Меркурій в Будинку 3

Дуже розумний, розсудливий та тверезий чоловік, що вміє з кожним знайти спільну мову. Здатний швидко приймати рішення, так як його думки ясні і точні. Володіє літературним талантом, успішний як секретар і журналіст. Цікавиться дослідженнями, до зрілого віку обзаводиться великої листуванням. Часто така людина працює на свого родича, будучи для нього «генератором ідей». Діти і родичі мають для нього велике значення. Його цікавлять всі аспекти життя, неспокійна натура вимагає знаходження такої роботи, яка дозволила б постійно перебувати в русі. При ураженні планети відзначається схильність до перевантажень, надмірній турботі про інших і непотрібних хвилювань. Такій людині дуже важко знати міру, в результаті чого його часто заносить, і створюються передумови для вимушеного обману інших.

Куріння приносить йому значної шкоди. Кожен важливий документ перед підписанням повинен тричі перевірятися. Така людина володіє чудовими інтелектуальними здібностями, цікавиться спілкуванням з людьми і виявляє в ньому значну спритність. Це хороші письменники і оратори, що відрізняються оригінальністю і рухливість розуму. Вони часто роз’їжджають і жваво контактують з родичами і сусідами. Багато часу проводять біля телефону і над текстами. Без праці виявляють практичні рішення найрізноманітніших проблем. Щасливі репортери, успішні видавці, шановні секретарі та популярні сценаристи. При неправильному використанні енергії вони не можуть виконати даних обіцянок, використовувати укладаються угоди і отримати вигоду від підписаного контракту. Ці люди дуже активні і всіма силами прагнуть до підвищення свого освітнього рівня.

Вони люблять вчитися і розмовляти, з задоволенням відвідують лекції і люблять зачитуватися книгами. Розум швидкий, сприйнятливий і кілька тривожний. Багато занепокоєння пов’язані з листуванням, неможливістю виконати обіцянки або неправильною передачею повідомлень. Ці люди відрізняються науковим складом розуму і інтересом до астрології. Вони дуже популярні, їх здатності широкі, а зв’язку перспективні. Вони охоче працюють на пошті та транспорті, із задоволенням займаються комунікаційними проблемами. Вони живі і життєрадісні, рухливі і життєздатні, гнучкі і тонкі, швидкі в зв’язках і стрімкі в контактах. Інтереси такої людини завжди многосторонни, а тому він схильний освоювати кілька професій. Більше всього такі люди люблять працювати з інформацією, так як це зміцнює пам’ять, збагачує фантазію і оживляє уяву.

Положення Меркурія в 3-м| будинку вказує на невичерпний інтерес до навколишнього середовища. Часто ви кидаєтеся від теми до теми, від предмета до предмета, ведені вашої нервової системою, ненаситної у своєму прагненні знайти і спробувати на смак нові грані навколишнього середовища. Активність в даному випадку і ментальна, фізична, причому акцентується дослідження і сприйняття оточення. Зазвичай ви перебуваєте в стані пошуку, знаходячи все нові і нові джерела, здатні викликати у вас інтерес. Положення Меркурія в будь-якому будинку надає цьому будинку якість активності, але даний| випадок створює ситуацію, яка піддає анафемі нудьгу і зовсім позбавляє її підтримки духу. Завдання — розвивати кмітливість і здатність вашого мозку за допомогою вічно активного життя.

Ваш ментал рухливий, швидкий і дуже добре підходить для маніпуляції даними. З розумом ви здатні звертатися як з комп’ютером, жонглюючи величезними кількостями інформації в безперервному процесі пошуку і сортування, націленої на створення нових форм розуміння. Тут акцентується чистий раціоналізм, який слід підтримувати на належному рівні заради ясності мислення. Пастка полягає у втраті цілісного розуміння в процесі нескінченної гонитви за новими даними, а завдання — сприймати безперервно змінюється калейдоскоп інформаційних взаємодій.

Ви — особистість, що володіє ненаситним цікавістю, і тому у вас більш яскраво виражена робота мислення, ніж процес погоні за якою-небудь особливою інформацією. Знання не є кінцевим пунктом пошуків, скоріше, воно є засіб погладжування вашої нервової системи. Пастка — не концентруватися досить довго на дійсному вивченні чого-небудь, а створювати стан безперервного нервового збудження, «свербіння, який ви не можете усунути». Завдання — насолодитися бажанням знати, а не самим по собі знанням.

Дитина при даному положенні Меркурія часто від природи володіє здатністю до навчання. Навички комунікації може розвинутися раніше звичайного, правда, його слід підтримувати на високому рівні за допомогою різноманітних стимулів. Всі навички мовного осягнення також можуть бути успішно розвинені. Пізніше, по всій імовірності, у цієї людини будуть дуже різнобічні інтереси — «знає багато про що, але майстерно не володіє нічим», бо він буде мати лише поверхневі знання за конкретними темами.

Меркурій, як зазвичай вважається, вказує на особистість дуже балакучу, багатослівну. Ця якість може бути властиво людині, а може і ні, тому що у випадку Меркурія, як і у випадку всіх інших планет, знак зодіаку, в якому перебуває планета, і аспекти до неї здатні істотно змінити символіку. Однак можна з упевненістю сказати, що ваше звичайне стан — обробка інформації. Коли інформація досягає вас, то цінність для вас представляє сама по собі інформація, а не її стилістичне оформлення, таке, як тональність голосу. При спілкуванні з вами інші люди повинні уважно прислухатися до самих словами. Тому що вони є основою, ключем.


Залишити відгук