Місяць у Будинку 4

Такий турботливий чоловік і володіє хорошою інтуїцією. Він любить свій дім, родину, батьківщину й землю. Суворо дотримується сімейних традицій. Його розум довго зайнятий ідеєю продовження роду. Любить колекціонувати антикваріат, дбайливо ставиться до сімейних реліквій. Дуже егоцентрична, дуже упереджено ставиться до займенникам «я», «мені» і «моє». При втомі схильний йти від дійсності, ізолюючись у своєму власному світі, вхід у який перебуває в його власному будинку. Такі люди буквально створені для дому та сім’ї і без сімейного затишку відчувають себе глибоко нещасними. Їх настрій безпосередньо залежить від характеру сімейних відносин.

Така людина глибоко пов’язаний з власною матір’ю і взагалі перебуває під сильним впливом обох батьків. Любить вести господарство, успішно торгує харчовими продуктами і землею. Досвідчений в оптових закупівлях. Кінець життя відзначений значним припливом грошей. При невірному використанні енергії людина може потрапити в значну потребу і понести збитки із-за крадіжки, шахрайства або обману. Нерідко такі люди цікавляться історією роду і дбайливо ставляться до сімейних альбомах. Вони прагнуть до стійкого, осілого способу життя, якщо для цього є хоч найменша можливість. Для них дуже важливим є вирішення сексуальних проблем, так як воно приносить емоційний спокій і рівновагу розуму.

Положення Місяця в 4-му будинку показує, що ваше внутрішнє святилище за своєю природою є істинно емоційним. Безпека, самозахист і секретність — це ключові теми. Щоденні коливання емоційних потреб і їх задоволення важливо для вас в більшій мірі, ніж для інших людей. Материнські импринты тут перетворюються в стіни, хорошому або поганому сенсі слова. Пастка полягає у ваших надмірно оборонних емоціях; ви відчуваєте себе настільки незахищеними, що не наважуєтеся спілкуватися з іншими людьми; завдання полягає в тому, щоб забезпечити і себе, і всіх, кого ви любите, міцним, надійним емоційним фундаментом.

Ваш сімейний інстинкт сильний, глибокий і невичерпний. Забезпечення безпеки сім’ї та отримання безпеки від сім’ї зливаються в одне емоційне почуття, в одну дію. Ваша безпека невід’ємна від безпеки коханих вами людей. Минуле має наполегливий і впертий вплив; ваші импринты і традиційні, і консервативні. Пастка полягає в спробах витратити занадто великі життєві сили для досягнення і підтримки безпеки, яка може виявитися ілюзорною або в кращому разі тимчасової. Завдання — запам’ятати, що починати піклуватися про себе необхідно зі свого внутрішнього світу, тому що контроль навколишнього світу — це неефективний спосіб створення власної безпеки. А ось управління особистими емоціями і осягнення відносин з вашою матір’ю в ранньому віці сприяють виконанню вашого бажання.

Навколишня обстановка на початку життя стала річкою м’яких і теплих емоцій, що протікала викривленого ландшафту. Импринты поглиналися більшою мірою з допомогою емпатії. Ви відчували, що вам необхідно стати вихователем для самого себе, бо, як виявляється, деяким з навколишніх потрібен захист, тому ви вчилися піклуватися про себе, піклуючись про інших людей. Рано придбані звички помирають важко, вони довго чіпляються за вас після завершення виконання своєї програми. А серцевина цих импринтов спочиває на теми виховання і захисту.

Вплив матері вкрай значно при положенні Лупи в 4-му будинку. Досить імовірно, що вона зробила найголовніше вплив на ваше життя. Немов відбулася пряма передача інстинктів між матір’ю і дитиною, тому що ви зберігаєте у собі не тільки особливості сприйняття вашої мами, але також і її роль в сім’ї. Місяць завжди має глибинне вплив на структуру життя, але в даному випадку вона особливо потужно впливає на особистість. Ми не можемо передбачити реальні взаємини з матір’ю; це залежить від факторів, що знаходяться поза простий зв’язку планета/дім, але ми можемо стверджувати, що її роль як символу у вашій душі тягнеться понад звичайного очікування.

Приватна інтуїція скаче вгору і вниз кожен день, іноді дуже сильно, а іноді взагалі непомітно. Не втрачайте контакт з вашим внутрішнім емоційним «я», тому що ваші внутрішні водії — це ваші стражники, це джерело вашого захисту від небезпеки. Цікаво, але при даному положенні планети в будинку, акцентирующем настільки сильну егоцентричність, нерідко спостерігається інверсія: ви інтерпретіруете інтуїтивно прийняті послання стосовно не до життя, а вважаєте їх інструкціями для захисту і виховання інших людей, особливо коханих вами людей. Це відбувається тому, що ваше самовідчуття не закінчується фізичними кордонами тіла; ваша психологічна територія охоплює тих людей, з ким ви емоційно взаємодієте. Ви розглядаєте інших людей як частину самого себе.


Залишити відгук