День Народження 21 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Люди, народжені 21 листопада більш відкриті і товариські, ніж більшість інших Скорпіонів. Характерні для Стрільця гумор, оптимізм і безтурботність пом’якшують серйозну і похмуру природу Скорпіона. Стрілець додає філософське ставлення до життя, яке іноді відсутня в цілеспрямованій свідомості Скорпіона. Побратими по вашому знаку Зодіаку копаються в душах людей, а ви шукаєте знання і мудрість, сподіваючись розкрити сенс життя.

Народжені 21 листопада вельми чутливі до середовища проживання і тому часто страждають від алергічних захворювань, крім того, вони емоційно нестійкі і мають низький поріг дратівливості. Їх психічне здоров’я нерідко хвилює близьких і друзів, оскільки народжені 21 листопада часто впадають у депресію, люблять займатися самобичуванням і перебувають в засмучених почуттях з-за нестачі уваги з боку оточуючих. Їм підуть на користь фізичні заняття в колективі, наприклад, спільні прогулянки у вихідні дні, плавання і командні види спорту. Для народжених в цей день украй важливо вести регулярне статеве життя, проте тим з них, хто не має постійного партнера, слід побоюватися захворювань, що передаються статевим шляхом. Жінки, народжені 21 листопада, повинні регулярно проходити огляд у гінеколога, а чоловіки в зрілому віці — перевіряти передміхурову залозу.

Уроджених 21 листопада добре розвинене почуття прекрасного, яке проявляється в усьому: в поставі, жести, манери, витончених і доведених до досконалості ідеях і плоди їхньої праці. Народжені в цей день жваво цікавляться всім новим, що виникає у суспільстві, не приділяючи занадто багато часу старомодним віянням. При цьому вони здатні миттєво оцінити принадність забутих концепцій, які можна відродити та надати їм сучасного звучання. Таким чином, народжені 21 листопада з безсумнівною користю для суспільства реконструюють вікові традиції. Однак у них можуть виникнути серйозні конфлікти зі старшим поколінням (найчастіше з батьками), які не в змозі зрозуміти суті того, що вони роблять. Народжені 21 листопада часто переконані у тому, що вони повинні доводити своїм недругам і всьому світу правоту своїх поглядів, навіть якщо на це доказ піде ціле життя.

Знак Зодіаку 21 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до групи Водних знаків, які відрізняються наступними якостями: невичерпність нових ідей, сильна воля, впевненість, обережність, самовладання, плідність.

Планета Управитель: Плутон. Зумовлює зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: смерть і відродження, психоаналіз, глибинні зміни особистості, екстрасенсорний дар. Плутон сприятливий для психотерапевтів. Планета у вигнанні – Венера. Її Скорпіони можуть подякувати за підозрілість, а також впевненості в доброму ставленні до них оточуючих, у їх щирості.

21 листопада є перехідним вдень від Скорпіона до Стрільця. Скорпіони, що з’явилися на світ у цей день, безтурботні, оптимістичні, мають тонке почуття гумору. Вони від інших представників свого знака відрізняються меншою похмурістю. Скорпіони, які народилися 21 листопада, не схильні нарікати на життя. Їм чуже також самокопання. Від Стрільця Скорпіонам дістався філософський погляд на життя. Такі люди можуть ставати мислителями. Хоча частіше вони реалізуються в більш прозаїчних видах діяльності. Обраній справі Скорпіон вірний, як і свої переконаннями, принципами.

В молодості народжені 21 листопада нерідко роблять серйозні помилки. У перші двадцять вісім років земного існування їх може відрізняти саморазрушительная бунтівливість, беспутность і відсутність певної мети (особливо в порівнянні з друзями і колегами). І все ж при цьому вони безсумнівно володіють почуттям власної гідності, яке дозволяє їм отримувати уроки з допущених помилок. На жаль, існує небезпека, що народжені в цей день під градом ударів долі можуть стати душевно черствими людьми. Ті з них, чия елегантність є чисто фізичної, з роками стають більш вишуканими і витонченими зовні і абсолютно чужими емоцій в душі; ті ж, чия елегантність носить, швидше, суто інтелектуальний характер, поступово розвивають в собі прагматизм, цікавлячись тільки такими ідеями, які можуть принести хоч скільки-небудь значну практичну користь.

