День Народження 7 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 7 січня товариські, доброзичливі, легко знаходять повагу і захоплення оточуючих, не приносячи заради цього в жертву свою незалежність або особисте життя. Ви володієте чутливістю і помітною вразливістю, що, безсумнівно, приваблює до вас людей. Ваша тонка духовна сутність відгукується на всі страждання і несправедливості світу. Ви володієте логікою і розвиненою інтуїцією, втілюючи в собі цікаве поєднання наукового мислення та артистичного темпераменту.

Будучи чутливими до навколишнього оточення, народжені 7 січня можуть проявляти зайву нервозність, а це загрожує алергією або втомою. Для підтримки організму в формі рекомендується збалансована дієта з акцентом на зернові, коренеплоди, хліб, горіхи та овочі. Фізичні навантаження також важливі, тому щоденні рухливі вправи підуть на користь. Якщо ж немає можливості зайнятися ними, допоможе йога. Особливо з віком потреба в додаткових навантаженнях збільшується, оскільки народжені 7 січня схильні до різних ревматичних захворювань і артритів. Повноцінний сон дуже важливий для цих людей, оскільки їм потрібно задовольнити свою потребу у фантазіях і мріях, проте не слід розглядати сон як спосіб відриву від реальності і повсякденних турбот.

Народжені 7 січня часто виявляють цілком свідомий інтерес до незвичних подій. Очевидно, це обумовлено тим, що і самі вони, як правило, є досить неординарними особистостями. Набагато більше, ніж іншим, цим людям характерний идиосинкразический підхід до повсякденного життя. Чи То через властивої їм іронії, то завдяки глибокому проникненню в суть предметів і людських характерів, то просто за допомогою своєї здатності неупереджено спостерігати за світом навколо себе народжені 7 січня можуть бачити багато речей, недоступні поглядам інших.

Знак Зодіаку 7 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Землі, які характеризуються наступними якостями: цілеспрямованість, організованість, відповідальність, стриманість, педантичність, незалежність, відданість.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї бажання все упорядкувати. Сатурн — покровитель для професій в сфері аграрного сектору, а також для прокурорів. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідальна за суворість, а також брак емоцій.

Люди, що народилися 7 січня, дуже часто захоплюються містикою, езотерикою, паранормальними явищами або стають глибоко віруючими. Цих людей часто переслідують загадкові і незрозумілі події, вони бачать те, що недоступно іншим, – цим багато в чому обумовлена їх віра в непізнане. Народжені 7 січня по-своєму є філософами, їх абсолютно не дивують зустрічі з магами і екстрасенсами, а такі зустрічі теж трапляються в їхньому житті. Це пов’язано з тим, що ці люди постійно навчаються у оточуючого їх світу, сприймають навіть незвичайні речі як уроки і тому іноді реагують стримано. Вони слухають.

Народжених 7 січня, як правило, зовсім не дивують ні видатні здібності людей, з якими їм доводиться спілкуватися, ні чий-небудь унікальний досвід, ні таємничі природні явища, досі не знайшли пояснення. Іноді створюється враження, що вони зустрічаються з цим кожен день і тому вже перенаситились такими враженнями. Насправді народжені 7 січня ніколи не припиняють навчатися у житті і високо цінують всі можливості, що надаються нею. Що ж стосується відносин з оточуючими, то вони зазвичай усвідомлюють, що навіть самі звичайні, нічим не виділяються люди, по суті справи, є невід’ємною частиною величезного розмаїття природи і мають такий же «доступ» до багатств дива життя, як і інші (наприклад, через свої фантазії або неусвідомлені мрії та устремління).

Народжені 7 січня часто добре розуміють, наскільки сильним може бути вплив підсвідомості на життя, поведінку і звички людини. Що ж стосується непояснених явищ природи, то народжені в цей день, як правило, здатні бачити і розуміти зв’язок між самими, здавалося б, «несостыкуемыми» подіями, що відбуваються у світі, і тому їм набагато простіше приймати всілякі пригоди і катаклізми, з якими вони стикаються без подиву, сприймаючи їх як даність.

Народжені у цей день часто бувають нервовими і дуже чутливими до зовнішнього середовища. Вони швидко сприймають оточуючі їх енергетичні впливу, особливо негативні. Іноді їх навіть можна назвати занадто вразливими. Саме тому для них дуже важливо надійно захистити себе від дратівливих елементів оточення. Найбільш прийнятними для них умовами в цьому відношенні є стабільність, помірність і гармонія як у суспільному, так і в особистому житті.

