Місяць у Будинку 3

Така людина драматичним, допитливий і сповнений ентузіазму. Він схильний віддаватися спогадам про минуле і охоче обговорює мали місце факти життя, тому багато хто вважає його дивним і загадковим. Він неспокійний, любить подорожувати і легко піддається впливу оточення. Діти мають для нього велике значення і часто виявляються помічниками. Схильний міняти місця навчання, так як навчання дається нелегко через невміння концентруватися. Любить вчитися, слухаючи інших. Володіє прекрасною пам’яттю і не виносить рутинної роботи. Мова і мислення істотно залежать від емоційних факторів, пов’язаних з впливом раннього дитинства та сімейної обстановки. Установки розуму залежать від емоційних забобонів. Такі люди охоче сприймають чужі ідеї, з-за чого нерідко йдуть на плагіат, люблять мріяти і фантазувати.

Їх мислення пофарбоване в яскраві кольори уяви. Багато думають і говорять про дрібниці. Втомлюються від одноманітності, а тому завжди перебувають у русі. Постійно возяться з братами і сестрами, а сусідів вважають прямо-таки членами сім’ї. Прагнення і заняття піддаються безперервним змінам. Відзначається пристрасть до перебування в компаніях і всякої іншої публічності. Розум активний і пытлив до настирливості, завжди готовий до сприйняття нової інформації та сповнений знань про різні аспекти поточної соціальної житті та інтимній інформації про життя знаменитостей. Такі люди мають пристрасть до нового оточення, нових обставин і новим матеріалом для думок і дій. Зазвичай їм бракує цілісності та завершеності, освіта нерідко переривається по тим чи іншим причинам, а виховання залишає бажати кращого. Можливо, розум буде дуже неспокійна, що може дратувати оточуючих і мучити самої людини.

Такі люди завжди сповнені знань, що стосуються домоводства і тонкощів сусідської життя. Аспект сприятливий для навчання та активної соціального спілкування. Поїздки та подорожі приносять деяку вигоду. Такі оптимістичні люди, захоплені і схильні до змін у всьому. Вони щасливі як посередники і дрібні підприємці. Люблять агітувати і передавати останні новини. Взагалі контакти оживляють і зміцнюють їх навіть у фізіологічному сенсі. Нерідко зайняті видавничою діяльністю, або є працівниками транспортних служб. Спосіб життя такої людини неспокійний і коливний з швидко мінливими цілями і планами, багатосторонніми інтересами та безліччю нестійких зв’язків і контактів. Нерідко відзначаються дивацтва в поведінці, капризи, чудасії і навіть істерики, особливо при ураженні Місяця.

Положення Місяця в третьому будинку показує, що більш всього вам потрібні щоденні жестикуляція і рухова активність. Ваше цікавість пов’язано з емоційним темпераментом, і оскільки Місяць дуже потужно тягне до людей, то зазвичай ви бажаєте взаємодіяти з іншими людьми па рівні почуттів, а не фактів або образів. Цікаво зауважити, що ваші материнські інстинкти орієнтовані більше на чужинців, ніж на рідну сім’ю. Ваше сімейне почуття пронизує безпосереднє оточення. Таким чином, коли люди з’являються в світі вашого сприйняття, то спочатку ви приймаєте їх обережно, але досить швидко розкриваєте їм свої обійми. Однак як тільки ці люди перестають бути для вас джерелом цікавості і перетворюються на звичайних тривимірних істот, то ваш інтерес до них може впасти. Отже, дане положення Місяця уособлює собою дивне змішання глибини та поверхні. Завдання — задовольнити ваші потреби в різноманітних стимулів, але також забезпечуючи стійкість взаємодії зі світом.

Вам властиве почуття хитрощі, свого роду «чуттєва» основа для ментала, а не холодна логіка явного раціоналізму. Ваші потреби обумовлюються надходить до вас інформацією, і навпаки, па ваші сприйняття чинять сильний вплив емоційні потреби, які можуть прекрасні або жахливі, що залежить від ситуації. Пастки полягають в помилках або нерозумінні, що виникають при підміні логіки почуттями, тоді як завдання — з’єднати емоції і розум в єдине взаимоподдерживающее ціле.

У вас існує інформаційний голод, ви прагнете знати, розуміти, ви «пожираете» інформацію. В залежності від вашого темпераменту цей процес поглинання може призвести до глибокого тимчасового насичення або створити невидиме «ментальне розлад», що виявляється в доставляють незручність відчуттях. Ваше цікавість скаче вгору і вниз. Коли бажання знати не задовольняється, то відчуття знаходження в безпеці зникає, тому робіть все можливе, щоб розшукати те, що вас цікавить. Однак більш глибинне відчуття небезпеки може привести до стану, коли ніщо не може задовольнити вашу потребу в знаннях; в цьому випадку ви повинні шукати знання всередині себе. Завдання — розмежувати ці два стани.

Початкова освіта багато в чому обумовлюється образами матері, за допомогою яких дитина формує импринты. Нахили матері виявляються в тому, як дитина ставиться до школи та навчання. Ви маєте саме справжнє бажання отримати знання, «апетит» до знань, і коли це бажання не виконується, то взаємодія з реальним світом поступово порушується — спочатку з допомогою розладів, а потім через втрату інтересу до світу. Завдання — щодня вишукувати щось нове, Для вас це не менш важливо, ніж будь-яка фізична потреба, така, як голод або сон.

Ваша мова та емоції з’єднані в одне ціле і впливають один на одного. Тональність вашого голосу часто приємна для слуху. Ваша емоційна захист чується також добре, як і відчувається. І мислення і мова відображають ваш емоційний стан па даний момент; розум часто є слугою темпераменту, хід мислення спрямовується у відповідності з поточним станом ваших почуттів. Більше того, те, що ви говорите, відбивається на ваших емоціях. Дивує єдине — говорить, і слухає часто попадаються на гачок, вірячи, що мова викладаємо об’єктивні дані. Якщо інші люди хочуть, щоб взаємодія з вами було ясним і відкритим, то спочатку переконайтеся, що вони розуміють ваш емоційний стан, перш ніж вони займуться інтерпретацією сказаного вами.


Залишити відгук