Сонце в Будинку 3

Така людина вміє привертати увагу оточуючих. Він володіє науковим складом розуму і гармонійно сполучаються оптимізмом і гнучкістю. Здатна в потрібний момент приймати правильні рішення. Напевно хороший оратор і письменник. Любить подорожувати, охоче входить у всі відбуваються навколо нього справи. Дитинство, швидше за все, було щасливим, родичі грали в житті велику роль. Або він неприхильний і здатний тримати себе в руках, або зарозумілий і схильний домінувати над оточуючими. Він прагне проявити себе в інтелектуальній сфері, характерні широкі наукові інтереси і прагнення збагатитися різними знаннями для того, щоб зрозуміти внутрішні механізми життєвих процесів. Допитливість напружена, він невтомно цікавиться новими предметами і несподіваними речами. Розум меткий, творчий і великодушний. Розумові здібності легко використовуються для реалізації прагнення до успіху і слави.

Така людина охоче просвічує оточуючих і здатний у співпраці приносити їм велику користь завдяки розвиненості власного розуму. Дуже небезпечно розвиток гордості і зарозумілості. Добре розвинена логіка і пам’ять. Є схильність до літературної діяльності і журналістиці. Такі люди успішно оволодівають іноземними мовами і залюбки вирушають у подорожі. Можливий успіх у галузі філології і філософії. Свого оточення така людина входить легко і вільно, без праці самостверджуючись серед знайомих і висловлюючись сильно і яскраво. Можливий відомий «комплекс переваги» над оточенням і тенденція панувати у своєму середовищі. Нерідко такі люди проявляють інтерес до педагогіки і реформування соціальної реальності з метою її раціоналізації та впорядкування. Вони без праці змінюють власні погляди, якщо вбачають їх дефектність. Нерідко такі люди швидко просуваються по службі і досягають великого впливу.

Положення Сонця в третьому будинку показує, що вас зачаровують стимули, створювані будь-яким природним чи людським оточенням. Якість менш важливо, ніж кількість, зміст менш важливо, ніж форма, бо ваше життя сповнена бурхливим поверхневої активності, що створює величезну кількість енергії для всіх життєвих процесів. Глибина для вас менш цінна, ніж ширина. Слід також зазначити, що проста повсякденна діяльність важлива для вас як дихання. Там, де немає руху, там немає життя. Центральна завдання вашому житті — знайти нескінченну різноманітність того, що є «не-вами», наситити себе цим різноманітністю і енергійно взаємодіяти з навколишнім середовищем.

Даний рівень є основним рівнем тлумачення 3-го будинку; положення Сонця в цьому будинку вказує на те, що сутність вашої життєвої мети — еволюція конкретного складу розуму. Розвиток і застосування раціональних розумових здібностей стає для вас першорядним завданням. Ваша гордість безпосередньо пов’язана з розвитком і експресією вашого інтелекту, те ж саме можна сказати і про ваш сором. Точка зору, говорить про те, що всі види життєвого досвіду слід розглядати як навчальні, певною мірою вірна для всіх нас, однак вона особливо підходить для тих людей, у яких карті Сонце знаходиться в 3-му будинку. Для вас навчання — це суть всіх взаємодій; логіка, раціоналізм і поділ на категорії — це всі способи поглинання і трансформацію життєвої енергії для особистого вживання.

Цікавість може бути сильною рисою вашої особистості, які демонструє світу, чи не такою. Ви можете здаватися спокійним і егоцентричним. Але те, що ми бачимо на поверхні, визначається багатьма іншими факторами. І як тільки ви розкриваються, то поза всяким сумнівом цікавість стає фундаментальним джерелом мотивації ваших дій. Воно піднімає вас на ноги, змушує вас спрямовуватися, і навіть коли життя стає не під силу, як це іноді буває, то цікавість відроджує вас, піднімаючи ваш дух.

Базова освіта — це основа для здійснення вашого життя. Воно не є однією з рівноцінних для вас фаз росту, а радше являє собою камінь спотикання, з якого пізніше виростає, розквітає все у вашому житті. Якщо купується досвід початкової освіти позитивний, то життя дитини зазвучить усіма акордами. З іншого боку, якщо цей досвід зводиться на немає, то багато чого, що прийде до людини пізніше в житті, буде результатом боротьби. У будь-якому випадку все впирається у фундаментальні концепції базової освіти: читання, письмо; і мова. Освіта — значуща частина сутності життя; і слід особливо відзначити, що при подібному положенні Сонця наріжним каменем навчання є комунікація.

Ви в більшій мірі, ніж інші люди, залежите від вашої здатності словесної комунікації, бо розвиток і застосування раціональних здібностей вашої нервової системи є ключем до досягнення життєвої мети. Ви хочете, щоб ваші слова несли світло вашого «я». Як і зазвичай для Сонця, знак, в якому воно знаходиться, і аспекти до нього вкажуть на тональний якість патернів комунікації і мови. Але незалежно від знака і аспектів, тема є центральною для вас. Все, що не може бути зрозуміле з допомогою мислення або мови, менш цінне для вашого розвитку. Зв’язок — це паливопровід, що заповнює резервуар життєвої енергії.


Залишити відгук