Народжені 7 січня часто схильні бачити щось незвичайне в самих пересічних, на погляд інших речах, і тому їм властиво сприймати ненормальні або порочні явища як щось ізольоване або вимагає осуду. Вони вважають їх невід’ємною частиною життя, людської природи, своєрідною зворотною стороною «нормального» світу. Проте їм варто, хоча б з міркувань практичності, дотримуватись прийнятих у суспільстві зразків поведінки і утриматися від занадто різкого висловлювання ідей, здатних викликати негативний резонанс. Більше того, вони не повинні забувати про те, що, хоча кожна людина і є частиною великого дива життя, далеко не всі здатні цінувати це, і тим більше не кожен має бажання жити таким же насиченим життям, як вони. З цієї причини народженим 7 січня краще залишити прояву своєї незвичайності для по-справжньому близьких людей, а в якості друзів або колег краще, по можливості, обирати тих, хто поділяє їхні інтереси і також, як вони самі, володіє підвищеним інтересом до життя.

Чоловік Козеріг — народився 7 Січня

Чоловіки, що з’явилися на світ 7 січня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — сором’язливий, стриманий, що володіє почуттям гумору, працьовитий. Представники сильної половини людства – від природи мають логічним мисленням, демонструють поєднання в собі яскраво виражений темперамент і критичне мислення одночасно.

Цим людям притаманна іронія, вони завжди намагаються проникнути в суть речей, прагнуть пильно спостерігати за подіями в світі подіями, стежать за тенденціями розвитку моди, технологій та інших нововведень. Цю людину не можна назвати оптимістом, як і песимістом, скоріше він реаліст, точно знає собі ціну і розуміє багато чого з того, що навколо нього відбувається, діється в цьому світі.

Жінка Козеріг — народилася 7 Січня

Жінки, народжені 7 січня, характеризуються такими гранями темпераменту: така дама — грунтовна, лояльна, реалістична. Жінки цього знака в більшій мірі володіють розвиненою інтуїцією. Для цих людей, не становить великої праці здобути захоплення собою і повага оточуючих, при цьому вони практично нічого не приносять заради цього в жертву, повністю зберігаючи не тільки свою незалежність, але і таємницю особистого життя.

Жінки знаку землі в особі Козерога, народжені 7 січня, легкі в спілкуванні, доброзичливі і послідовні. Ці люди зі сторони можуть здаватися невпевненими в собі, що не повною мірою відповідає дійсності. Характер у них, тим не менш, досить твердий і рішучий, це впевнені в собі люди, з певним рівнем життєвих амбіцій.

День Народження 7 Січня

7 січня — як вашу особистість формує дата народження? Містика і паранормальні явища викликають особливий інтерес у людей з датою народження 7 січня знак зодіаку Козеріг. Все незвичайне і незрозуміле знаходить відгук глибоко в їх душі. Навколишній світ вони бачать крізь серпанок надприродного, та події, що відбуваються пояснюють аж ніяк не прозаїчними причинами. Ніщо екстраординарне не здатне їх здивувати, так як вони впевнені, що в цьому світі існує багато непізнаного, про що людям поки невідомо. Тому всі містичні і аномальні події вони сприймають як природне положення речей.

Життя підкидає людям, народженим 7 січня знак зодіаку Козеріг, багато поживи для роздумів. І, оскільки людина є частиною всесвіту, в ньому також можуть виявлятися надприродні сили. Вони вірять в силу самонавіювання, і в те, що можна вилікуватися від усіх хвороб однією лише силою думки. Усі вчинки і дії людей вони пояснюють зовнішніми проявами внутрішніх порухів душі. Наша тілесна оболонка є відображенням нашої внутрішньої сутності. Прекрасна душа не може ховатися в потворному тілі.

Все, случающееся в навколишньому світі, відбивається, як у дзеркалі, у свідомості людей, народжених 7 січня знак зодіаку Козеріг. Вони пропускають через себе всі події, які відбуваються навколо, і негативні події залишають чорний слід в їх душі. Їм потрібно навчитися закриватися від негативної інформації, сприймаючи її відсторонено. Якщо це люди з негативною енергетикою, необхідно тримати їх на відстані і утримуватися від близьких контактів з ними. Щоб досягти гармонії в особистому житті та у професійній діяльності, потрібно тримати частину своєї душі закритої від усіх і зробити доступними лише зовнішні поверхневі сторони своєї натури.

Навіть у найжахливіших або буденних речах люди, народжені 7 січня знак зодіаку Козеріг, бачать прояви призначеної кожній людині долі, яку не можна змінити, а можна тільки прожити. І неадекватні, асоціальні особистості являють собою лише нижчу ступінь духовного розвитку, після вдосконалення якого вони перейдуть на новий рівень. Але станеться це вже не в цьому житті, і не дуже скоро.