І ті й інші прагнуть уникнути будь-якого зовнішнього прояву своїх слабкостей і ніколи не вдадуться до дій, потенційно небезпечним поразкою або невдачею. Намагаючись ухилитися від ударів долі, народжені 21 листопада іноді втрачають свій запал, творче начало і дитячу грайливість. У своєму прагненні до досконалості і успіху вони нерідко стають недоступними для випадкових радощів і веселощів, забувши своє просте минуле, а це часом загрожує серйозним нервовим зривом.

Народжені 21 листопада залучені у всі світові процеси, але можуть нехтувати глибоким пізнанням власної особистості. Дуже важливо, щоб на початку п’ятого десятка (тобто в середині життя) вони нарешті усвідомили своє місце в світі. Для цього необхідно стати прозорим», тобто звільнитися від страхів і відсталості. Якщо після багатьох років важкої праці їм все ж таки вдасться досягти фізичного та інтелектуального досконалості, то має сенс знову навчитися бути дитиною і повернути собі хоч трохи колишньої беззахисності. Тільки таким чином можна досягти гармонії між внутрішнім світом і навколишньою дійсністю, подарувавши собі надію на тривалий успіх.

Чоловік Скорпіон — народився 21 Листопада

Чоловіки, c датою народження 21 листопада — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — пристрасний, сексуальний, володіє інтуїцією, витривалий. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 21 Листопада

Жінки, народжені 21 листопада, володіють наступними рисами: така дама — мудра, маніпулятор, смілива, прониклива, впевнена в собі, образлива. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 21 Листопада

Люди, що народилися 21 листопада знак зодіаку Скорпіон, не можуть терпіти все старомодне. Таких персон дуже складно не помітити або ж сплутати. Вони мають не дуже гарною рисою – налаштовувати проти себе суспільство. Гірше всього, що це у них виходить не навмисно. Вся справа в їх вродженої похмурість і замкнутості. Але часом, ці особистості переслідують лише корисливі цілі, незважаючи на те, що їх дії можуть принести неприємності іншим. Ніхто не бажає з ними водити дружбу, а ось кількість ворогів і недругів зростає в геометричній прогресії.

Якщо ви з’явилися світла в день 21 листопада знак зодіаку Скорпіон, то будьте готові до того, що ваш життєвий шлях буде дуже складним. Всі знання й уміння ви отримаєте лише завдяки своїй наполегливості та праці. Також, враховуйте той факт, що сузір’я Скорпіона, під яким ви народилися, буде додавати вам неприємностей. Але не варто зневірятися, адже якщо працювати, і сподіватися на краще, то результат не змусить себе довго чекати. Народжені 21 листопада знак зодіаку Скорпіон обов’язково досягнуть бажаного, все у ваших руках. Головне, не боятися всіляких перешкод і проблем, які можуть виникнути на шляху. Вчіться радіти маленьким перемогам. Скорпіони цього дня цілком можуть стати щасливими людьми, потрібно тільки навчитися аналізувати власні помилки і надалі уникати їх.

Народжені 21 листопада знак зодіаку Скорпіон, незважаючи на всю складність характеру, мають велику перевагу перед іншими. Вони тонко відчувають всі нові течії та модні віяння. Це допомагає їм стати компетентними експертами в різних передових технологіях. Досягти великих висот у сучасних видах мистецтв, тенденції моди – все це по плечу людям зі складним характером. Вони без праці можуть стати законодавцями моди або ж зробити прорив у науці. Все це закладено в них з дитинства.

