День Народження 22 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Люди, народжені в день переходу від знака Скорпіона до Стрільця, амбітні, різнобічно розвинені особистості з неймовірним потенціалом для здобуття матеріального і соціального успіху. Динамічна сила числа 4 поєднується з прагненням до свободи, роблячи з вас практичного мрійника. Ви бачите життя не тільки з широкої точки зору філософа, але і як обиватель. У чому ви індивідуаліст, але все ж більш комфортно почуваєте себе, здійснюючи новаторські ідеї у встановлених рамках.

Народжені 22 листопада повинні побоюватися порушувати в інших ворожнечу і наживати собі ворогів. Ідея принести звільнення собі і всьому людству робить їх юність неймовірно захоплюючою, проте з роками вона може втратити яскравість. Для них вкрай важливо гідно зустріти старість зі всіма його неминучими хворобами і бідами. Народженим в цей день потрібно обмежуватися мінімальною або помірною фізичною навантаженням і не робити ніяких хірургічних або інших заходів для того, щоб приховати свій вік. Рекомендується помірний прийом вітамінів і гомеопатичних засобів.

Життєвим лейтмотивом тих, хто народився 22 листопада, є звільнення. Жінки, народжені в цей день, шумно вимагають справедливого ставлення та рівних прав, будь-якою ціною долаючи всі перешкоди на своєму шляху. Якщо в якийсь момент їм не вистачає для цього сміливості чи сили волі, вони можуть засмутитися на короткий час, але потім тяга до свободи знову бере своє. Чоловіки, народжені в цей день, також відрізняються волелюбністю, однак, відвоювавши собі гідне місце в житті, вони можуть стати такими ж гнобителями, як і ті, проти яких раніше був спрямований їх гнів. Народжених 22 листопада зазвичай мало турбує, що про них думають оточуючі. Вони, як правило, встановлюють свої власні закони, що регулюють їх спосіб життя, моду та смак, а також завжди слідують особистому моральному чуттю в найбільш важливих питаннях.

Знак Зодіаку 22 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Водної стихії, які виділяються наступними якостями: хазяйновитість, невичерпність нових ідей, витримка, глибокі інстинкти, розсудливість, плідність.

Планета Управитель: Плутон. Дарує Скорпіону зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: смерть і відродження, екстрасенсорний дар, глибинні зміни особистості, психоаналіз. Ця планета — головний покровитель для слідчих. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за почуття власництва, а також відсутність відчуття спокою всередині самих себе.

22 листопада на світло з’являються особливі Скорпіони. Вони тяжіють до волі, не зазнають жорстких рамок у міжособистісному спілкуванні і відносинах. Вони не прагнуть рано створювати сім’ю. Але і гульвісами їх не назвеш. Для представників знаку на першому місці знаходиться саморозвиток, як духовне, так і професійна. Народився 22 листопада Стрілець при будь-якому зручному випадку виступає за рівноправність статей. Він має славу правдолюбцем, борцем за справедливість. За ці якості їх цінують і люблять. Представник знака може багатьом допомогти в житті. Причому допомога його щира і безкорислива.

Народжених 22 листопада хвилює не тільки своя свобода, але і свобода інших. Їх звичка кидати виклик владі чи повставати проти несправедливих обмежень часто породжує серйозні тертя в родинному та суспільному житті. У будь-якій ситуації, вдома і на роботі, народженим 22 листопада необхідно вести себе тактовно і, напевно, менш провокаційно. Їх схильність «розгойдувати човен» може принести їм репутацію порушників спокою, адже така репутація здатна завадити досягненню поставленої мети. Тому їм іноді просто необхідно маскувати свої справжні наміри і добиватися свого менш явними засобами.

