Юпітер в Будинку 3

Така людина прекрасно процвітає у літературній, комунікаційної та освітньої діяльності. Він кмітливий і беззаботен, практичний і розважливий, відрізняється височиною ідеалів і розвиненою інтуїцією. Він знаходиться в прекрасних стосунках з родичами і дуже багато отримує завдяки тому, що безкорисливо роздає все необхідне оточуючим. Неспокій і рухливість розуму заважають йому займатися рутинною роботою. При ураженні планети розвиваються балакучість, метушливість і схильність до впаданию в крайнощі. Оптимізм поєднується з інтелектуальністю, виражене бажання отримати самі що ні на є широкі знання в області релігії, філософії, виховання, комунікації, поїздок і публікацій. Мислення досить консервативно, існуюча культура сприймається з традиційних позицій. Часто така людина змушений подовгу перебувати в дорозі. Така людина виявляє виражений інтерес до суспільних проблем і письмовим пам’ятників духовної літератури. Прекрасний аналітик, чуйний суспільно-політичний коментатор.

Відносини з родичами врівноважені, якщо планета не вражена. Небезпечно розвиток надмірної довірливості і безтурботності. При важких аспектах підвищується ризик нещасних випадків. Розум філософський, вишуканий, світлий і повний співчуття. Індивідуум добрий, глубокомыслен, справедливий, тактовний, чистосердечен, впевнений, ввічливий, товариський і розважливий. Відзначаються акуратність і відповідальність у роботі з кореспонденцією, публікаціями та обмін думками. В мові і листі проявляються завидна ретельність і витонченість. Може пристосовуватися до умовностей загальноприйнятих ідей, які панують в суспільстві. Доходи можуть бути отримані від публіцистичної та літературної діяльності, від подорожей і викладання. Іноді такі люди стають непрактичними ідеалістами, бездумними автолихачами, або утриманцями у власних родичів. Зазвичай така людина добре вихований і отримує прекрасну освіту. Він насолоджується матеріальним благополуччям, яке йому гарантують щедрі родичі.

Положення Юпітера в 3-му будинку показує, що стимули навколишнього середовища і пересування в ній природні і легко засвоюються. Ви дуже хочете увійти в соціальне оточення, влитися в колективи або групи. Ви отримуєте велике задоволення від роботи вашої нервової системи і аналогічне задоволення від. всебічного дослідження будь-якого оточення. Розширення сприйняття, яким так наполегливо зайнятий Марс, тут настільки природно, що відбувається практично непомітно. Якщо Марс подібний спортивному автомобілю з жорсткою підвіскою, то Юпітер більше схожий на розкішний автомобіль, такий же швидкий, але з кращою підвіскою. А в результаті швидкість часто росте непомітно і детальна інформація нерідко втрачається. Завдання — помічати все, засвоювати все, не втрачаючи нічого.

Ваше раціональне мислення життєрадісне і експансивний. Воно сплітає окремі пасма інформації в нове і більш всеосяжне ціле. Тут акцентується створення патерну, який іноді стає більш важливим, ніж інформаційні компоненти. Прагнення досягти єдиного всеохоплюючого бачення може призвести до нехтування правилами логіки, а іноді навіть до повного їх ігнорування. Таким чином, пастка полягає в тому, щоб бачити ліс там, де знаходиться лише кілька самотніх дерев. Завдання — нехай ваш мозок створює нове ціле з величезного масиву даних, але переконайтеся в тому, що створення цієї цілісності керується логікою, а не бажанням спростити розуміння.

Вашу цікавість приймає форму бажання знати все. Добре в даному випадку те, що будь-яка зацікавила вас річ буде розглядатися з різних сторін, бо всякий відповідь породжує нові питання. Не дуже добре те, що ви можете забути, що ж ви досліджуєте. Завдання — надати свої дослідження іншим людям, щоб ті мали можливість скористатися вашими відкриттями.

Соціалізація — це одне з найбільш важливих наслідків початкової освіти. Дитина володіє необхідним темпераментом, що дає йому можливість навчитися успішному взаємодії з людьми в групах. Якщо це навчання буде заохочуватися, то дитина здобуде навички досить вмілої експресії природного почуття доброзичливості і, таким чином, його більш охоче приймуть у світ соціальних взаємодій. Можливо, процес навчання на всіх етапах життя буде проходити досить легко; оволодіння конкретним мисленням буде йти рука об руку з упевненістю і апломбом чи, що гірше, з’явиться тенденція говорити занадто розкуто, не піклуючись про соціальні наслідки.

Ви Часто говорите про загальне, про категоріях чи принципах, а не про щось конкретне. Цим положенням властивий розмах енергетики Марса, нікуди не спрямованої, хоч мова часто і гучна, вона розпорошена, а не цілеспрямована. Природжений політик, ви здатні говорити про свої турботи в будь-якій ситуації, і при випадку у вас може виникнути бажання саме так і вчинити. Істина важлива, але ви прекрасно розумієте, що її можна подати по-різному, і в кінці кінців ви постараєтеся випробувати всі способи її подання.


Залишити відгук