День Народження 20 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Ввічливість Скорпіонів, народжених 20 листопада, приховує під собою напружену, емоційну і вимогливу суть їх особистості. Незважаючи на впертість і гордість, ви набагато більш схильні до співпраці і компромісу, ніж багато ваші побратими по знаку Зодіаку. Ви ідеаліст, але при цьому прекрасно розумієте всі недоліки людської природи. Намагаючись залагодити суперечку, ви дієте як дипломат, з усією тактовністю, на яку здатні, і не намагайтеся нікого шокувати правдою.

Народжені 20 листопада з-за своїх крайніх переконань і невгамовної енергії часто удостоюються засуджують поглядів з боку оточуючих. Важливо навчитися розслаблятися і не хвилюватися через дрібниці. Тут може допомогти «спалювання» енергії через активні фізичні вправи. Особливо рекомендується біг на довгі дистанції, плавання, різні змагальні види спорту, а також аеробіка і гімнастика. Корисна, проста в приготуванні їжа, зокрема супи, рагу, коренеплоди. Якщо народжені 20 листопада хочуть знайти спокій у своїй бунтівної життя, їм необхідні рівні і стабільні відносини з врівноваженим і турботливим партнером.

Народжені 20 листопада — справжні борці і тому постійно виявляються втягнутими в різні конфлікти. Їх ідеї і повні протиріччя дії весь час є предметом обговорення і ретельного вивчення. Народжені в цей день можуть демонструвати чи не бунтарські похилості, однак насправді вони надзвичайно лояльні по відношенню до звичній для них середовищі. Причиною збуджуваного антагонізму зазвичай є крайні погляди цих людей і наполегливість в їх відставання. Вони рідко вміють стримувати своє красномовство. Їм легше зав’язати бійку, ніж відступитися.

Знак Зодіаку 20 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Водних знаків, які виділяються наступними якостями: вірність, незалежність, відповідальність, стійкість, терпіння, почуття власної гідності.

Планета Управитель: Плутон. Зумовлює зв’язок з глибинними психічними процесами та трансформаціями: екстрасенсорний дар, глибинні зміни особистості, психоаналіз, смерть і відродження. Вплив Плутона ідеально для психотерапевтів. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за почуття власництва, а також відсутність відчуття спокою всередині самих себе.

Скорпіон, народився 20 листопада, відрізняється від інших представників знаку поєднанням взаємовиключних рис. З одного боку, він ідеаліст. З іншого – відмінно розбирається в людській природі, бачить її суть, розуміє підґрунтя темної природи особистості. Скорпіон, народився 20 листопада, довірливий. Але при цьому його практично неможливо обдурити. Представник знака володіє сильним зброєю комунікації – ввічливістю. Йому рідко хто може відмовити. Скорпіон це чудово розуміє і використовує для досягнення своїх цілей. При цьому тактовність і талант дипломата дозволяють йому переконувати оточуючих у тому, що допомога йому – виключно їх власна ініціатива.

Народжені 20 листопада можуть ставати донезмоги саркастичними. Вони вміють знаходити слабкі місця у оточуючих і люблять висміювати зарозумілість і пихатість. Часом здається, що найбільше задоволення вони відчувають, коли їм вдається «стягнути з улюбленого коника» свого співрозмовника. Жінки, народжені 20 листопада, при першому знайомстві здаються надзвичайно примхливими, хоча виною тому — аж ніяк не глибинні властивості їх натури, а лише суто зовнішні подразники. До речі, навіть у момент емоційного сплеску вони прекрасно контролюють ситуацію. І все ж чоловіки і жінки, народжені в цей день, легко збудливі і в сильному розладі здатні на напади нестримної люті. У зв’язку з цим особливої важливості набуває психологічний тренінг, що дозволяє виробити вміння стримувати свої емоції і пориви, знаходити й усувати причини неприборканого гніву.

Народжені у цей день часто відрізняються підвищеним інтересом до антигромадської поведінки, протизаконним діям і різним видам маргінального бізнесу. В окремих випадках деякі з них можуть піддатися спокусі самим взяти участь у темних махінації, однак найчастіше вони обачно обмежуються суто дослідницьким інтересом. Це, ймовірно, пояснюється тим, що вони вважають себе законослухняними громадянами (в самому строгому сенсі!) і неухильно дотримуються загальноприйнятих моральних засад. У характері народжених 20 листопада завжди присутня деяка «дитячість», що допомагає їм довго залишатися молодими духовно і фізично, кидаючи виклик часу. Як правило, вони чудові батьки, ведуть активну сімейне життя.

Народжені 20 листопада нерідко служать хорошим прикладом для молодого покоління (яке розглядає їх як свого роду хрестоносців), оскільки серйозне ставлення до життя, властиве цим людям, не може не викликати захоплення. Разом з тим народжені в цей день деколи настільки фанатично прагнуть до своєї мети, що готові принести любов близьких в жертву своїм амбіціям. З цієї причини їм треба побоюватися, як би їх нестримний ентузіазм і трудовий порив не поставили під удар гармонію сімейних відносин.

Чоловік Скорпіон — народився 20 Листопада

Чоловіки, народжені 20 листопада — володіють наступними особливостями: такий кавалер — інтригуючий, володіє інтуїцією, сексуальний, таємничий. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 20 Листопада

Жінки, народжені 20 листопада, характеризуються такими якостями: така дама — приваблива, щедра, таємнича, захоплена, похмура, маніпулятор. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 20 Листопада

Натури, що з’явилися на світ 20 листопада знак зодіаку Скорпіон, володіють величезною силою волі і сталевим характером, причому це відзначають усі, хто коли-небудь спілкувався з ними. Крім того, вони володіють не дужих інтелектом, мають високий рівень розвитку і схильні до творчих професій. Ці люди від народження дуже дисципліновані, що допомагає їм глибоко вивчати цікавить предмет. Завдяки наполегливості, вони досягають бажаного. Народжені 20 листопада знак зодіаку Скорпіон, ніколи не зупиняються на досягнутому, завжди прагнуть вперед, намагаються пізнати все нові й нові секрети.

