Венера в Будинку 3

Дитинство такої людини гармонійне і світле. Він прекрасно ставиться до родичів і сусідів, легко досягає компромісу, миролюбний і чуйний у розумінні позицій інших людей. Володіє витонченим інтелектом і здатний добре проявляти себе. Любить вчитися, вміє насолоджуватися активною діяльністю і несподіваними поїздками. Інтелектуальний, добрий і чарівний, а тому любимо оточуючими. Творцями і талановитий у мистецтві та ремеслах, може стати хорошим письменником, у всякому разі, вміє писати захоплююче серцеві послання. Сперечатися не любить, вміє переконливо і без тиску досягати поставленої в розмові мети. При ураженні планети буває примхливий і поверховий. Виявляє виражений інтелектуальний інтерес до мистецьких та культурних заходів. Любить поезію, здатний гармонійно обмінюватися думками в телефонних розмовах і листуванні.

Часто роз’їжджає по справах, час від часу відвідує своїх знайомих і приятелів. Майже завжди готовий до прийому гостей. Може стати відомим діячем мистецтв, вченим або декламатором. Схильний тверезо аналізувати любовні відносини і суспільні контакти. Любить вести жвавий і гармонійний обмін думками з партнерами і друзями. Пристрасть до спілкування сприяє зав’язуванню чарівних романів. Нерідко зустріч з партнером пов’язана зі спільною інтелектуальною діяльністю. Обожнює писати розлогі любовні листи, вставляючи вірші і цитати. Чудово випитує необхідну інформацію з газет і журналів. Інтелект врівноважений, гармонійний і ярок. Велика схильність до образотворчих мистецтв, співу та живопису. Шукане насолоду незмінно надихає такої людини, прославляючи і стоншуючи його розум.

Розум світлий, плідний, оптимістичний, живий і миролюбний. Родичі і близькі завжди готові надати допомогу такій людині, і він віддає їм сторицею. Любить розважатися в подорожах і незмінно отримує вигоду з коротких поїздок. Така людина зазвичай має велику переписку зі знайомими і приятелями, коло його знайомих досить широкий, він популярний і улюблений багатьма. Він володіє прекрасним смаком, чітким розумом, багатою уявою, здоровим ідеалізмом і плідним інтелектом. Щасливий у поводженні з документами, схильний до довгого читання. Його дотепність добродушно, мова правильна, словниковий запас великий.

Дане положення планети в чомусь парадоксально, оскільки Венера хоч і вказує на те, що люблять або цінують, і таким чином розкриває цінність дії, Руху, але в 3-му будинку Венера нерідко акцентує ментальну або емоційну сфери досвіду. До даного випадку краще всього підходить образ танцю, текучого руху в навколишньому середовищі, щоденна активна діяльність і безпосереднє оточення, щоб доставляти вам задоволення, повинні нести в собі гармонію і красу. Завдання — оволодіти грацією руху, розвинути естетичну оцінку рухомих взаємодій, що відбуваються в будь-якому оточенні.

Ви отримаєте неймовірне задоволення від самої роботи мозку. Вашій менталу властива майже геометрична естетика; ви оцінюєте музику розумових процесів з їх індивідуальними мелодіями фактів і патернами акордів. Тут мисленню більше властива художня жилка, а не розумова; тепла чуттєвість, а не холодна логіка. Пастка полягає в неприхильність до придбання будь-якої інформації, яка представляється потворної, смущающей ментал своєю формою, тоді як завдання — спочатку сприйняти, а тільки потім висловити, яка природна гармонія логічних асоціацій, підвищити оціночні здібності самого розуму і сприяти його прагнення до задоволень.

Ви не так цікаві, скільки схильні оцінювати. До того ж можна сказати, що предмети вас цікавлять менше, ніж люди, тому ви прагнете інтерв’ювати людей, а не вести розслідування. Вас може цікавити сутність людей, але зачаровувати всі деталі їхнього життя, найдрібніші факти, які в цілому складають враження про особистість. У зв’язку з цим ви іноді можете потрапити в пастку поверхневого ставлення до людей або захопитися плітками, завдання ж полягає в тому, щоб розвинути здатність розпізнавання серця особистості, з’єднуючи незначні окремо фактори і деталі в цілісну матрицю.

Символізм Венери більше співвідноситься з мистецтвом, ніж наукою, і у зв’язку з цим навчання сприймається як вид діяльності, що доставляє задоволення. Процес отримання освіти приносить явну насолоду, і дитина ставиться до навчання з передчуттям задоволень. Пізніше такій людині буде приємно перебувати в потоці нової інформації, особливо коли ця інформація надходить від того, кого вважають інтелігентом. Хороший вчитель дуже схожий з хорошим коханцем, романтика так і розквітає при взаємному обміні інформацією.

Якщо в будинку це не знаходяться інші планети і немає аспектів, що змінюють символіку положення Венери в 3-му будинку, то, можливо, у вас дуже гарний, навіть прекрасний голос і чарівливі манери презентації мови. Ваша мова спокійна, завершена та утешающая; іноді заради підкреслення цих якостей ви спеціально підбираєте слова. Вам подобається краса розмови, і ви намагаєтеся естетично відшліфувати мова або лист. Зміст для вас не так важливо, як форма, і оскільки такт настільки значущий для вас, то, видозмінюючи відоме твердження, ми можемо сказати, що не так важлива правда, як гармонія відносин між людьми.


Залишити відгук