Сонце в 2 Будинку

Цей чоловік постійно зайнятий пошуками цінностей, він здатний буквально «притягувати» гроші, хоча вони можуть і не завжди залишатися з ним. Любить розкіш і блиск: обладаемое їм служить символом займаного нею положення. Має впливових друзів. Частіше відбувається з благополучної і матеріально забезпеченої сім’ї. Фінансове благополуччя є однією з основних цілей життя. Такій людині дуже важливо навчитися розділяти наявне з іншими. Головне його завдання — забезпечувати постійний приплив грошей і власності не тільки заради власного задоволення, але для розвитку життя в цілому. Дуже важливо вирішення питання про розподіл наявного багатства. Такі люди завжди прагнуть до фінансової незалежності і стійким заробітків. Їм здається, що вони здатні звернути на себе увагу одним лише багатством. З метою збагачення схильні маніпулювати іншими і нав’язувати їм вигідні для себе думки.

Легко витрачають гроші на дорогі прикраси і предмети розкоші для того, щоб виділитися і задовольнити своє самолюбство. Гроші купуються особистим ретельністю і чималими зусиллями, ніж зазвичай допомагають батько і старші знайомі. Нерідко прибуток зростає завдяки успішному управлінню виробництвом або внаслідок заняття відповідального поста в офіційній ієрархії. Начальство благоволить такій людині. Він схильний до насолод і широким суспільним контактів. Буває навіть щедрий, але лише при гарантованій матеріальної забезпеченості. Оточуючими така людина сприймається як заможний. Він не тільки легко заробляє, але і охоче витрачає гроші. Користь і вигода, благополуччя і достаток приходять до нього завдяки протекції і заступництву. Нерідко він бере участь у широкомасштабному бізнесі і займається оптовою торгівлею. Досягнуте благополуччя незмінно є результатом вроджених здібностей, власного праці і особистих заслуг. Такі люди схильні до здійснення масштабних, але конкретних і реалізуються підприємницьких проектів.

Положення Сонця у 2-му будинку вказує на те, що сущностпая життєва мета людини зосереджена на темі судження про самому собі. Психологічна самооцінка зумовлює напрям і здійснення вашого життя в цілому. Все у вашому житті в кінцевому підсумку буде повертатися до самооцінки, і будь-який досвід можна оцінити безпосередньо з допомогою вашого особистого відчуття його значущості — повз вас, для вас, через вас. Якщо ви не вірите в себе, то в поспіху ви прийдете в нікуди. Тому спочатку прийміть себе таким, яким ви є, не турбуючись про те, що відбувається, а потім постарайтеся зробити так, щоб це прийняття проявилося через вас.

Тут ми також відзначаємо фундаментальну важливість особистої тотожності, що виявляється через власність. Корінна мета вашого життя може бути пояснена за допомогою вивчення особистої власності — що є «моє»? Найбільш природний для вас вид власності вказується іншими факторами, такими, як знак, в якому перебуває Сонце, і аспектами до нього. Заздрість є пасткою, а ваше прагнення перевершити інших в кількості володінь — це дорога, ведуча до здійснення вашої життєвої мети. Визнання власної значущості — це завдання, яке треба виконати, тоді як несприйнятливість інших людей або виключення їх з кола спілкування — це яма, якої слід уникати.

Придбання багатства — це центральна тема, навколо якої розгортається ваше життя. Чи завжди у вас достатньо грошей? Чи Можете ви мати їх занадто багато для власного блага? Справді гроші розкривають справжню цінність як людини? Ви прийшли на Землю для того, щоб дізнатися сенс поняття «заробіток»; володіння або гроші важливі для здійснення життя тільки тоді, коли вони заробляються, і таким чином їх можна розглядати як істинно продукт особистої праці. Пастка полягає в тому, щоб судити про все з чисто грошових позицій. Завдання — засновувати вашу самооцінку на якості роботи, яка виконується заради заробітку, а не на основі самих по собі грошей, а потім насолодитися тратою грошей на самого себе.

Центральне «я» повинно бути залучено в будь-який вид особистої діяльності. Ні на чому не економте і зберігайте цілісність, або працюючи разом з вашим «я», або разом з ним розважаючись. Робота — це основа процесу самотворення, і її продуктивність є доказом особистої цінності. Як і для всіх рівнів цього будинку, де розглядається положення Сонця. аналіз знаку, в якому знаходиться Сонце, й аспектів до нього особливо важливий для оцінки стилю особистої праці, пасткою є суперечливість. Ви можете підривати свою працю вірою, з одного боку, те, що він безсилим, а з іншого боку, що ваша робота заслуговує більшого, ніж її оцінює ринок. Завдання полягає в тому, щоб ви відчували свою тілесну природу у всій повноті. Піт вашої роботи — це відчутне виявлення вашої духовної чесноти.

Принцип отримання задоволення є вирішальним для вас. Ви дізнаєтеся про те, що існування у фізичному тілі є тимчасовим, і про те, що значна частина перебування у фізичному тілі пов’язана з почуттям задоволення. Дотик — це суто особистий досвід, і ваше життя заповнена соприкосновениями значно більшою мірою, ніж життя інших людей, ви живете ними, бо дотику підключають вас до джерел космічної енергії, необхідної для роботи вашого людського апарату; завдання для вас полягає в наступному: зробити так, щоб кожна фізична подія розкривало свої позитивні почуття. Вичавіть з світу кожну краплю задоволення.


Залишити відгук