Хірон у Будинку 4

Хірон (і будь-яка з трьох вищих планет) у четвертому будинку дає людини, у якого всередині знаходиться дуже потужний двигун, і він в будь-який момент може почати працювати. Поки цього не сталося, можна з упевненістю сказати, що людина себе не знає; але потенційно він здатний на великі звершення.

нижчої октави даний аспект дає життєву позицію баламута, людини, яка вважає, що будь-якій справі потрібно підставити підніжку і як можна скоріше його провалити або скомпрометувати. Його ідеал — глухий кут розвитку, перетворює реальність в повний безнадійний хаос. Така настанова веде до того, що через деякий час хаос запанував у його власної психічної реальності, оскільки він буде вимушений зіткнутися з тупиком власного внутрішнього розвитку і не зможе, маючи стійкий навик профанації, знайти з нього вихід.

Проробка дає, навпаки, внутрішню установку на подолання труднощів і тупиків нестандартними, майже неймовірними, але насправді просто новими ефективними методами. Хірон пропонує людині незвичайне, незвичне або незрозуміле явище або подія і ставить його перед дуже чітким вибором: або це явище спрофанировать і вважати звичайним (для чого достатньо його висміяти; взагалі профанирующий гумор управляється нижчої октавою Хірона), або, навпаки, чітко визнати його таким, що виходить за межі своїх уявлень про реальність і відповідно їх розширити (це може стосуватися як зовнішнього, так і внутрішнього світу).

Перехід з нижчої (профанирующей) хиронической установки на вищу (конструктивну) веде до того, що у людини починають проявлятися незвичайні здібності і можливості; подробиці вкаже положення Хірона в карті, наприклад, при Хироне в повітряному знаку в аспекті з Місяцем — незвичайні можливості пам’яті, у вогняному — здібності до роботи з космічною енергією, при мажорному аспекті Марса можуть виявитися надзвичайні спортивні здібності (п’ятий будинок) або дар цілительства (дванадцятий будинок). По мірі опрацювання аспекти людині робиться не тільки дуже цікаво з самим собою, але і зовнішня життя починає змінюватися: доля представляє йому можливості застосувати свої набуті сили на практиці (десятий будинок).

Самоствердження на низькому рівні йде як підтвердження позиції «у світі немає нічого, що я не міг би висміяти і знищити», далі ця позиція змінюється на конструктивне «з будь-якого глухого кута, можна знайти вихід». Коли у людини з’являються релігійні відчуття, Бог являє себе несподівано, але цілком матеріально і недвозначно. Життя з такою людиною в родині це випробування, але часом буває дуже цікаво. Спочатку, при поганій опрацювання, можливі серйозні і значні тупики розвитку сім’ї, іноді психологічні, іноді по видимості чисто зовнішні, але преодолевающиеся, тим не менш, в першу чергу, внутрішньою роботою. Хірон при опрацюванні дає високий рівень внутрішньої чесності, а інакше — колосальний самообман, всі можливості проекції своєї провини на інших.


Залишити відгук