Марс у Будинку 4

Така людина дуже любить власну долю і має нагальною потребою в надійності і безпеки, пов’язаної з власним житлом. Можливі різноманітні сімейні труднощі, заподіювані домінуючим батьком, з-за якого індивід може виїхати далеко від батьківського дому. Від’їзд з батьківського дому полегшує вступ у доросле життя. Нерідко такій людині доводиться змінювати місце проживання. Один з його найближчих родичів часто виявляється військовим. Необхідно навчитися заспокоювати свої бурхливі емоції і освоїти навички самоконтролю і самодисципліни. При ураженні планети нерідко наголошується небезпека спалахів в будинку. Часто люди з цим аспектом не схильні до вступу в шлюб. Багато енергії йде на домашні турботи зважаючи найсильнішою потреби бути у своєму домі господарем. Неправильне використання сили призводить до сімейних сварок.

Всі схильні ремонтувати своїми руками, багато праці витрачається на прикраса будинку. Можливі серйозні конфлікти з батьками, тому треба вчитися володіти собою. Часто виявляють інтерес до екологічної проблематики. Серйозно піклуються про забезпеченої старості, якій сприяє спадкування землі і вдома від батьків. Поразка планети створює труднощі зі сплатою податку на нерухомість. Конституція таких людей міцна, вони залишаються енергійними до глибокої старості. Можливі часті втрати від вогню, крадіжки і нещасних випадків. Не виключена рання смерть одного з батьків. Взагалі життя в батьківському домі важка, непроста і пов’язана з безліччю перешкод і розчарувань. Сім’я зайнята сварками і усуненням безладу. Будинок повний неприємностей і непорозумінь. Майно доставляє багато клопоту, а спекуляції з власністю приносять великі збитки.

Іноді аспект вказує на небезпеку раптової смерті внаслідок нещасного випадку, а також на якісь серйозні психологічні проблеми, пов’язані з місцем народження людини. Відзначаються прагнення до незалежності, відданість власним поглядам, затяжні конфлікти з батьками, труднощі в управлінні нерухомістю, ймовірність втрати майна і прагнення покинути батьківщину. Гармонійні аспекти планети пом’якшують ці свідчення і сприяють сприятливому перебігу домашньої життя. При важкому ураженні планети можливі розлади психічної діяльності і глибокі душевні страждання. Гармонійність планети збільшує силу і енергію, активність і підприємливість і створює можливість для придбання нерухомості та реалізації ідей, планів і цілей.

Положення Марса в 4-му будинку говорить про те, що ваше внутрішнє святилище вибудовано навколо образу і почуття бажання. Те, чого ви хочете, стає для вас майже священним. Ваше внутрішнє зосередження гострий, як лезо бритви. Але ви можете проявляти обережність в діях, спрямованих на досягнення бажаного. Пастка полягає в тенденції відкладати дію і, таким чином, ненавмисно затримувати здійснення бажань; перш ніж почати діяти, ви нерідко бажаєте переконатися у власній безпеці. Завдання — здійснювати бажання з усією глибиною, яку воно заслуговує.

Безпека для вас дуже бажана, але її важко досягти багато в чому із-за того, що до самим близьким людям ви за природою своєю ставитеся вкрай ревно і нав’язливо. Ви хочете так багато зробити разом з ними і так багато отримати від них, що звичайною спільного життя і роботи іноді не вистачає. Ви прагнете бути вкрай сентиментальною і оберігає, але пам’ятайте, що навіть м’якість може задушити. Ставши дорослим, ви займаєтеся вивченням рубців минулого. Ви хочете освіжити атмосферу вашої родини, одним влучним дією встановити свої правила, щоб у підсумку можна було будувати стосунки з родиною на своїх умовах. Пастки — не припиняється ні на секунду занепокоєння і відсутність справжнього розслаблення, а завдання — засвоїти різницю між запалом і агресією.

Події життя зробили набагато більший вплив на формування ваших импринтов у порівнянні з символікою положення решти планет в цьому будинку. Максимально напружені види досвіду були для вас більш значущі, ніж витончені; травма дитинства в її класичному тлумаченні, особливо розлука, серйозно вплинула на вас, якщо, звичайно, траплялася така. Територіальні домагання зробили дуже великий вплив: ви воювали, захищали те, що було «вашим». Ви відчували, що вас будуть оцінювати згідно з «чоловічим стандартам»: бажанням, напору і свавільному поведінки.

Тут ми стикаємося з протиріччям: чоловіча планета знаходиться в жіночому знаку. Це положення може вказувати на ряд абсолютно різних ситуацій життя. Незважаючи на жіночу зовнішність вашої матері, ви, тим не менше, нерідко відчували її чоловічий напір. Можливо, вона була дуже енергійною жінкою, справжнім правителем будинку, людиною, якій би легко вдалося застосувати свої таланти в сфері управління суспільством. З іншого боку, ваш батько міг виконувати деякі класичні види материнських обов’язків. Або ж у ваші импринты було закладено спонукання до спілкування з ним, перетворення бажання взаємодії в саме взаємодія. Дане положення планети іноді вказує на тривалі розбіжності або різкість у відносинах з батьками, що часто є результатом рольового конфлікту батько-дитина. Однак навіть якщо таке і трапляється, то все одно відчуття сили наскрізь пронизує импринты.

Ви взаємодієте з внутрішніми керівниками за допомогою енергійних і імпульсивних посилок. Ви йдіть усередину себе, щоб набратися сили, зарядити енергетичні батареї, запалити полум’я бажання. При зіткненні з труднощами ви миттєво віддаляєтеся від світу, але тільки для того, щоб незабаром, подібно бумерангу, з’явитися знову, знаючи зовсім інше вирішення проблеми. Ваші керівники нагадують вам, чого ж ви хочете насправді. Втім, вони не завжди доброзичливі. Часто вони конфліктують з вами, змушуючи вас знову і знову підніматися на ноги і йти по життю сміливо і з справжнім запалом.


Залишити відгук