Юпітер в Будинку 4

Батьки часто допомагають такій людині до досягнення нею дорослого віку. У свою чергу, він відданий дому та сім’ї і відповідально продовжує родові традиції. Успіх знаходить його на батьківщині, старість він зустрічає в комфорті, затишку та в повній фінансової безпеки. Любить природу, мріє жити в розкішному будинку на вершині пагорба. Його щедрість, щирість і відкритість вимагають багатою середовища та приємного оточення. При ураженні планети можливо непослух батькам, підвищена агресивність і розвиток елементарної жадібності. Але в більшості випадків сімейне життя такої людини відзначена згодою, надійністю і безпекою. Він народжується в заможної та шанованої родини, а тому з малих років обзаводиться безліччю соціальних переваг. Батьки не тільки створюють для нього затишок і добробут, але й усіма силами намагаються дати йому прекрасну освіту.

Нерідко він успадковує будинок і землю батьків чи інших членів сім’ї. Законослухняний, морально стійкий, схильний суворо дотримуватися релігійно-моральних принципів. Ранні роки проводяться ним серед великої родини, у великому господарстві. Гармонійна позиція планети вказує на можливість здобуття матеріальної і духовної вигоди на батьківщині. При ураженні планети члени сім’ї сприймаються ним як тягота, бо йому доводиться утримувати домочадців і в зв’язку з ними брати на себе великі витрати. Поразка планети означає обмеження релігійного характеру, нав’язувані батьками та членами родини. Така людина обожнює зручні і спокійні домашні заняття. Сімейна обстановка благополучна, домашня щасливе життя, батьки забезпечені і добре до нього ставляться.

Життя не важка і цікава, досить імовірний успіх у підприємництві, особливо у операціях із фінансами і нерухомістю. Відзначається схильність до довгожительства і особливої спроможності і популярності, яку одержують на схилі років. Життя батьківського дому гармонійна і стабільна. Домашнє вогнище упорядкований і затишний. Нерідко дитинство проводиться в обстановці комфорту і розкоші. Повна соціально-економічна спроможність досягається лише у другій третини життя. Друга половина життя завжди щасливіші першої. Особливо популярним така людина стає, коли обирає професію судді, дипломата, законодавця чи лікаря. При ураженні можливі серйозні скандали з батьками, схильність до легковажного поводження і растранжириванию сімейного багатства.

Положення Юпітера в 4-му будинку вказує на те, що основу вашого внутрішнього «я» утворюють дослідження, навчання і мудрість. Ваше внутрішнє святилище соціально, воно цікавиться світом. Можливості розвитку і взаємодії зі світом заховані у вашому внутрішньому «я», і пастка полягає в невикористання вашого природного оптимізму. Завдання — дозволити іншим людям проникнути у ваше святилище, бо в соціальній обстановці ви відчуваєте себе в більшій безпеці.

Ви повинні зрозуміти філософію вашої родини, ті уявлення і ідеали, які сформували сім’ю. Безпека сама по собі мало що значить, набагато важливіше належну поведінку. Сім’я — це команда, і кожен член її — це гравець, що виконує цілком певну функцію. Важливо зрозуміти ролі, завчені в дитинстві, бо нерідко командний дух є покривалом для більш глибоких відносин і подібних з Маккиавелиевскими взаємодій. Завдання — бути достатньо вільною, щоб в повній мірі і з повагою використовувати ті можливості, які ви наслідуєте.

Набутий у ранньому дитинстві досвід був щедрим. Це твердження може вказувати на велику родину в буквальному сенсі слова, але найчастіше воно акцентує не розмір, а тональність сім’ї, великий інтерес до культури: відкриті обговорення філософії, поточних подій, мистецтва, політики — вільний потік ідей. Іноді більше психологічний ефект, який вказує, що ваша родина пишалася соціальними відмінностями, її родоводу або досягненнями в освіті. Можливо, ви відчували, що від вас чекали великих досягнень або ж навантажили очікуваннями, непосильними для ваших можливостей. У будь-якому випадку ваші импринты пов’язані з темою «королівського статусу», з почуттям приналежності до особливої групи людей, що займають високе положення в соціальних шарах.

Юпітер акцептує сім’ю в цілому, а не виділяє одного з батьків у якості головного джерела импринтов. Тут підкреслюється ментальність ваших відносин з батьками, тенденція одного або обох батьків здаватися виразно мудрим. Ця мудрість може бути щирою, яка уособлює зрілість і оптимізм, або нещирою, повної загроз і пихатості. У будь-якому випадку завдання полягає у використанні импринтов в якості основи для вироблення широкомасштабного згоди і розуміння.

Тут ми маємо справу з «гуру, що сидить на вершині гори». Ви відчуваєте, що внутрішні керівники є більш «високим» або більш розвиненим планом «я» у порівнянні з створенням звичайного це. Вони сприймаються як мудрі і благодійні, їх рада по природі своїй зазвичай не є прагматичним, по тональності він більше схожий з дзен-буддійською, що викликає відповідне «ага!» рефлективного розуміння. Вони заспокійливо посміхаються і пропонують вашій свідомості вирішити головоломки. Методи їх роботи зазвичай представляють собою зрушення парадигми — використання парадоксів для зміни світогляду, а не для вирішення проблем. Вони можуть перетворюватися в веселих пустунів. Їх жарти іноді піднімають настрій в ті моменти, коли у вас па душі шкребуть кішки. Ваші керівники люблять вас; смійтеся разом з ними.


Залишити відгук