Сатурн в 2 Будинку

Такій людині доводиться заробляти кошти лише власною працею, а тому грошові міркування завжди пов’язані з почуттям тривоги і занепокоєння. У вирішенні фінансових питань проявляється рідкісний раціоналізм. Така людина поступово рухається до фінансового успіху і містить свої грошові справи в повному порядку. Часто дитинство він проводить в небагатій родині, а тому в зрілі роки намагається гіперкомпенсувати це, роблячи накопичення матеріальних цінностей своєю єдиною метою. Йому потрібно вчитися розпізнавати істинні цінності, бо душевний спокій досягається не стільки зовнішніми, скільки внутрішніми факторами. Аспект сприяє капіталовкладення в нерухомість. Такі люди завжди працюють лише заради грошей і матеріальних цінностей. Вони дуже честолюбні, але вміють заробляти на життя важкою працею.

Конкретні і діловиті, все вміють купувати за адекватними цінами. Воліють відкладати гроші на чорний день, ніколи не витрачають їх легковажно і бездумно. Подібна економія може призвести до скупості. У цьому випадку людина відмовляється від придбання потрібних речей і не може вкласти кошти в розширення виробництва, хоча подібна інвестиція могла б принести йому багато грошей. Йому треба зрозуміти, що фінансовий ріст можливий, якщо гроші пущені в оборот і приносять відсотки. Нерідко велику обережність такі люди схильні пояснювати острахом бідності. Накапливаемое багатство розглядається ними як гарантія майбутнього благополуччя. Вони обережні і далекоглядні у справах, схильні до придбання землі і будинку. Нерідко отримують урядові замовлення, або пов’язують себе сферами видобутку сировини і будівництва. Небезпечно розвиток надмірного егоїзму і скупості. Часто скупість не дозволяє таким людям грамотно розмістити гроші і отримати великий прибуток.

Вони не володіють належною впевненістю в собі для вчинення ризикованих фінансових авантюр. Вони економні і ґрунтовні, але схильні розміщувати капітали для отримання хай невеликих, але постійних доходів. Вони володіють чудовим чуттям на прибуток, але свої фінансові справи ведуть надміру обережно. Зароблені ними гроші завжди менше кількості вкладених зусиль. Вони ощадливі та хазяйновиті, успішні в бюрократичної роботи та управління сільгоспвиробництвом. При ураженні планети торгівля виявляється для них невдалою, вони часто стають на межу бідності, періодично несучи великі втрати і проявляючи нерозумну ощадливість. Професія і робота служать для такої людини є єдиним джерелом доходу. Вони відрізняються працьовитістю і працездатність, але при цьому готові йти на все заради досягнення фінансового успіху.

Положення Сатурна у 2-му будинку вказує на те, що ваші думки про самого себе «задавлені», не надто піднесені, щоб їх можна було звести воєдино, сконцентрувати і коректно розвивати довгий час. Ви можете відчувати себе неадекватним як особистість, відчувати вроджена вада, але ваша робота полягає в тому, щоб створити міцну основу для вашої самооцінки. Завдання — терпляче вивчити тему припинення винесення різких суджень про самого себе і формувати почуття впевненості в собі поступово, постійними зусиллями протягом усього життя.

Власність є дуже серйозним питанням, проблемою, часто яка співвідноситься з почуттям сорому чи нікчемності. Ви схильні обурюватися з приводу труднощі придбання і утримання володінь або власності. Звертайте увагу на майно, яке може перебувати у вашому розпорядженні тривалий час і виконано якісно; швидкоплинні володіння або мотлох не мають для вас цінності. Завдання — усвідомити, що власність не дається задарма; ви повинні її заробити і терпляче й уважно піклуватися про неї. Накопичуйте майно поступово.

З грошима ви повинні поводитися дисципліновано, прагматично і дбайливо. Це зовсім не означає, що вам буде бракувати грошей, хоча може і таке статися; більшою мірою ця фраза пов’язана з серйозною відповідальністю, яку ви повинні взяти на себе; втім, дана відповідальність дозволяє знайти велике багатство. Не витрачайте гроші нерозважливо, але якщо ви вирішили купити що-небудь, пам’ятайте — ця річ повинна принести вам задоволення. Не женіться за «довгим рублем» або величезним рахунком у банку — дійте планомірно. Головним для вас є наполеглива робота і прорахована до дрібниць, розумна стратегія дій з акцентировкой таких капіталовкладень, які не підведуть. На гроші не можна купити щастя, але дисципліновані зусилля можуть допомогти вам у здійсненні життєвих цілей. Зосередьтеся на самому процесі, на засобах, а не на цілі. Завдання — відчути і втілити в життя віру в те, що гроші — щось більше, ніж вони є насправді, і нехай це усвідомлення веде вас по життю подібно променю маяка. Управляйте вашою позицією також, як і вашими грошовими коштами.

У цілому ви невтомний працівник, чудово підходите для такої роботи, де потрібна сила, витривалість і досконалість. Ви здатні працювати старанно, подібно млинам Бога, поступово, по крупицях перетираючи в гальку практично всяку геркулесову гору. Часто всередині вас сидить «наглядач», який тільки і робить, що змушує «працівника» працювати з ще більшою продуктивністю. Ваша позиція — «плачу зараз, лечу потім», але дуже часто ви оплачуєте повну вартість, навіть не беручи нічого взамін. Борг виконати важко, від нього не позбудешся, і ваше смуток може завести в пастку хвилювання й гніву. Завдання — працювати повільно, відзначаючи просування в роботі вперед, і винагороджувати себе за це. Якість роботи важливо, але витрачений на неї час також щось значить.

Ви настільки чутливі до фізичних стимулів, що це може призвести до сенсорної перевантаження і притуплення відчуття насолоди. Заперечення тілесних задоволень і надмірна пристрасть до чисто фізичного насолоди — крайнощі, в які ви здатні впадати. В обох випадках ви ризикуєте потрапити в пастку зниженої чутливості. Завдання — зрозуміти, що ваше тіло дійсно є храмом, і почитати цей храм допомогою поступового оволодіння його можливостями і розвитку мистецтва преклоніння перед ним; повільно, крок за кроком нарощуючи кількість насолоди і задоволення, одержуваних від дотику. Поглинає світ повільно, маленькими порціями, тому що саме таке сприйняття стоншує здатність осягати реальність.


Залишити відгук