Меркурій в 2 Будинку

Така людина насамперед цінує те, що можна використовувати практично. Його цікавлять гроші і бізнес, він нерідко впадає в крайнощі, стаючи занадто щедрим або дуже скупим. Успішний у комерційних справах і викладанні. Щасливий як економіст, підприємець, редактор, письменник-белетрист і комунікатор. Мислення включена діловими контрактами і фінансовими проблемами. Ставлення до цінності залежить від того, чи пов’язана вона з конкретними практичними результатами чи ні. В сферах спілкування така людина вельми діловитість (лист, видавнича справа, засоби масової інформації та телефон). Прагне до вищої освіти для того, щоб підвищити шанси на отримання добре оплачуваної роботи. Завжди повен оригінальних ідей, що стосуються добування грошей.

Фінансові справи такої людини завжди методично сплановані. Щасливий як бухгалтер, секретар, радник і засновник торгової фірми. Нерідко такі люди займаються товарної рекламою або классификаторством. Відзначається схильність до наукової діяльності. Нерідко такі люди стають хорошим адміністраторами або ідеологами великих торгових махінацій. Вони успішно створюють товарні схеми та фінансові механізми. Майже завжди мають гарний заробіток, який витрачають на придбання матеріальних благ і предметів розкоші. Часто стають щасливими журналістами, співаками і художниками. Прибуток можуть принести державна служба і винахідництво. Всі неприємності пов’язані з поверховістю і необачністю, а також з надмірною зарозумілістю.

Положення Меркурія в другому будинку показує, що в основі суджень про самому собі знаходиться ментал. Мислення кілька эгоцентрично, оскільки воно зайняте обговоренням питань особистої «чесноти і вади». Завдання — виносити судження про самого себе, грунтуючись на точному та об’єктивному самовосприятии. Чітке знання самого себе, незважаючи на гадану іноді муки самокопання, може тільки допомогти вам.

Ви раціонально організуєте свою власність, сама природа ваших володінь відображає вашу ментальну орієнтацію. Вас приваблюють засоби зв’язку або об’єкти, які можуть бути використані в подальшому для розширення контактів з людьми. Як і у випадку Місяця, тут також ви постійно перебуваєте а просторі власності, однак причини такого перебування не пов’язані з почуттями, а з цікавістю. Володіння, особливо нові, розсіюють нудьгу. Коли ж предмет втрачає ментальну привабливість, коли він більше не тренує свій мозок, то він більше для вас не має цінності. Завдання — використовувати володіння для задоволення постійних вимог вашої нервової системи в новому стимуляторі.

Ваші думки і спілкування з людьми часто зосереджені навколо теми грошових ресурсів, їх придбання і витрати. Як і у випадку Місяця, фортуна може повертатися до вас то передом, то задом, але акцент в даному випадку повністю ментальний, а не емоційний. Гроші використовуються для створення ментальних стимулів для продовження освіти або для полегшення зв’язку з іншими людьми, підтримки відчуття подключенности до мережі ідей. Завдання — розглядати придбання і витрату грошей як нескінченної гри, стимулу, розвиваючого раціональні здібності чіткого сприйняття і організації.

Основний спосіб докладання зусиль — ментальний, а не фізичний; робота головою. Ви віддаєте перевагу аналізувати завдання, а не користуватися мускульною енергією для їх виконання. Мислення і комунікація — це найбільш природні напрями роботи, хоча необхідно і фізичний рух для створення почуття задоволеності. Надокучливі повторення заглушають вашу мотивацію. Завдання — розділити роботу на ряд більш дрібних задач, послідовно перемикаючи свою увагу з однієї задачі на іншу до тих пір, поки робота не закінчиться; таким чином ви зберігаєте високий інтерес до роботи і перетворюєте її в гру.

Для вас властиві жваві відчуття; ваша нервова система має підвищену сприйнятливість до задоволень, одержуваним при зіткненні. Вас страшно цікавлять фізичні відчуття, зв’язку між тілесним досвідом і емоційною реакцією. Таке положення планети не співвідноситься з надмірною чутливістю, бо Меркурій — нейтральна планета, яка вказує більше на холодний інтерес, ніж на будь-яке конкретне почуття симпатії чи антипатії. Положення Меркурія в 2-му будинку показує, що мислення і комунікація — це майже чуттєві види досвіду; фізичне задоволення отримується за допомогою ментальних стимулів. Завдання — розглядати мислення як експресію особистого задоволення; зрозуміти, що мозок — найбільш чуттєвий орган тіла.


Залишити відгук