Уран в 2 Будинку

Фінансова життя такої людини сповнена численних злетів і падінь. Він часто отримує дохід з несподіваних джерел, але лише зрідка має постійні засоби до існування. Здатний знаходити незвичайні способи заробітку. Він прагне до незалежності, а тому більше досягає успіху, займаючись приватним бізнесом, ніж просиджуючи повний робочий день в канцелярії на державній службі. Не звертає уваги на загальноприйняту систему цінностей і без особливих роздумів замінює її своєю власною. Володіє сильною волею і прагне домінувати над своїми улюбленими. Гроші приходять до нього завдяки спадок або партнерам. При ураженні планети аспект не сприяє ризикованих фінансових операцій. Грошові справи такої людини безладні і нестійкі.

він Заробляє і витрачає з рівною несподіванкою. Взагалі з грошима звертається безгосподарно і необачно. Здатний заробляти завдяки винаходам в галузі електроніки та інших природничих наук. Часто займає гроші у друзів і нерідко сам їм дає в борг. Можливі серйозні конфлікти з-за несплачених боргів. У кращому випадку здатний добувати бюджетні кошти, необхідні для реалізації соціальних та наукових цілей. Він байдужий до загальноприйнятим уявленням і цінує лише індивідуальні оригінальні думки і позиції. Швидко захоплюється незвичайними заняттями і ексцентричними справами. Любить несподівану й дивну роботу, яка вимагає великої майстерності, гострого розуміння, а тому збуджують його цікавість. Можливо, прибуток збільшиться завдяки застосуванню астрології, а також при координації зусиль з друзями та знайомими. Необачне прагнення до незалежності може привести таку людину до втрати фінансової самостійності.

Така людина може придбати як швидкий фінансовий успіх, так і великі раптові втрати. Фінансові організації, керовані такими людьми, нерідко ставляться на грань банкрутства за їх надмірної схильності до азартних операціями. Для такої людини дуже небезпечно приймати бажане за дійсне. Маятник життя розгойдується між раптовими запаморочливими перемогами і великими промахами і втратами. Коливання фінансової житті неминуче відгукуються на долю індивіда. Аспект сприяє інтелектуальному праці і широким зв’язкам з громадськістю. Не виключено, що супутник життя або діловий партнер будуть сприяти зміцненню соціального становища такої людини. Прибуток можуть принести викладання, читання лекцій, публічні виступи та публікація праць. Нерідко такі люди обзаводяться безліччю агентів, завдяки чому отримують несподівані гонорари, за рахунок яких і існують.

Положення Урану у 2-му будинку показує, що самооцінка ґрунтується на генерованих вами якостях унікальності і незалежності. Щоб мати гарне самопочуття, ви повинні психологічно відокремитися від импринтов товариства або сімейних штампів і навчитися бачити себе вільним. Можливі радикальні зміни самооцінки, раптові та непередбачувані розлади в особистій оцінці і такі ж раптові відродження гарного самопочуття. Завдання — бути оригінальним, звертати особливу увагу на гуманітарну сферу і не бути зобов’язаним нікому.

Вам подобаються незвичайні або унікальні об’єкти, вас приваблює все, що геніально сконструйоване або оригінально виконано. Філософія особистої власності ґрунтовна, але драматично мінлива; періоди часу, коли ви отримуєте величезні чи раптові подарунки, змінюються періодами відкидання власності, періодами втрат або певного аскетизму. Завдання вибирати такі володіння, які б відображали вашу унікальність, а зміни у сфері власності все більше пробуджували усвідомлення вашої незалежності від матеріального світу. Ви і ваша власність — це не одне і те ж; ви — це ваше ставлення до власності.

Ви можете раптово здобути багатство, але також швидко його і втратити. Гроші ви часто заробляєте незвичайними способами — іноді виходячи за рамки суспільних правил або закону. Ви — потенційний геній щодо пошуку джерела грошей у тих сферах, які іншим здаються безплідною пустелею; ви — «перст Божий», що приносить дохід у найгірших умовах. В цілому процес заробляння і витрати грошей поділяється на окремі фази; гроші купуються в періоди вольовий дисциплінованості, а після йдуть часи поблажливою розтрати коштів. Ваше ставлення до грошей зазначено радикальними філософськими поглядами: консервативним приправлением кожної сприятливої можливості придбання грошей почуттям «за все, що відбувається, я дякую лише себе»; серцевим гуманним прагненням до спільного володіння особистими коштами; ви — хрестоносець суспільства, подібно Робін Гуду шукає політичної та економічної справедливості у колективі. Завдання — розглядати гроші як символ зміни у вашому житті, важливий для вас до тих пір, поки він підсилює вашу особисту незалежність.

Положення Урану у 2-му будинку вказує на незвичайні методи роботи. Ви ніколи не читаєте інструкцій і не дотримуєтесь встановленим правилам, ви віддаєте перевагу користуватися своїми власними процедурами. Вам подобається виконувати завдання, не взаємодіючи з іншими людьми, і навіть коли необхідна кооперація, то і в цьому випадку превалює потужне почуття свавілля. Ви здатні блискавично проникати в суть поставленого перед вами завдання, але незважаючи на це часто ви раптово переключаєтеся з однієї задачі на іншу без видимої причини або невпопад, як може здатися. Однак людям не потрібно себе обманювати; ви прямуєте схемою, цілком і повністю складеної вами самими. Завдання полягає в тому, щоб сплавити вашу геніальність і ваші зусилля і зробити це так, щоб не відкинути інших людей, а пробудити в них нові і більш продуктивні методи праці.

Ваша чуттєвість як правило характеризується словами «спокійне, замкнутий фізичний стан»; однак вона створює неправильне уявлення про вашої взрывоподобной і нервової діяльності. Ви здатні миттєво включатися до отримання насолоди від дотиків. Ваші нервові рецептори в даному випадку особливо палкі, однак це не звичайна форма чуттєвості. Свідомість як ніби влітає у ваше тіло і вилітає з нього абсолютно непередбачуваним чином; цей процес управляється джерелом, що знаходиться всередині вас, а не свідомою волею. Завдання — свідомо використовувати насолоди для пробудження себе, а після пробудження не втрачати зв’язку з вашою справжньою індивідуальністю.


Залишити відгук