Плутон у Будинку 4

Така людина здатна дуже глибоко змінюватися, аж до повного преображення. Дім є центром його існування, і він бажає користуватися серед домашніх абсолютним авторитетом. В дитинстві був схильний до сварок і скандалів. Вірогідні серйозний сімейний розлад, рання втрата одного із батьків, або життя з тиранствующими родичами. В останні десятиліття життя така людина може серйозно розбагатіти, особливо якщо займеться наукою або торгівлею нерухомістю. Поразка планети схиляє до відкритого протесту проти загальноприйнятих цінностей і дивним віддалення від суспільства. Така людина хоче задавати тон в стінах свого житла, що при ураженні планети не подобається домашнім.

Завдяки наполегливості, проникливості і винахідливості він може серйозно полегшити життя своїм домашнім. Обожнює природу, цікавиться екологією. Цікавиться » щодо мінералів і історії землі, можливий талант лозоходця. Така людина любить відпочивати в горах, схильний до занять окультизмом. Сімейне життя його часто пройнята духом таємниці, у будинку можлива відновлювана боротьба за владу і серйозні, часом навіть небезпечні конфлікти. Така людина відкрито прагне до свободи і незалежності від родини, він схильний до ведення замкнутого способу життя, а також до зміни місця проживання і перебудови житла. Можливі нещасні випадки у зв’язку з падіннями в дитинстві, а також небезпека утоплення. Стосунки з батьком передбачаються напружені, конфліктні. Кінець життя може бути проведений у бідності і самотності, при ураженні планети.

У батьківському домі така людина схильна до агресивної і насильницької поведінки. Домашня середовище може сприяти розкриттю паранормальних психічних здібностей. Надприродне дивним чином вторгається у всі сфери життя і вдома. Часто такі люди, професійно зайняті психотроникой, навіюванням і психотерапією. Вони люблять робити всякого роду дослідження, задовольняючи свою спрагу незвіданого, заглиблюючись у таємниці мозку і космосу. Схильні дресирувати тварин і працювати в секретних службах. При стихійних лихах їх вдома перші піддаються руйнуванню. Можливі еміграція і серйозні несприятливі зміни у зв’язку з долями домашніх.

Ваше внутрішнє святилище — темне і загадкове місце. Воно може бути комфортабельним або ж генерувати погані передчуття, в будь-якому випадку воно контактує з невідомістю. Ваше внутрішнє «я» — це загадка, розташована в сфері психологічних смерчів, в горнилі трансформації, а не в безпечному Рай. Пастка полягає в можливе поглинання вашого свідомого «я» цим невідомим простором, тоді як завдання — використовувати внутрішнє святилище так, як гусениця використовує свій кокон: сприяти фундаментальним змінам свідомості.

Особиста безпека виникає з глибин вашого «я». Будинок як місце у фізичному просторі безглуздий, але будинок як психологічна конструкція всюдисущий. Ви часто не в змозі оцінити всю складність відносин з вашою родиною заявляючи, що ви не маєте потребу в безпеці, навіть якщо ви знову і знову намагаєтеся знайти безпечне місце у власних глибинах. Сім’я — це канал протистояння величезній силі, силі несвідомого, і пастка полягає в тому, щоб дати себе поглинути цій силі або дозволити їй панувати над вами. Завдання — відродити більш ніжну і благородну форму сімейної безпеки, в якій відсутня потреба контролю над іншими або підпорядкування себе іншим.

Ваші импринты по природі своєї найбільш глибокі. Для вас не існувало відмінності між подіями та емоціями, бо все змішалося один з одним в глибокій, герметичній камері, розташованій в надрах вашого «я» нижче рівня свідомості. Можливо, ви завжди володіли практично безпомилковим чуттям включеності в життя сім’ї, більш імовірно, що ви не знали, чому ви опинилися в цій сім’ї, яка в ній ваша функція або яким чином ви були пов’язані з членами сім’ї. Жодна з планет, крім Плутона, не вказує на гігантську потреба в розкритті импринтов, що утворилися в перші роки життя. Це випадок класичної психотерапії, коли світло усвідомлення, що є підсумком багаторічної копіткої роботи, здатний повністю трансформувати розуміння вашого оточення.

Плутон, навіть більшою мірою, ніж Марс, вказує на існування конфліктів між матір’ю і дитиною. Ці конфлікти можуть утворити непохитну внутрішню зв’язок, по цікаво, що глибина цьому зв’язку часто не видно або ж заперечується. Можливо, ви відчували головування або провід потужної любові матері, яка прагнула за допомогою вас реалізувати своє життя, втім, будь-які обурення часто ховаються під цукровим покривом удаваної любові і поваги. Навіть в самому щасливому і райдужному дитинстві про вас не можуть не піклуватися без деякої частки примусу. ви опануєте всі почуття, які ви відчуваєте Якщо в кінці кінців ви осягнете всі почуття, які ви відчуваєте до своєї матері (і вона до вас), доберетеся до самого дна, то ви виявите приховану взаємозв’язок всіх матерів і дітей.

Десь всередині вас прихований джерело безмежної могутності і знання, який подібний до секретного зброї, що використовується тільки в дуже важливих ситуаціях або у разі величезної небезпеки. Хитрість полягає в тому, що він невидимий для свідомого розуму: ви повинні полювати за ним, стежити до тих пір, поки він сам себе не виявить; ви переслідуєте його, поки він не зловить вас. Функція особистої інтуїції в даному випадку — руйнування віджилих, старомодних ігор житті, кардинальна зміна вашої емоційної орієнтації зсередини зовні. Вас рідко допускають до ваших керівників, але вам дадуть знати, коли ця зустріч відбудеться. Вони схожі на духовних хірургів з дуже гострими скальпелями, які не реагують на поверхневі деталі. Вони пронизують саме серце, сутність явищ і подій.


Залишити відгук