Нептун в Будинку 3

Така людина володіє розвиненою інтуїцією і багатою уявою. Він схильний «спати на ходу» і бачити «сни наяву». Йому слід розвивати здатність до зосередження. Кращі сфери вираження його творчих здібностей, література і мистецтво. Таким людям подобається працювати під псевдонімом. Дитинство не зазначено почуттям захищеності і безпеки, що може призводити до розвитку стійкого неврозу. З-за проблем в батьківській родині нерідко така людина живе з ким-небудь із родичів. Такі люди часто виявляються вдалими продавцями і посередниками при перепродажу творів мистецтва. Поразка планети позбавляє їх ясності розуму і не дає можливості отримати необхідну освіту. Такий аспект ускладнює порозуміння навіть з близькими родичами. Ця людина відрізняється інтуїтивністю мислення і високою сприйнятливістю до високих ідей. Він володіє чудовою здатністю виражати побачене як словесно, так і зображувально.

Можлива телепатична здатність, виражений інтерес до містичного та окультного. Така людина схильна як до читання, так і до написання езотеричної літератури. Нерідко він знаходить себе в засобах масової інформації, так як охоче ділиться з усіма своїми знаннями і є ефективним передавачем інформації. Для використання цих здібностей необхідно розвиток прагматичного мислення і суворої дисципліни в самоосвіті. Інтуїція може допомагати у веденні практичних справ. Поразка планети визначає напруженість відносин з родичами, хворобливу мрійливість і труднощі у навчанні, пов’язані із зайвою неуважністю. Така людина повинна проявляти особливу обережність при укладенні контрактів. Він схильний до сором’язливості і часто через збентеження відчуває значні труднощі в спілкуванні. Його розум плідний і винахідливий, психологічні здібності широкі, присутній виражений інтерес до всього таємним і загадковим. Є схильність до дослідження езотеричних феноменів і духовних предметів. Все загадкове і незвичайне надихає такої людини, надприродне буквально притягує його.

З спортивного інтересу він охоче приймає участь в інтригах і змовах і схильний обманювати інших «просто так». Відчуття єдині з інтуїцією, завдяки чому є можливість розуміння вищої гармонії. Такий чоловік натхненно сприймає незвичайні художні твори і має прихованим даром невимушено і природно виражатися в листі. Інтелектуальна діяльність такої людини завжди призводить до породження безлічі плідних ідей. Він щасливий в художніх ремеслах, живопису та науці. Багато хто називає його руки «золотими». Він любить винаходити нові методи роботи з інформацією з простого інтересу. У відносинах з навколишнім світом схильний використовувати дар навіювання і переконання, яким володіє неабиякою мірою. Здатний до ораторського мистецтва та іноземним мовам. Володіє даром екскурсовода і перекладача. Сильна тяга до поїздок і подорожей, особливо до морських. Є схильність до занять спортом. Такій людині слід остерігатися катастроф і травм, пов’язаних з переміщенням на транспортних засобах, а також скандалів, обману і шахрайства.

Положення Нептуна в третьому будинку говорить про те, що кордони навколишнього середовища вас майже неможливо встановити. Немає чіткого розмежування між краєм «я» і краєм зовнішнього оточення, і ви пливете мрійливо за своїм світах, вбираючи в себе стимули, а не займаючись пошуком. Це відчуття безмежного водного простору, ви подібні до риби, пливе в море. Рух наповнений поезією і граціозністю. Ваша кінетична енергія з’єднана з природною чи соціальною енергією, укладеної в будь-якому безпосередньому оточенні, і рух відображається у вас, як у танці, де ви є веденим. Пастка тут така ж, як і для Юпітера в 3-му будинку, але більш яскраво і глибоко виражена, і полягає в незверненні уваги, пропуску вирішальних елементів, таких, як дорожні знаки і гірські схили. Завдання — вивільнити себе на навколишній світ, стати єдиним з цим світом.

Ментальні процеси — це дорога до містичного центру всесвіту. У разі Меркурія акцентується апарат ментального процесу — факти, обриси, витончені відмінності. Тут же цей апарат часто повністю ігнорується. У разі Юпітера здійснюється поворот у бік холістичного синтезу. Втім, тут вже був зроблений крок до остаточної цілісності. Це не акт філософського оптимізму, але стан віри, стан молитви. У разі Венери розум є дорогою до насолод. Тут же він є джерелом містичного благоговіння. Логіка, за своєю природою, вимагає завершення: це відрізняється від того. Завдання Нептуна в 3-му будинку полягає в тому, щоб залишатися налаштованим на кінцеву мету розуму — на усвідомлення того, що все навколо нас є Єдиний. Пастка — уникати возз’єднання, підміняючи віру легковір’ям, молитву — лінню і ідеалізм — самообманом.

Цікавість тут приймає форму подиву. Життя настільки разючою, настільки дивна, що переповнює почуття. Вона здатна вселяти «побожний страх». Старий індійський міф про всесвіт свідчить, що життя подібне до нескінченного числа діамантів, нанизаних на стрічку, яка іде від нас назавжди. Кожен діамант має нескінченне число граней, і всякий діамант відображається кожною гранню інших діамантів. Якщо вас щось зацікавить, то це призводить до зацікавленості всім абсолютно.

Навчання може дати дитині можливість бачити те, що знаходиться за межами фізичних кордонів. Смілива фантазія може перетворитися на частину освітнього імпринту. Однак зникнення колишніх кордонів здатне привести до сильного замішання. Раннє релігійна освіта може глибоко вплинути на формування цілісної особистості — погано або добре. Доросла людина з таким розташуванням планети часто зачаровується містичним змістом навчання.

Якщо розглядати тільки символізм Нептуна, то можна сказати, що ваша мова дивує своєю витонченістю. Вашій мові властиве легке як серпанок, м’яке і дивовижне якість витонченості — ви заспокоюєте, надихаєте або обманюєте. Нептун більше прихильна до поезії або співу, ніж проголошення промов або листа, і серед десяти планетарних типів вас найбільш важко розгадати. Символіка положення перевершує емоційність Лупи, соціальний такт Венери; вона веде до сфер, де сказане наповнене більше інтуїцією, ніж конкретикою; заповнено більше вібраціями, ніж фізичним звуком. Спокуса тут розквітає, він дуже сильний як для слухача, так і для мовця.


Залишити відгук