Сатурн в Будинку 3

Терплячий, тактовний, схильний вбачати факти і реальні аргументи. Можлива серйозна проблема з власними дітьми. Нерідко така людина виростає в повній самоті. Імовірний брак любові в ранньому дитинстві і відсутність якісної освіти. Здатний писати дуже докладні листи. Завдяки проникливому розуму і здатності до концентрації говорить дуже впорядковано і послідовно. Сповнений безлічі необгрунтованих страхів. Часом йому здається, що всі на нього розсердилися. Це призводить до почуття невідповідності оточенню і визначає розвиток депресії. Розум дисциплінований і практичний. Така людина висловлює свої думки, лише гарненько все продумавши. Завдяки наполегливості й методичності мислення виявляє здібності до математики і природничих наук. Успішно працює у видавництві і друкарні. Ефективний як бухгалтер та секретар, письменник і учитель, редактор і адміністратор, дослідник і бібліотекар. Дуже обережний при укладанні контрактів. Відправляється лише в суто ділові поїздки, без мети роз’їжджати не схильний. Можлива напруженість у відносинах з братами і сестрами.

Зациклення на негативному і роздуми про неприємності викликають жалість до себе і буркотливість. Під час шкільного та професійного навчання зустрічається з безліччю труднощів і розчарувань, вміє вчитися на власних помилках, яких здійснює більш ніж достатньо. Труднощі в освіті викликають роздратування. Розум депресивний і надмірно обережний, опаслив і стурбований, тривожний і недовірливий. Душевний стан покращується з віком, стаючи все більш свідомим, глибокодумним і здатним до концентрації на серйозному і мудрого. Цей чоловік надійний, тактовний, дипломатичний. Він методично і спокійно міркує, легко концентрується і проявляє рідкісну душевну рівновагу. Володіє даром ґрунтовних досліджень і письменницької роботи. Вдумливий, меланхоличен, часто знаходиться в розладі з родичами. Можливе формування хитрощі і пронозливості, а також схильності до ведення нечесної боротьби за досягнення посади. Молоді роки такого людини відзначені постійними тривогами і болючою пересторогою.

Вам від природи дана здатність вишукувати деталі, концентруватися на структурних особливостях будь-якого оточення. Ви дуже сприйнятливі до встановлених правил поведінки; ви прагнете коритися обмеженням оточення, накладається на вашу свободу пересування, навіть якщо вони вас і фрустрируют. Пастка полягає в вашому прагненні бути дуже активним. Порушення надміру виснажує вашу нервову систему, викликаючи принаймні тимчасову зупинку її роботи. Завдання полягає в тому, щоб концентрувати вашу нервову енергію тільки на невеликій кількості видів діяльності, повністю роблячи один крок, перш ніж зробити інший.

Ви особливо сприйнятливі до ментальних правилами, вас часто не залишає турбує відчуття, що формальні процедури необхідно виконувати до останньої літери. Ви постійно працюєте над вдосконаленням ментального апарату, повільно і старанно, крок за кроком відстежуючи логіку, «налагоджуючи» програму. Пастка — настільки віддатися служінню боргу, що перестати навіть думати про розваги. Якщо ж це трапляється, то ви можете стати холодним і навіть ненавидить самого себе, або цілком відкидаючи раціоналізм, або стаючи честолюбним циніком, виливає відро холодної води на голови тих, хто любить здійнятися в ментальних фантазіях. Завдання — дозволити вашим ментальним навичкам визріти подобу прекрасного провину, поки невпевненість і страх не перетворяться в дивовижно міцну сприйнятливість, невибагливий і прозовий прагматизм, настільки сильний, що його неможлива похитнути.

Вам більше властиве прагнення до знань, ніж цікавість у звичайному розумінні цього слова. Це прагнення досить чудово і прекрасно узгоджується з вашим темпераментом поки спонукання до придбання знання винагороджуються реальним задоволенням по закінченні процесу пошуку. Втім, іноді ви ставитеся до свого цікавості, як до домашнього завдання, яке призначає вам невидимий і суворий вчитель, однак для вас таке ставлення є пасткою. Завдання — сприймати цікавість: як щось, що забезпечує вас структурою, що дозволяє за допомогою розуміння зміцнити безпеку вашого світу.

М’який, але міцний авторитет і узгоджена структура — ось ключові концепції цього розділу. Якщо дитина м’яко сприймає вказівки, правила і освоює ієрархію влади, то його навички будуть розвиватися повільно, але неухильно. Навчання може перетворитися на справу всього життя, стати процесом повільного пошуку більш кращій реалізації життя. В іншому випадку початкова освіта може пізніше розглядатися як час випробування і травми. Тема базової освіти вимагає до себе серйозного ставлення. Освітній процес переміщується вздовж шкали, з одного боку, несе тягар страху ментальної неадекватності («Я дурний і нездатний вчитися»), а з іншого боку, прагнення випробувати розум, оволодіти знанням («Я можу, зрештою, вивчити все, що мені заманеться»).

Ви прагнете говорити економно і прагматично. Чим коротше, тим краще, і ви віддаєте перевагу спочатку обдумати те, про що будете говорити, а лише потім відкривати рот. Коли ви дійсно вирішуєте говорити, то інші люди повинні уважно прислухатися до ваших слів, бо їх буде небагато і вони будуть підбиратися обачно. Стиль мовлення при такому положенні планети стислий і виразний, іноді повільний або великоваговий і вкрай рідко розкриває ваш істинний внутрішній характер. Ваш голос є маскою, дуже важливим, але все ж маскою. Якщо інші люди бажають спілкуватися з вами і розуміти вас, то їм не слід прислухатися до емоційної забарвленням мови, ймовірно, вони нічого з цього не отримають. Їм необхідно зосередити увагу на структурі та змісті того, що ви говорите.


Залишити відгук