Уран в Будинку 3

Ця людина може виявитися справжнім генієм, володіє науковим складом розуму і ідеально відповідає своєму часу. Його нетрадиційний метод спілкування сприятливий для літературної творчості й ораторства. Проникливість і спритність розуму визначають здатність до дослідницької роботи. Поведінка часом вельми необачно, але це компенсується широтою поглядів і любов’ю до нових ідей. При ураженні планети може бути дуже запальним, самовпевненим і ексцентричним людиною, що проявляється не тільки в поведінці, але в мовленні, і навіть у міміці. Можливо несподіване розлучення з родичами. Така людина повністю вільний від кліше і стереотипів, він має сміливим і інтуїтивним мисленням. Свою думку засновує на безпосередньому досвіді і наукових спостереженнях за дійсністю, тому його позиція часто розходиться з загальноприйнятими настановами. В оцінці ідей об’єктивний і неупереджений. Віддає перевагу цікавитися надзвичайними і дивними предметами.

Часом цікавість змушує його багато роз’їжджати і несподівано змінювати місце дислокації в залежності від повороту подій. Раптові розуміння приводять його до нових постижениям. Аспект сприяє винахідництва та наукової творчості. Такі люди схильні поширювати революційні ідеї, хоча до дій не переходять часто, обмежуючись друкованим словом і усними відозвами. Співпрацювати і дружити воліють з інтелектуалами, які надихають їх і сприяють розширенню кругозору. Відносини з родичами супроводжуються заворушеннями і незвичайними подіями. Деколи розум виявляється відірваним від реальності. Проявляється схильність до поспішних висновків і поверхневим, неспокійним змін думки. Такі люди люблять створювати езотеричні, астрологічні та наукові монографії. Часто вони безпосередньо пов’язані з роботою засобів масової інформації. Життя такої людини сповнене раптових новин, незвичайних змін, дивних пригод і неочікуваних подій. Розум допитливий і оригінальний, чурающийся умовностей і цілком орієнтований на незвичайні предмети.

Пошкодження планети визначає схильність до нещасних випадків і можливе віроломство родичів. Часом така людина піддається жорстокій критиці за свої передові ідеї і проекти. Це призводить до зростання нервозності і може спровокувати абсурдні вчинки і дивні висловлювання. Такі люди володіють чудовою фантазією, реформаторським прагненням і схильністю до ідеалізму. Вони працездатні і старанні, але низька ефективність праці пов’язана з частими змінами цілей. Є схильність до азартних заходів і авантюрних ініціатив. Плани таких людей часом безглузді і неорганізовані, невпорядкованість життя призводить до відчуження від людей. Таких людей часто обкрадають або матеріально, або інформаційно. Деколи заздрісні або менш геніальні колеги викрадають у них передові ідеї, що ними сприймається без особливих потрясінь.

Положення Урану в 3-му будинку говорить про те, що ваше природне сприйняття оточення наелектризоване, почасти хаотичне, постійно мінливе і є невичерпним джерелом чарівності. Взаємодія з навколишнім світом відкрите, песет в собі виклик і зазначено сильною тенденцією до примхливому, але навіженому пересування у світі. Ви здатні переходити зі стану спокою і пасивності в стан вибухової активності в мить ока, але коли вас запитують про причини такої різкої зміни активності, то ви потискуєте плечима і кажете, що це цілком зазвичай для вас. Ні один із стимулів не є надто напруженим, пі один з видів діяльності не є надто химерним для швидкоплинного, минущого експериментування. Пастка прихована у словах старої приказки: «Від цікавості кішка здохла». На щастя, ви, здається, дійсно володієте дев’ятьма життями. Завдання — збудливо впливати на навколишній світ і людей у цьому світі, однак робити це, не відкидаючи доброзичливість людей.

Уран показує, що раціоналізм є дорога до творчої експресії, наукового експериментування і особистої свободи. Якщо Марс є «ментальним воїном», то Уран — це «ментальний диверсант», не визнає логіку звичайних законів, грабіжник, який завдає удари, як блискавка, абсолютно несподівано. І все ж велику частину часу ви здаєтеся ментально спокійним, спостерігали майже пасивно. Але шторм мислення насувається нишком. Пастка — ментальне бунтарство повстання заради самого повстання. Завдання — просвітлення, раптове проникнення в глибини, осяяння, лампа над головою, «Еврика!» генія, який виходить за межі свого его.

Як і у випадку Меркурія, вам властиво: нескінченне цікавість, але, на відміну від Сатурна, тут присутня повна безстрашність. Як і у випадку Марса, вам властиве почуття виклику, але це незвичайне змагання, воно не спрямоване на інших людей. Скажемо більше, це змагання з самим Життям. Чи можна умовити Її розголосити свої власні секрети? Ваше цікавість не змушує вас кидатися на все підряд. Насправді, ваш інтерес зазвичай відзначений якістю холодного спостереження. Але час від часу щось буде проноситися повз вашого розуму, і ви повинні будете будь-якою ціною задовольнити наполегливе бажання дізнатися, що ж це було. Ваш мозок працює в обох станах, але в першому стані — холоднокровно, а в другому — наелектризованим.

При даному положенні планети дитина може випробувати перше справжнє хвилювання від процесу навчання, чудове потрясіння у зв’язку з відкриттям для себе нового. Парадоксально, але дитина також піддається впливу перших революційних імпульсів, переживає ситуації, коли дає про себе знати викликає свавілля. Початкову освіту пізніше може розглядатися як заохочувати розвиток впевненості у собі та незалежності, але в рівній мірі його можна вважати первинним досвідом остракізму і непокори. Доросла людина з подібним розташуванням планети часто інтелектуально дуже самовпевнений, причому самовпевненість знаходиться в діапазоні від свавільного впертості як негативного якості і до чудового інсайту як позитивного якості.

Ваші мовні патерни у чимось незвичайні або идиосинкразичны. Це може бути відображено в якості голосу, наприклад, у слабкому шепелявеньи, або дивному вимові певних літер або дифтонге. У будь-якому випадку це не викликає неприємного відчуття. Навпаки, це розглядається як чарівне удавання і вважається проявом унікальності вашої особистості. Інші люди не зовсім розуміють, чого можна чекати від вас на словах. Коли вони думають, що упіймали вас на гачок, ви раптом дивуєте їх яким-небудь заявою або посилаєте витіювату фразу у вашому стилі.


Залишити відгук