Плутон в Будинку 3

Це дуже певний і рішуча людина, завжди прагне бути у всіх на вустах і наполегливо самовыражающийся в ораторстві і письмовій промови. Освіта має для людини велике значення, і рано чи пізно він доб’ється потрібного йому диплома, але шлях до нього буває нелегкий, можливо навіть вигнання з школи або вузу. Йому часто доводиться зустрічатися віч-на-віч з невдачами і неприємностями, що йому служить непоганим уроком. В якийсь момент життя може сміливо піти на радикальну зміну всього устрою існування. При ураженні планети може втратити дитину, посваритися з сусідами або отримати серйозний психічний розлад. Гострий розум допомагає йому осягнути основні закони буття. Така людина виражається вкрай безапеляційно і любить розмовляти дуже голосно. Він не бажає відступати від своєї думки ні на крок, поки незаперечні факти не припруть до стінки. Завдяки багатству ідей легко знаходять друзів і партнерів, які допомагають йому у висуванні та вдосконалення ідей.

Можливі науковий талант, духовні здібності та інтерес до вивчення окультних наук. Нерідко такі люди відповідають за дуже важливу секретну інформацію. Якщо вони розголосять що-небудь з модуля, то будуть мати серйозні неприємності у зв’язку з цим. Такі люди люблять таємно роз’їжджати по відомим їм одним справ і причин. В цих поїздках відбуваються дивні події, можливі нещасні випадки. Поразка планети схиляє до розбратів з родичами, сутичок із співробітниками та громадськими організаціями. Такі люди дуже всесторонни і всеохватны, інтелектуальні і винахідливі. Схильні до роздроблення сил і до спроб самостійно здійснювати те, що повинно бути реалізовано цілою групою людей. Присутня схильність до підступності, самообманам та відвертого цинізму в союзницьких зв’язках.

неспокійний Характер, поведінку метушливий, якщо глибоко порушені інтереси такої людини. Він володіє даром знаходити собі застосування в самих несподіваних умовах і незвичайних сферах життя. Його великі пристрасті можуть бути реалізовані в феноменальних здібностях в області літератури, науки, журналістики, народної медицини і в эзотеризме. Така людина схильний до ризикованих, сміливим і відважним підприємствам. Душевна розрядка досягається їм завдяки напруженій фізичній праці, прогулянок і тривалих походів, а також при зустрічі з публікою та спілкуванні з однодумцями. Поразка планети призводить до того, що руйнівні сили оточення несподівано звалилося на самого людину. Небезпека може підстерігати його під час переїзду або перельоту, на вулиці, в транспорті або у громадському місці. Захист від нещасних випадків проста — слід уникати обману і самообману.

Положення Плутона в 3-му будинку говорить про те, що ваша підсвідомість розмовляє з вами через безпосереднє оточення. Така бесіда подібна полюванні на Сході за пташиними яйцями або пошук захованого скарбу. Що перетворює стимули і пересування в реальному світі позитивний або негативний досвід, так це наявність або відсутність «душевної карти» оточення. Діяльність заради її самої безглузда; що має значення, так це здатність бачити знаки і вказівні стовпи в критичні моменти. Пастка — сліпе підпорядкування вашої потреби у дослідженні, в выискивании ланцюгових, але прихованих скарбів, присутніх всюди, часто прямо під вашим носом. Завдання — зберігати вашу діяльність глибоко цілеспрямованої і пам’ятати, що реальність часто абсолютно відрізняється від тієї, яка постає перед вашими очима.

Складність і заплутаність вашого мислення невыразимы. Ментал пробиває собі дорогу з глибин до поверхні досить повільно, подібно вулканічної магмі, процес цей протікає постійно, бо ви всіма фібрами душі відчуваєте силу, яку дає знання, і прагнете до неї. Якщо ви здатні приборкати цю силу, то вона стане творити чудеса як для вас, так і для оточуючих вас людей. Пастка — не помічати інтенсивності роботи вашого мозку, а завдання — опанувати контролем над ресурсами мислення шляхом вивчення правил логіки.

Для вас цікавість є зондом, буром, що проникає під поверхню життя з метою досягнення її прихованих просторів. Ніколи не задоволені фасадом життя, ви бажаєте побачити електропроводку, проведену всередині стін, водопровідні труби, прокладені під підлогою. Часом вам, ймовірно, будуть міцно докучати інші цікаві головоломки, але ви без коливань відкинете їх від себе в пошуках того, що, як ви вважаєте, знаходиться під поверхнею або десь вдалині. Ваша допитливість ментально напружена, але іноді емоційно сліпа. Пастка — символічна вивисекция, тоді як завдання поважати загадкову цілісність життя.

Тут дитина вперше зустрічається з тим, що більше і потужніше. Це може бути авторитет учителів, раптова атака групи ровесників, здивування, викликане самим процесом навчання. Але в будь-якому випадку ці ранні роки може різко вплинути на життя одним із двох способів: або життя буде психологічно відкрита, або закрита. Базова освіта знову І знову дає про себе знати і повторює себе у дорослому житті людини. Фундаментальне навчання є основою, ключем до життя людини.

Ваша мова безпосередньо виходить з найглибших просторів внутрішніх переживань, просторів, часто невідомих вашій свідомості. Ключовий образ тут — невидимість, Слова та почуття вирують разом дуже глибоко під поверхнею, поступово створюючи сплав, який сам по собі — ні риба, ні м’ясо. Довгий час ви можете мовчати, наче води в рот набрали, а потім раптово викинути потік слів. Слід сказати, що цьому словесному вибуху властива надзвичайна сила. Ваші висловлювання про людей можуть нести таку забарвлення повчання, яку ви і не збиралися створювати, тому будьте готові до різкої критики ваших слів, бо вони часто ріжуть по живому. Іншим людям не варто чекати від вас самокритики, але якщо таке трапиться, то вислів буде прямим, різким і всеохоплюючим.


Залишити відгук