Плутон в 2 Будинку

Такій людині все може піти на користь. Нерідко він володіє декількома джерелами доходу, багатство приходить до нього зненацька і відразу, а фінансові здібності дозволяють йому успішно ним розпоряджатися. Йому подобається накопичувати матеріальні цінності, але от своїх близьких він не повинен вважати своєю матеріальною власністю. Така людина успішно займається налогообложениями, монопольними проектами, фінансовими корпораціями і банківською справою. Часто такі люди стають дуже багатими. При негативному розвитку така людина стає дуже жадібним і не гребує нічим для досягнення вузькокорисливих фінансових чи політичних цілей. Він честолюбно і пристрасно прагне до збирання грошей і матеріальної власності.

Його фінансові амбіції передбачають володіння грошима інших людей. Володіє чудовим чуттям на таємні способи отримання грошей, легко виявляє нові шляхи їх заробляння. Поразка планети призводить до розвитку сверхэгоизма і тваринної жадібності. Тоді він розлучається зі своїми друзями, пов’язує себе правовими спорами і цілком поринає в спекуляції, частіше пов’язані з фінансовими неприємностями, ніж з прибутком. Неправильне розвиток призводить такої людини до майнових катастроф і духовного падіння. Він схильний діяти приховано і організовувати системні комбінації ділових зв’язків і фінансових відносин. Головне для нього — збереження моральної чистоти і пам’ять про те, що «не хлібом єдиним…».

Ваш потенціал самооцінки величезний, але особистість занадто мала, щоб вмістити в себе настільки велике почуття, тому його розвиток здійснюється поза сферою свідомості. Ви можете втратити контакт з собою на тривалий час, дозволяючи іншим людям панувати над вами або використовувати вас, але після закінчення тривалого процесу внутрішньої трансформації ви вибухаєте вулканом самооцінки. Завдання — нехай процес трансформації йде своїм ходом і відбувається у свій час. Під час сплячки вулкана ви можете претендувати на те, що ви маєте ціну як людина, обгрунтовуючи свої претензії лише власними спогадами, втім, робіть так, навіть якщо ви відчуваєте, наскільки просто для вас проходити через випробування спонуканнями.

Ваше корисливість може зануритися в глибини дитячого егоїзму, але також воно може піднестися до висот відданого розпорядництва. Для вас найбільш бажані такі види власності, які невіддільні від психологічного впливу або соціального панування. Якість виготовлення предметів вкрай важливо для вас — предмети власності повинні бути найкращими. Щедрість і скупість чергують один одного, природним чином відображаючи ваше психологічне сприйняття багатства, проте в даному випадку ці особливості, будучи зануреними в щільну матеріальну середу, доведені майже до абсурду. Володіння повинні купуватися, зберігатися, оновлюватися чи навіть руйнуватися по мірі зміни вимог підсвідомої самооцінки. Завдання — розглядати власність як ідеальне дзеркало внутрішніх почуттів і стежити за тим, щоб і те, і інше відповідало одне одному, відображало один одного.

Гроші мають відношення до розширення сприйняття світу і експансії у цей світ, причому вашому его іноді важко охопити цілісну картину. Особисте багатство і соціальне панування з’єднані один з одним. Негативне застосування грошей — використання їх виключно для збільшення влада вашого его в ході маніпуляції іншими людьми. Позитивне використання грошей — вони можуть бути джерелом духовного омолодження, можуть допомогти більш повно відчути сенс буття. Капітал нерідко яких сприяє або протидіє реальної зрілості — належать гроші вам, або ви належите» їм? Завдання — стати «грошовим магнітом», однак притягивайте до себе гроші, не впадаючи в манію величі.

У роботі ви здатні до великого емоційного зосередження; як тільки завдання потрапляє в поле вашого зору, то у вас з’являється непідробне відчуття мети. Однак для вас це відчуття може бути не більш ніж звичайним явищем, бо відбувається воно прямо з глибин підсвідомості, повністю минаючи вашу свідомість. Ви тонко відчуваєте ієрархію влади, маючи потяг до крайнощів в керівництві н підпорядкуванні. Ви можете бути повновладним розпорядником, нав’язує свої власні ідеї щодо роботи або досконалим виконавцем, виконують інструкції зі сліпою покірністю. Без коливань зупиняйте роботу, якщо відчуваєте, що вона непродуктивна, і, в рівній мірі, виконуйте проекти, навіть якщо їх цінність сумнівна. Завдання — вивільнити справжню силу з допомогою роботи, причому направляючи ваші старання в русло спільної праці.

Ваша здатність отримувати чуттєві задоволення величезна, однак вона повинна довгий час «варитися» в глибині, під поверхнею, всередині вас, перш ніж стати яскраву службу свідомості. Коли ця здатність розкривається, то ви жадібно ковтаєте задоволення, немов вам належить довго постити. Подібно Сатурну, Плутон вказує на тенденцію до періодичної перевантаження почуттів, але якщо у випадку Сатурна існують запобіжники, вберігають апарати отримання задоволення від згоряння, то тут таких речей немає, і емоційний жар задоволень може бути настільки сильним, що ваша особистість просто розплавиться. Завдання — дозволити потоку насолод омити вас, очищаючи, омолоджуючи і в підсумку звільняючи вас від старих чуттєвих импринтов».


Залишити відгук