Цей знак надає їм сил, енергії і нестримного бажання діяти. Народжені 20 листопада знак зодіаку Скорпіон — непосиди, що їм нудно сидіти на одному місці, їх тягнуть таємниці і все незвідане. Їх активна життєва позиція допомагає розвиватися, розширювати життєві горизонти. Але варто зазначити, що надмірна активність і бажання знайти абсолютно новий підхід до вирішення задачі іноді грає проти них. Вся справа в тому, що Скорпіони завжди і скрізь роблять все по-своєму, вважаючи, що саме їхні дії правильні. Але це дратує оточуючих, налаштовує їх негативно, адже люди, народжені в день 20 листопада знак зодіаку Скорпіон, не бажають прислухатися до чужої думки.

Незважаючи на свою зарозумілість, люди-Скорпіони завжди знаходяться в центрі уваги, вони притягують до себе цікаві події. Також до них тягнуться авантюристи, які втягують їх у різні сумнівні халепи. В цілому, життя цих людей ніколи не стане нудною, вона Швидше буде пістрявити різними подіями, захоплюючими подорожами та цікавими знайомствами. На перший погляд стороннім може здатися, що народжені 20 листопада знак зодіаку Скорпіон, непримиренні бунтарі, яким імпонує революційний дух. Більш того, оточуючі вважають, що ці особи спростовують все, що їх хоч в малій мірі не влаштовує.

Але це лише перше і помилкова думка. Насправді, люди, народжені 20 листопада знак зодіаку Скорпіон, надзвичайно сильно цінують порядок і поважають прийняті підвалини. Вся справа в тому, що вони на все мають свою думку і вважають за необхідне висловити його. Інколи завзяті Скорпіони можуть перестаратися у своєму прагненні, що і налаштовує проти них людей. Варто відзначити, що люди, які святкують день свого народження 20 листопада знак зодіаку Скорпіон, володіють критичним мисленням і умінням бачити людей наскрізь. Ці здібності допомагають їм уникати проблем і поганого товариства. Так що бажаючим обдурити Скорпіонів або мають плани нажитися на них, варто двічі подумати. Тому що їх підступний задум швидко розкриється, а гнів і покарання будуть нещадними.

Часом, використовуючи свій вроджений дар відчувати людей, особи, які прийшли в цей світ 20 листопада, дуже легко помічають всі недоліки і негативні сторони оточуючих. І тоді, вони не втрачають можливості, щоб не пожартувати або просто не висміяти їх. Але Скорпіони, ніколи не опустяться до лайок або низьких слів, вони це зроблять вишукано. Володіючи розвиненим інтелектом, вони провернуть це дуже тонко з невеликою ноткою іронії.

Любов і Сумісність

Зустрівши ту людину, ви перетворюєтеся в щедрого коханого, який інтуїтивно розуміє, чого прагне партнер, і здатний відгукнутися на невиражені бажання. Однак, якщо це спілкування відбувається не на ваших умовах, ви можете придушити свою пристрасть і направити енергію на творчі проекти.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися 20 листопада, вражають своєю ввічливістю. Але ця якість є вміло підібраною маскою. За нею ховається гордість, впертість, напружена, емоційна, вимоглива суть особистості. Але при всьому цьому народилися 20 листопада схильні до співпраці. Такі люди уміють знаходити компроміси в міжособистісному спілкуванні. Народився 20 листопада властива стриманість. Їх непросто вивести з себе. У спорах народилися 20 листопада використовують всю свою тактовність, прийоми дипломатії. Це є найбільш сильним зброєю, ніж наполегливість, завзятість. Використовуючи дипломатію, такі люди вперто добиваються бажаного.

Скорпіон – відомий борець за справедливість. Це дуже заважає його професійного розвитку. Замість того щоб підвищувати кваліфікацію, представник знака витрачає час на участь у робочих конфліктах. Це сильно гальмує просування по кар’єрних сходах. Що стосується сфер діяльності, для народився 20 листопада Скорпіона пріоритетними є переважно напрямки категорії «людина-людина». Технічні спеціальності вибирає меншу кількість представників знаку.

Здоров’я і Хвороби

Хвилювання по дрібниці – ворог здорової нервової системи. Скорпіони схильні перебільшувати. Це стосується і складності виникають у житті конфліктів. Результатом переживань є нервове перенапруження. Розслаблятися ж представники знака не вміють. Скорпіон може роками збирати отрута образ і розчарувань. В результаті ця отрута отруює не тільки його самого, але і близьких людей. З фізичної точки зору народився 20 листопада варто побоюватися інфекційних захворювань. Також нерідкі у Скорпіонів паразитарні хвороби. Найкращим способом запобігання була і залишається профілактика.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, наділені великими творчими здібностями. Вони працьовиті, наполегливі, рішучі в реалізації поставлених планів. Життя буде бурхливим, насиченим різноманітними подіями і пригодами. Особливо успішно можуть проявити себе в цілительстві, медицині, літературі. У фінансовій сфері присутня стабільність.

Поради Скорпіонам, Народженим 20 Листопада

Будьте щирими. Це універсальний ключ до людських сердець. Навчіться справлятися зі своєю енергією, своєю мовою. Переробляти завжди складніше, ніж робити. Самоконтроль — ось ключ до щастя. Вмійте посміятися над собою. Розберіться в причину свого гніву. Постарайтеся по можливості уникати суперечок, антагонізму і конфронтації.


Залишити відгук