Нептун в 2 Будинку

Такій людині потрібно намагатися бути чесним і порядним у справах, інакше виникне безліч грошових проблем. При вирішенні фінансових питань йому важко зберігати розсудливість, а тому слід уникати складних грошових проблем і великих кредитів. Готівкові гроші ніколи не затримуються у такої людини в кишені. Він любить розкіш і достаток, але коли мова заходить про матеріальні цінності, виявляється рідкісним ідеалістом. Поразка планети визначає незвичайну легковірність і досконалу непрактичність. До грошей і власності такі люди ставляться романтично і натхненно. Вони щедрі і завжди готові матеріально підтримати гуманні програми і духовні проекти. Такі люди володіють вираженим чуттям на гроші, в результаті чого неодмінно обзаводяться великим багатством.

Гроші приходять до них за дивних обставин, але настільки ж таємниче вислизають. Зайва екстравагантність заважає таким людям сколотити достатній капітал. Вони схильні організовувати свій бюджет непродумано і непрактично. Поразка планети визначає нездатність поводитися з грошима, або заважає такій людині заробляти на життя з-за елементарної ліні. Нерідко такі люди виявляються використовувані шахраями, а тому самі потребують фінансової допомоги. Їм потрібно вчитися стояти на землі обома ногами. Взагалі шахрайство і махінації інших серйозно заплутують їх фінансові справи і роблять процес раздобывания коштів ненадійним і непередбачувано складним. Такі люди охоче вступають в таємні товариства, жваво цікавляться секретами і таємницями, тяжіють до особам, наділеним духовною владою, яких розглядають як гарантію впорядкування своїх фінансових справ.

Для них небезпечно байдужість до конкретних матеріальних проблем. Необхідно вчитися ощадливості, обов’язковості, чіткого планування, суворого додержання закону при вирішенні фінансових питань і правильному вибору компаньйона. Банкрутство і збитки пов’язані з обманом і інтригами безчесних колег. Такі люди швидко вчаться заробляти легкі гроші, але через дивної байдужості до матеріальних цінностей легко їх витрачають, в результаті опиняючись «біля розбитого корита». Хороший аспект з Сонцем віщує велике стан. Слід уникати поспішних фінансових угод і необачних планів — це може принести величезні збитки.

Положення Нептуна у 2-му будинку вказує на те, що самооцінка пов’язана з почуттям жалю або вселенської любові. Якщо ви розумієте і приймаєте інших людей як особистостей, якщо великодушність життя в цілому підтверджується вірою і почуттям гумору, то з’являється і любов до самого себе. Пастки включають в себе замішання і недовіру до самого себе, нездатність визначити свою вроджену цінність, що призводить до тенденції знецінювання себе і вирішення іншим людям експлуатувати себе. Завдання — оновити особисту віру шляхом безперервного прийняття її з навколишнього середовища. Прийміть любов, яку Бог посилає вам за всіх нас; візьміть її, звичайно, з істинним смиренням, прийміть її насправді.

Нептун вказує на сентиментальне ставлення до особистих володінь. Як і у випадку Венери, ви любите прекрасні предмети, однак тут акцентується форма, а не зміст. Що для вас важливо, так це доступність предметів і можливість їх використання, а не сама наявність власності, бо у вас немає ні настрою, ні зацікавленості дбати про власність, зберігати і оберігати її. Ви прийшли на Землю не для придбання і утримання біля себе речей, але для отримання натхнення та для спільного володіння майном, щоб встановити більш гармонійний зв’язок з всесвітом, стати більш сострадающим і менш ізольованим. Завдання — оцінити повною мірою ваші духовні володіння, а не матеріальні.

Гроші видаються вам всюдисущими, причому у великій кількості, але невідчутними. Гроші можуть здаватися вам ілюзією або фантазією; вам складно уявити, що ваші кошти існують у конкретній, придатній до використання формі. Часом у сфері фінансів виникає плутанина, клубочиться обман і омана, бо вам складно встояти перед чарами багатства. Гроші ви витрачаєте головним чином для реалізації ваших особистих сподівань, на ідеальні, а не прагматичні цілі. Це положення планети найкраще працює в режимі прийому», коли кошти течуть до вас майже магічно, і завдання полягає в тому, щоб зберігати віру. що придбання і втрати в сутності безглузді; підтримувати гарний настрій і сильну віру в те, що всупереч спадів і підйомів у сфері особистого багатства всесвіт надійно забезпечить вас.

Ви працюєте так, як ніби перебуваєте в стані заціпеніння. Ви інтуїтивно зливається з виконуваної завданням, відчуваєте єдність суб’єкта і об’єкта так, що «виконавець» зникає, а в результаті ви отримуєте досвід, подібний дзен-буддистського, досвід простого діяння, коли немає виконавця. Це занурення в процес роботи може бути для вас очисним і піднесеним вас, однак воно також може бути виснажуючим, якщо до виконання роботи ви підходите, не маючи достатнього духовного Просвітлення. Оскільки оцінити важку роботу по суті вам не завжди під силу, то ви створюєте почуття ритму потоку або в ході фізичної праці. Завдання — побачити ідеальний кінцевий продукт ваших зусиль, а потім вивчити те, що виходить в реальності завдяки вашій граціозною роботі.

Ваше ставлення до тіла і почуттів текуче, невимовне, майже містичне. Часом дотик може бути джерелом непередаваного побожного страху, настільки величезного, що ви нездатні провести фізичні кордони між вами й іншими людьми. Насолода для вас — те ж саме що і злиття, поглинання, де тіло є провідником до Бога. Втім, фізична може займати лідируючу позицію у вашому житті, бути важким і небажаним тягарем, який не полегшить навіть потік насолод. У моменти переважаючого впливу фізичного здається, що ваше тіло доводить фрагментарність природи життя людини, відчуженість від божественність духа. Завдання — з співчуттям приймати парадоксальну природу фізичного відчуття, вийти за рамки згубної звички отримувати задоволення і тим не менш радіти маґічного і возобновившемуся єднання, яке часто створювати подібні задоволення.


Залишити відгук