Марс в 2 Будинку

Така людина може легко розбагатіти завдяки власній праці. Він багато працює заради придбання кращого фінансового становища і завжди добре заробляє. Гроші витрачає без обмеження і сорому, а тому вважається щедрим і відкритим потреб інших. При невиконанні бажань в короткі терміни він схильний швидко втрачати терпіння. Любить роботу, що приносить швидкі прибутки. Схильний до інженерних і технічних професій, цікавиться військовою і державною службою. Може виявитися володарем гучного, грубуватого, оглушающего голосу. Поразка планети пов’язано з нездатністю зберегти наявне, звідси — часті фінансові та майнові кризи. Така людина активно і самовіддано прагне до фінансового успіху і матеріального достатку.

Дуже діловитість і моторний, але витрачає настільки ж швидко, як і заробляє. Йому потрібно вчитися контролювати свої витрати. Любить самостійно вести власну справу, схильний не приєднуватися до існуючих підприємств, а засновувати власну. Обожнює конкуренцію фінансового і ділового характеру, прагне завоювати престиж, відкрито демонструючи свій прибуток і успіх. Завжди хоче перевершити інших. Запекло бореться в ім’я захисту особистої власності, впадає в безмежне обурення, коли інші хочуть відібрати у нього наявне. Але готовий сам віддати своє добро, якщо це буде вигідно надалі і справить гарне враження. Неправильне використання енергій призводить до формування нав’язливою жадібності, одержимості скаредність і банального злодійства. Крізь такої людини багатства немов протікають — він не вміє втримати здобуту, хоча час від часу отримує дуже багато. Всій прибутком зобов’язаний лише власної енергії, особистої активності, індивідуальній майстерності і витраченим силам.

Нерідко вступає в серйозну боротьбу при розподілі доходів з компаньйонами. Ця людина необачний, ексцентричний і необережний у фінансових справах. Він володіє хорошими силами, але поганими нахилами. Має багато грошей, але багатим не стає, так як здатність заробляти поєднується з безгосподарністю, нерішучістю у взятті на себе фінансову відповідальність і надмірною щедрістю, а також необачності при вкладенні коштів. Вміння заробляти поєднується з марнотратством, гроші не цінуються, важливий лише процес їх видобутку. Тому життя протікає в боях і кризах, дуже важко відшукати точку балансу між постійними банкрутствами і несподівано з’являються масивами зароблених коштів. Чоловік працьовитий, працездатний, дуже енергійний. Але в той же час беззаботен, легкомыслен, необережний і недбалий у фінансових справах.

Положення Марса у 2-му будинку вказує на те, що судження про самого себе включає в себе такі поняття, як «бажання» і «боротьба». Ви повинні затвердити себе, щоб придбати особисту значимість. Ви повинні продиратися до неї і часто битися за неї. Навколо теми самооцінки можуть відбуватися навіть генеральні битви, на поверхню можуть спливати аргументи, що зародилися десь всередині. Злість, спрямована на самого себе, є пасткою, а завдання — агресивне руйнування негативних почуттів, якщо ви вважаєте, що вірите їм; спаліть їх у полум’я бажання заради добрих почуттів і поступального конструктивного руху.

Заради володіння власністю ви витрачаєте значні сили. Ви повинні битися в баталіях місцевого значення за те, що вам належить. Завоюванням ви надаєте велике значення, бо ви бажаєте довести свій характер з допомогою територіальної експансії. Зазвичай ви концентруєте свої сили на придбання, а не на захист або збереження власності. Завдання — зберігати рух вперед, просуваючись через володіння, не обертаючись назад, і розглядати тему власності як поле честі й слави.

Придбання і витрачання грошових ресурсів є джерелом значного тепла, растекающегося всередині вашої особистості. Часом ви його відчуваєте і воно проявляє себе у вигляді палкого інтересу, а іноді — у вигляді злої агресії. Гроші часто є театром військових дій, де доводиться сміливість і здатність «я», затвердити себе. Ви дуже бажаєте володіти особистими коштами і владою, яку вони дають, оскільки багатство є символ перемоги, іноді воно також використовується як зброя у боротьбі за досягнення особистого успіху, хоча основна сфера його використання — в якості прискорювача, що дозволяє вам швидко просуватися вперед. Завдання — змагатися в повну силу, але за правилами. Не забувайте, що це змагання в основному з самим собою, а не з іншими людьми.

Ви подібні скаковой коні, яка любить бігати. Тривала, складна робота — це не для вас; ви більше схожі на спринтера, ніж на стайера. Ваше природне, природне прагнення полягає в тому, щоб мчати, витягнувшись у струну, до ясно видимій фінішної межі. Ви не майстер, тому що точна, вишукана і детальна робота вам не цікава. Помилки неминучі, часто ви їх не помічаєте, що змушує припиняти виконання деяких видів робіт. Для такого стану планети ідеально підходить фізична робота з потужної емоційної складової; також слід відзначити ваш нюх на кризові ситуації, тут ви перебуваєте «на висоті». Не уникайте перешкод, пробивайтеся крізь них, вирішуючи проблеми по черзі, а не всі одразу. Завдання — зберегти ваше спонукання, ваш натиск на високому рівні і зустрічати проблеми лицем до лиця.

Ваші почуття і бажання йдуть рука об руку. Задоволення тут зовсім не акцентовані, як у випадку Венери, а замість них присутні палкий вогонь, пробуждаемый зіткненням. Цей вогонь переростає з іскри в полум’я і може перетворитися в буйний пожежа активності і кінетичного спонукання. Бажання і емоційний жар переживаються більше тілесно, ніж душевно, тому що фізичний світ є природною ареною агресії. Пастка полягає в тому, що ці вибухонебезпечні енергії можуть іноді нешанобливо звертатися з вашим тілом, коли ви торкаєтеся до області битви, а не до джерела насолоди. Завдання — використовувати чуттєвість для цілей самоствердження, як органів почуттів, датчиків душі, але також не забувати, що всеохоплююча сексуальність включає в себе набагато більше, ніж простий тілесний контакт. Вона може починатися тілесним контактом, але повинна закінчуватися взаємодією душ.


Залишити відгук