Ті з народжених 22 листопада, кому вдається реалізувати свої прагнення, рідко залишаються спочивати на лаврах. Вони намагаються не тільки зміцнити свої позиції, але також значно поліпшити життя своїх друзів і колег. Ці люди активно цікавляться такими проблемами, як права робітників, просування по службі, соціальні пільги та можливості для освіти. Коли народжені 22 листопада стають батьками, у них з’являється великий (іноді навіть занадто великий) інтерес до розвитку та добробуту власних дітей. Деякі з таких батьків, відрікаючись від своїх революційних принципів, наполягають, щоб їхні діти дотримувалися офіційної ідеології. Інші все ж заохочують своїх дітей незалежність мислення та ініціативність, однак з урахуванням існування обмежень. На практиці це зазвичай виливається в невдоволення і опір з боку тонко відчувають будь-яку фальш підлітків.

Таким чином, незважаючи на щедро расточаемые турботу і увагу, батьки, народжені в цей день, постійно стикаються з проблемами. В силу ненаситної потреби постійно кидати виклик оточуючим народжені 22 листопада можуть відчувати дискомфорт в стабільній середовищі і перейматися своєю роллю. Їх часто мучить ностальгія за «старим добрим днях», коли вони билися за своє місце під сонцем. Їм необхідно постійно ставити перед собою гідні їх зусиль мети — тільки тоді вони не будуть малювати минуле в світлих тонах, відмахуючись від турбот сьогодення.

Чоловік Скорпіон — народився 22 Листопада

Чоловіки, які народилися 22 листопада — володіють наступними рисами: такий кавалер — захоплюючий, витривалий, сильно відчуває, що володіє інтуїцією. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 22 Листопада

Жінки, що народилися 22 листопада, наділені такими властивостями: така дама — таємнича, впевнена в собі, рішуча, маніпулятор, захоплена, похмура. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 22 Листопада

Народжені 22 листопада знак зодіаку Скорпіон, володіють рядом унікальних здібностей, які допомагають просування в житті. Їх таланти яскраво проявляються в різних іпостасях. Уява цих людей дозволяє їм дивитися на світ по-особливому. Внутрішня сила дозволяє цим людям з гідністю долати будь-які життєві випробування. А вроджена доброта і бажання допомогти ближнім є відмінною рисою всіх, хто народився 22 листопада знак зодіаку Скорпіон. Вони щиро цікавляться проблемами оточуючих людей, більше того, прикладають максимум зусиль, щоб допомогти.

Народжені 22 листопада знак зодіаку Скорпіон, закостенілі правдолюби. Для них головне в житті відстоювати права ображених і скривджених. Вони щиро вважають, що це добра справа. Вся справа в тому, що сузір’я Скорпіона підсилює у них почуття справедливості. Тому вони ніколи не пройдуть повз скривдженого кимось людини. Часом, заради чужих проблем, вони жертвують не тільки своїм часом, але і інтересами. Але не дивлячись на те, що народженим 22 листопада знак зодіаку Скорпіон, протегує досить-таки агресивний знак зодіаку, вони вирішують свої проблеми без зайвих емоцій. Вони воліють домагатися бажаного шляхом спокійною і врівноваженою бесіди. В цих людях поєднуються всі найкращі риси. Вони мудрі, терплячі і сильні. Їх силі волі заздрять багато. Добрий норов, що з’явилися на світло в цей день, допомагає їм розташовувати до себе людей. Про таких особах кажуть «світовий чоловік». До них тягнутися оточуючі, до їх думки прислухаються, поважають і захоплюються їх інтелектом.

Сузір’я Скорпіона наділив людей, які народилися 22 листопада прагненням до незалежності у всьому. Вони все життя будуть відстоювати свою свободу. Для таких людей найголовніше справедливість і чесність. В оточуючих вони найбільше цінують правдивість і відкриту позицію. Якщо ви поділяєте погляди на життя Скорпіонів, тоді ви знайдете в їх особі вірних і надійних друзів.

