Меркурій в Будинку 4

Це рішучий і кмітливий людина, що володіє гарною пам’яттю. Він пишається своєю родиною, любить колекціонувати книги, монети, поштові марки та антикваріат. Його батьки можуть бути вельми освічені й виховані. Він схильний часто змінювати місце проживання, любить займатися активною діяльністю у власному будинку. Можливо, доводиться жити разом з якимось родичем. Кілька напружений і дратується. Аспект сприяє посередництва у торгівлі нерухомістю, аграрному праці, занять екологією, археологією і геологією. Сімейне життя пройнята духом інтелектуально орієнтованого виховання. Така людина із задоволенням досліджує історію роду і схильний дослідити генеалогічне древо сім’ї. Його будинок — робоче місце, він збирає велику бібліотеку і багато часу проводить у колі сім’ї за інтелектуальними заняттями.

Дім є центром спілкування з людьми, він завжди сповнений бесід, діалогів і телефонних переговорів. Харчуватися така людина воліє при одночасному споживанні інформації. Можливий кочовий спосіб життя, в будь-якому випадку відзначається безліч переїздів і свого роду «життя на колесах». При невірному використанні енергії можливі сварки і розбіжність у поглядах з домашніми. Підприємницькі справи такої людини досить нестійкі й мінливі, зате йому часто доводиться переїжджати і подорожувати. Він цілком обґрунтовано турбується про порушення рівноваги в домашніх справах, може бути власником приватної школи, займатися реєстрацією або очолювати редакцію газети. Взагалі в житті такої людини бракує стійкості і постійності.

Він одержимий духом посередництва і торгівлі, має безліч зарубіжних зв’язків, зберігає душевну свіжість до останніх днів. Таке положення сприяє занять агрономією і селекційним справою. Нерідко такі люди стають представниками вільних професій. Діапазон впливу цього чинника дуже великий, а тому можливі помилки в його тлумаченні — це слід мати на увазі. Нерідко такі люди виявляються досить освіченими, добре вихованими і інтелектуальними. Вони цікавляться розширенням свого світогляду і багато часу присвячують духовним пошукам.

Положення Меркурія в 4-му будинку показує, що ваші думки, ідеї та всі види зв’язку з’єднані з найбільш особистими рівнями «я». Ви витрачаєте багато часу на обдумування себе і коханих вами людей. Те, що вам відомо, ви зберігаєте в секреті, і хоча для вас цілком природно звертатися настільки консервативно з наявної у вас інформацією, але іноді така поведінка може зашкодити вам. Завдання — усвідомити, що ваші думки — особисті, а не секретні і вчитися радісно ділитися деякими з цих особистих думок з тими, кому ви найбільше довіряєте.

Будинок є місцем стимуляції вашого ментала, пересувним карнавалом ідей і фізичних змін. Для вас важлива мобільність, бо нудьга і сіре смуток не дрімають, готові накинутися на вас, коли рух раптом зміниться застоєм, тому про себе ви можете думати як про людину, який носить з собою власний будинок. Меркурій перебуває в природному підпорядкуванні Сонця, і наявність тенденції до частих переміщень залежить від стану Сонця, а також у цілому від карти. Однак незалежно від вказівок карти для вас завжди важливі узи комунікації: бесіди по телефону або спілкування з допомогою листів. Це інструменти, за допомогою яких ви будуєте відчуття нескінченної безпеки. Пастка — занадто часто позбавляти себе коренів, основ або дозволяти це робити іншим людям; завдання — розвивати, розробляти тему вашої безпеки, зміщуючи акценти і змінюючи її одночасно зі зміною вимог до вашого розвитку.

Ваші импринты були сконструйовані в основному спостерігався вами поведінки людей і ментальних інструкцій. Те що ви бачили і чули, стало потужним джерелом мотивації вашого подальшої поведінки, бо тут працюють правила імітаційного моделювання: «Що мавпа бачить, то мавпа і робить». Вплив, надану на ваш розум, було або позитивним, або негативним. Втім Меркурій — це найменш значуща серед десяти планет для розкриття структури імпринту.

Хоча вплив Меркурія і є більше модифікацією впливу Сонця, а не самостійним впливом, його положення тут говорить про потужний вплив вашої матері як вчителя. Вона структурувала в дитинстві вашу нервову систему і ментальний апарат. Якщо ж ваше Сонце знаходиться в 3-му або 5-му будинку, то, можливо, вашу мать долали сумніви, яку ж роль як матері їй вибрати, може бути, вона воліла холодну сухість ментального контакту теплою м’якості емоційного контакту.

Розумові процеси є природним ключем до приватної інтуїції. При даному положенні планети ви повинні займатися розшифровкою фактів, багато часу витрачається на «бесіду» з внутрішнім «я» при розбиранні ситуацій, проблем або при виборі найкращого варіанта. Відповіді можуть бути не прямими, але представляти собою питання, утворюючи таким чином нескінченний діалог Сократа: ви задаєте питання, а ваші керівники відповідають вам постановкою інших питань. Навіть якщо вам даються прямі відповіді, то вони будуть спонукати вас задавати нові питання. Ваші наставники втягують вас у розмову, однак у едитесь, що канали зв’язку відкриті, оскільки контакт з керівниками встановлюється вашими питаннями. Вийдіть зовні і доторкніться до хтось, навіть якщо існування в стані пошуку може бути безтілесним.


Залишити відгук