Ставлячись до всього устарелому або втратила актуальність упереджено, вони, таким чином, знаходять щось нове, незвичайне. Скорпіони, що з’явилися на світ 21 листопада, вміють бачити справжню красу речей цього світу, більш того, вони примножують її, роблячи тим самим світ прекраснішим. Люди цього дня справжні естети, які вміють цінувати прекрасне, володіють досконалим смаком, у своїй роботі прагнуть до досконалості. Це вдається завдяки скрупульозності і серйозному відношенню до праці. На допомогу їм приходить вроджене почуття стилю, вміння бачити кінцевий продукт і бажання зробити все ідеально.

Також, варто відзначити той факт, що люди, народжені 21 листопада знак зодіаку Скорпіон, не тільки цінують прекрасне, але і стежать за своїм зовнішнім виглядом. Ви ніколи не зможете застати їх зненацька, адже вони постійно виглядають бездоганно. Починаючи від верхівки і закінчуючи пальцями ніг – вони ретельно працюють над своїм образом. Красива посмішка, неперевершена зачіска, стильний одяг – це все про них! Ці люди вважають, що в прагненні перетворити мир, потрібно в першу чергу почати з себе. І своїм хорошим прикладом забруднюватимуть навколишнє суспільство. Варто відзначити, що у них це виходить найкраще, адже багато хто намагається їм наслідувати.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви переживаєте конфлікт між прагненням Скорпіона до відданості та вірності і вродженою схильністю до флірту і незалежності, що дісталася від Стрільця. Проте, створивши союз з людиною, якого дійсно полюбите, ви будете йому вірні.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Народилися 21 листопада товариські, відкриті. Вони не схожі на інших представників свого знака. Їм практично невластиві скритність, підступність. Такі люди часто говорять те, що думаю. На жаль, це не завжди працює на їх користь. Народилися 21 листопада ненавидять брехня. Вони тонко відчувають фальш і відмінно розбираються у відтінках лестощів. Для народжених 21 листопада цінні справжні почуття і наміри опонента. Вони не піддаються на провокації, вміють виходити з різних ситуацій переможцями. У спілкуванні народилися 21 листопада користуються дипломатичними схемами та методиками. Їм дуже складно відмовити. Самі ж представники знаку досконало володіють умінням говорити «ні».

Успіхи Скорпіона в роботі залежать від вікового фактору. Так, до 30 років представники знаку часто славляться бунтарями, бунтівниками. Вони шукають себе, випробовуються в різних видах діяльності, ніде не затримуючись надовго. До тридцятирічного рубежу бунтівна душа Скорпіона заспокоюється. Визначившись з вибором сфери діяльності, представник знака докладає чимало зусиль до професійного розвитку.

Здоров’я і Хвороби

21 листопада на світ з’являються люди, які більше за інших чутливі до середовища проживання. Їх слабким місцем є імунна система. Часто народилися 21 листопада Скорпіони страждають алергічними захворюваннями. Зміна клімату дає лише короткочасний результат. Як тільки проходить період адаптації, організм Скорпіона починає реагувати на нові алергени. Лікувати алергію самостійно вкрай небезпечно. Скорпіонам рекомендується заручитися підтримкою професійних фахівців в програмі турботи про своє здоров’я.

Доля і Удача

В цей день народжуються потайливі, нетовариські, хитроватые натури. Друзів у них мало, а багато недоброзичливців. У житті їм доведеться створювати наполегливою працею, долаючи безліч перешкод, не маючи підтримки. Розраховувати доведеться тільки на себе і свої сили. Але якщо бажання бути щасливим буде у них сильно, то вони зможуть вистояти і створять для себе ті умови життя, яких прагнуть, досягши добробуту.

Поради Скорпіонам, Народженим 21 Листопада

Скорпіон – конфліктна особистість. Народився 21 листопада найчастіше конфліктує зі старшим поколінням. Кращим вирішенням питання буде окреме проживання, самостійне ведення побуту. Проявіть себе. Дотримуйтесь світлим і творчим тенденціям вашої особистості. Жалість до себе — це отрута.


Залишити відгук