Астероїди в Будинку 3

Вісь третього і дев’ятого будинків символізує форму взаємодії предметного та образного мислення, практичного розуму і світогляду. У третьому будинку спотворення, обумовлені Чорної Місяцем, впливають на мислення і інтелектуальні здібності, обмін інформацією, письмову і усну мову, стан нервової системи, отримання фахової освіти та короткі поїздки. Дія Чорної Місяця визначає характер повсякденних контактів і відносин з родичами і найближчим оточенням.

Якщо в третьому будинку спотворення, викликані дією Чорної Місяця, виявляються активно, людина виявляється надмірно залучений в обставини, пов’язані з розвитком і застосуванням практичного розуму. Таке положення Чорної Місяця може визначити вибір людиною професії, пов’язаної зі словом або засобами інформації, з технічною наукою і т. п. Інтелект в такій мірі домінує над інтуїцією і абстрактним мисленням, керує почуттями і емоціями людини, що знижується здатність до образного сприйняття, світогляд стає надмірно прагматичним і вузьким.

Може виникнути постійна потреба в обміні інформацією, балакучість і сверхобщительность, ведуча до нерозбірливості в контактах. Якщо під дією Чорної Місяця в третьому домі зростає пасивність, то виникають складності з конкретизацією, засвоєнням практичних знань. Це стає помітним вже в початковій школі і ускладнює продовження освіти. Одночасно спотворюються і прояви дев’ятого будинку — чоловік витає серед аморфних, відірваних від дійсності уявлень, які не може чітко усвідомити. З присутністю Чорної Місяця в третьому будинку можуть бути пов’язані порушення нервової системи. Її вплив на людини активізується під час спілкування з найближчим оточенням і родичами, приносить несподівані известия та поїздки.

Брат або хтось з родичів будуть захисниками й охоронцями людини. У хороших аспектах Селену забезпечить успішні публічні виступи, поганих — сформує занадто легке ставлення до своїх виступів.


Залишити відгук