Такі нестандартні моделі існуючого світу людям, народженим 7 січня знак зодіаку Козеріг, не варто було б виставляти на загальний огляд, а, спілкуючись з людьми, хоча б робити вигляд, що їх погляди повністю відповідають загальноприйнятим нормам. І в найближче оточення їм краще вибирати однодумців, які поділяють їхні погляди та мислячих в подібному напрямку. Не потрібно забувати про те, що більшість людей органічно не здатне сприйняти подібні теорії, і вважатиме їх ознакою божевілля.

Що потрібно взяти до уваги людям, народженим 7 січня знак зодіаку Козеріг? Не забувайте брати участь у звичайних подіях, не мають містичне підґрунтя. Свої думки ви можете довірити лише близьким і самим надійним друзям. Надприродне не повинно заважати вам адаптуватися в звичайному житті. У гонитві за духовною досконалістю не пропустіть своє земне щастя.

Любов і Сумісність

Вони люблять компанію, більше того, відчувають страх перед самотністю, тому намагаються практично завжди мати партнера. Однак часто вони розуміють, що знаходиться поруч з ними людина зовсім не той, який їм потрібен, але, важко йдуть на розрив, вони довгі роки живуть з партнером, відносини з яким давно-давно закінчилися.

Ця людина легко знайде спільну мову з Дівою, Рибами і Скорпіоном, в цих поєднаннях хороше взаєморозуміння, оскільки у них одні й ті ж інтереси, бачення життя, а знаходяться вони в одній площині. Середнього рівня відношення, як і можливість, жити в щасливому шлюбі у жінок і чоловіків знаку Козерога, народженого 7 січня — з Козерогом, Тельцем і Водолієм. Досить рівні пари — повинні, при бажанні знайти компроміс і порозуміння. З причини того, що представник стихії землі, не любить зміни декорацій, воліючи сталість, зі знаками вогню йому нічого не світить — Лев, Овен і Стрілець, не ті люди, з ким можна будувати стосунки, як і з Вагами і раком, які не розуміють цієї людини.

Робота і Кар’єра

Ці люди готові повністю присвятити себе справі, коли мова йде про постійну роботу, з якої їх не можуть звільнити. Працюють з великою віддачею, якщо мають за плечима стабільну і спокійну любов.

Здоров’я і Хвороби

Дуже часто ці чутливі натури відчувають зайве навантаження на нервову систему і страждають від нервових хвороб. В результаті у них може з’явитися гастрит або синдром хронічної втоми. Щоб уникнути цього їм потрібно достатня кількість часу відпочивати, займатися спортом, навчитися розслаблятися (до речі, це проблема всіх Козерогів, а саме цей знак зодіаку у народжених 7 січня), збалансовано харчуватися.

Корисним буде оволодіти методиками, що дозволяють брати себе в руки, медитацією, технікою спеціального дихання, які допоможуть Вам захиститися від стресу і його руйнівного впливу на організм. З віком можуть з’явитися проблеми з суглобами, тому зверніть також увагу на йогу. Залишайте обов’язково собі вільний час для фантазій і розслаблення під музику, до речі, це цілком можна поєднати з медитацією.

Доля і Удача

В цей день народжуються двоїсті натури, їх життя буде залежати від того, в якому напрямку вони підуть. Якщо вони оберуть шлях зла, то життя їх буде безрадісне і вони закінчать свій життєвий шлях самотніми, без сім’ї, рідних, тому що все від них відвернуться. А якщо вони підуть шляхом еволюції, розвиваючи свою духовність, то через смирення, добрі вчинки, допомога іншим людям, милосердя зможуть створити для себе щасливе життя, де їм буде затишно.

Поради Козерогам, Народженим 7 Січня

Що стосується рад, які можна дати цим тонким натурам, то в першу чергу їм потрібно берегти себе від стресів і переживань, не засмучуватися через дрібниці і ретельно охороняти свою внутрішню гармонію. Адже її так легко зруйнувати. 7 січня знак зодіаку Козеріг, і багато часу ці люди будуть проводити на роботі, як будь-Козероги. Не варто шокувати колег своїми містичними захопленнями або здивувати їх чимось незвичайним, навіть Вашими глибокими знаннями в цій області.

Свої захоплення краще залишити для друзів і близьких, а також для тих, хто їх поділяє. Пам’ятайте, що хоч для Вас кожен день приносить дуже багато подій, часто незрозумілих і загадкових, не всі люди хотіли б жити подібної життям. Намагайтеся не висловлювати занадто незвичні ідеї, бережіть себе від стресів, і інших від шоку, або, як варіант, шукайте колектив з подібними прагненнями і захопленнями.


Залишити відгук