Жінкам, святкують появу на світ 22 листопада знак зодіаку Скорпіон, особливо важливо відстоювати справедливість. Вони затяті феміністки, для яких важливо довести рівність статей. Вони домагаються у своїх прагненнях великих результатів. Більш того, їх активна громадянська позиція дозволяє досягти високого соціального статусу. Але займаючись громадською діяльністю, вони повинні насамперед дотримуватися баланс, не потрібно перегинати палицю в бажанні довести світові свою правоту. В іншому випадку вони перетворяться на тих, проти кого виступали.

Самодостатні люди, народжені 22 листопада знак зодіаку Скорпіон, звикли ніколи не сумніватися в своїх рішеннях. Вони не звертають увагу на думку оточуючих, їх стовідсоткова впевненість у своїх силах і правильності вчинків допомагає йти вперед, не озираючись на скоєне. Ці якості допомагають розвиватися духовно і в професійному плані. Вони звикли самі визначати свій життєвий шлях, не покладаючись на долю. Досягнувши бажаного, вони не зупиняться, адже свято вірять, що своїми діями вони роблять світ набагато цікавіше.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви проявляєте вірність і щирість. Ви не схильні до флірту і цілком можете бути вірні одній людині, на відміну від ваших товаришів по знаку Зодіаку. Але навіть у цьому випадку вам потрібні певна свобода і незалежність у відносинах з людьми.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Народилися 22 листопада є особистостями різнобічно розвиненими, амбітними. Вони потенційно успішні. Більшість з тих, хто народився в цей день знаходять високий соціальний та матеріальний статус. При цьому такі люди є мрійниками. Хоча і в практицизме їм не відмовиш. Різнобічні особистості неординарні. Їм притаманні часто взаємовиключні риси. Народилися 22 листопада бачать життя з філософської точки зору. При необхідності їх погляд може трансформуватися в обивательський. В цілому, які народилися 22 листопада вважаються конформістами. Їх адаптивної здатності можна позаздрити.

Ці скорпіони волелюбні. Це робить їх непростими підлеглими. Виконавчі, відповідальні, професійні працівники можуть бойкотувати роботу із-за неправильного (з їх точки зору) відносини і поведінки начальства. Керувати самостійно представники знака не прагнуть. Їм простіше працювати на себе. Часто вони обирають індивідуальну працю. Вони можуть бути успішними в творчій діяльності, бізнесі.

Здоров’я і Хвороби

Добре від народження здоров’я вони можуть зіпсувати собі самі. Особливо це стосується представників знаку у віці 40+. Небезпека для них є патологічна боязнь старості. Ін’єкції краси, пластичні операції – не кращий вибір. Те ж саме стосується надмірних фізичних навантажень для збереження краси тіла. Скорпіонам рекомендована помірна активність. Важливими є режим і правильне харчування. А також необхідно психологічно підготуватися до того, що старість настане неминуче і її доведеться прийняти.

Доля і Удача

В цей день народжуються непересічні особистості. Вони добрі, чуйні, у них загострене почуття справедливості. Але в них немає агресії, вони відстоюють свої права з властивим їм спокоєм і доброзичливістю. Намагаються разпешить усі спори спокійно і без сварок. У них багато друзів, їх люблять за їх миролюбність, чуйність і доброту. Можуть проявити себе в музиці, театрі, літературі. У фінансовій сфері вони зазвичай щасливі і успішні.

Поради Скорпіонам, Народженим 22 Листопада

Що потрібно Скорпіону, народилася 22 листопада, в житті? Реалізуватися в професії, відбутися в родині. А також вкрай важливим є відсутність зазіхань на його свободу вибору. Щоб все так і було, необхідно правильно вибрати супутника життя, друзів, роботу. Навчитеся досягати своєї мети за рахунок малопомітною роботи «за лаштунками». Якщо ви — батько, не покладайте на своїх дітей занадто великих надій. Більше уваги приділяйте своїм особистим проблемам і самовдосконалення.


Залишити відгук