Місяць в 2 Будинку

Це хороший працівник, який вміє змінювати системи цінностей інших людей. Фінансові справи його сповнені змін і весь час знаходяться в коливному стані. Аспект сприяє публічним зв’язків і діловим контактам з жінками, можливо, гроші будуть приходити завдяки підтримці матері або жінок. Матеріальне багатство і фінанси мають велике значення для його емоційної безпеки. Він може бути занадто скупим або занадто щедрим, а тому слід уникати цих крайнощів. Є тенденція прив’язуватися до людей, і до грошей. Потреба у фінансах дуже сильна, так як вони розглядаються в якості гаранта стабільності домашніх справ і сімейної ситуації.

Настрій цілком залежить від матеріального комфорту. Проявляється спритність в угодах, особливо якщо справа стосується продуктів харчування, земельних ділянок та квартир. Такі люди нерідко зайняті в сфері виробництва предметів споживання та громадського харчування. Вони часто дбають про потреби простих людей, охоче займаються підтримкою сімей та виробництвом товарів сімейного призначення. Фінансовий успіх дуже непостійний, хоча часом можливий дуже значний. Гроші легко приходять і настільки ж легко йдуть. Можлива надмірна довірливість, ведуча до великих фінансових втрат. Головною причиною збитків є неуважність та необережність.

Положення Місяця у 2-му будинку говорить про те, що психологічна самооцінка пов’язана зі здатністю емоційного відгуку на потреби. Якщо ви захищаєте себе (та інших) почуттями, то ви будете відчувати себе добре. Проте навіть тоді, коли життя прекрасне, Місяць зберігає зв’язок зі злетами і падіннями темпераменту. Заворушення, зміни настрою від поганого до поганого і навпаки — все це є. Ці зміни циклічні, і їх слід приймати як тимчасові. Проходьте, линьте крізь ці зміни. Але коли особисті потреби в комфорті і безпеки не виконуються, то настрій буде поганим завжди. Завдання — забезпечити себе тим, що вам потрібно; не тим, що вирішили за вас інші, а що потрібно особисто вам.

Поняття «моє» пов’язане з особистою безпекою в набагато більшою мірою, ніж у символізмі будь-якої іншої планети. Існує схильність до сентиментальної прихильності і володінь, і чим старше ви стаєте, тим, імовірно, ця прихильність буде ставати сильнішими. З іншого боку відчуття «власності» має тенденцію прибуватимуть та відлітатимуть — коли потреби сильні або не задоволені, то глибоке почуття власності, а коли потреби виконані, то лещата власності швидко слабшають. Таким чином, володіння приходять і йдуть одночасно зі зміною почуттів. Не зациклюйтеся на бажання особливого виду володіння; поживіть деякий час з яким-небудь одним видом власності, і якщо він вас не задовольнить, тоді замініть його. Пастка — несвідоме володіння, а завдання — розглядати власність як відчутний спосіб закріплення заземлення емоцій.

Гроші — це основне джерело безпеки; тема регулярного, щоденного інтересу. Щоб відчувати себе комфортно, ви повинні знати, що у вас достатньо грошей. Пастка — відчуття постійного голоду» незалежно від кількості накопичених грошей. Доля має схильність змінюватися, і в ступені вашого неспокою відображаються грошові флуктуації. Тільки не сидіть і не мучте себе — цим ви лише доведете себе до божевілля. Краще придбайте необхідну вам багатство за допомогою прагматичного, наполегливої праці. Завдання — забезпечити особисту безпеку шляхом збереження ваших фінансів. Зберігайте, але не економте, і коли ви витрачаєте гроші, то отримаєте повноцінно-емоційне задоволення від вашого грошового багатства.

Зміна настрою надає сильний вплив на роботу. Як і у випадку Сонця, можна відзначити глибоке занурення в роботу, але не занурюється центр свідомості, а той рівень особистості, який можна назвати термінами «звичний» або «автоматичний». Вам необхідно напружуватися фізично, щоб залишатися в потоці повсякденного благополуччя. Пастка полягає в непостійності, у звичці працювати тільки тоді, коли ви відчуваєте, що робота вам подобається. Завдання — вирівняти ритм роботи, узгоджуючи його з підйомами і спадами внутрішніх відчуттів.

Ви потребуєте сенсорних задоволеннях, щоб відчувати підживлення, підтримувати емоційний баланс. Задоволення, одержувані від фізичного руху, м’язового і шкірного, викликають міжособистісну сердечність і сприйнятливість, творять материнське свідомість. Почуття відчутні, дуже сильно прив’язані до тіла. Всякий раз, коли ви відчуваєте чуйність, то природним чином виникає бажання отримати задоволення від дотику. Вам необхідна сенсорна стимуляція, оскільки це вид харчування, який втамовує багато видів голоду. Завдання — задовольнити основні потреби з допомогою адекватних відчуттів, побачити необхідність фізичних задоволень в житті і насолодитися комфортом, який вони створюють.


Залишити відгук