Юпітер в 2 Будинку

Така людина досягає успіху у вирішенні фінансових питань, так як здатний зробити багато чого майже з нічого. Аспект сприяє будь-яким професійним заняттям, особливо якщо вони пов’язані з банківською службою, організацією подорожей, торгівлею, імпортно-експортними операціями та страхуванням. Оточуючі люди вважають цієї людини привабливим і милим, таким собі природженим оптимістом. При ураженні планети він виявляється надмірно марнотратним і може потрапляти в складні фінансові положення з-за неправильного ставлення до грошей. Діловито прагне до розвитку, що забезпечує великі заробітки і примноження володінь. Нерідко робота такої людини пов’язана з землеволодінням, виробництвом продуктів харчування, з педагогічною психологією, поїздками, публікаціями і збором пожертвувань.

Небезпечно те, що багато він вважає само собою зрозумілим, а тому схильний брати на себе зайву відповідальність. Справи такої людини повні непередбачених витрат, а тому він не повинен залазити в борги. Шанси на фінансовий успіх і примноження багатства вельми великі. Може успішно співпрацювати з урядом та ініціювати великі комерційні проекти. Можливий заробіток при роботі в сфері юриспруденції, освіти, літератури, науки, банківської справи і релігії. Аспект сприяє накопиченню майна та зростанню добробуту, сприяючи щастя й удачі в грошових справах. Відзначається прагнення до розкоші, щире дружелюбність і бажання з кожним обійтися по хорошому. При ураженні планети доводиться багато працювати для того, щоб зайняти належне положення в суспільстві. Відзначається схильність до занять економікою та фінансовими операціями. Часто такі люди виявляються власниками гарного голосу. Для них дуже небезпечні спроби заробити гроші нечесним шляхом, особливо при ураженні планети.

Положення Юпітера у 2-му будинку вказує на те, що судження про самому собі з’єднане з оптимізмом і соціальним успіхом. Оптимізм зміцнює позитивне самопочуття. Чим більше можливостей для соціального вираження ви використовуєте, тим краще ви живете. Однак перебільшена самооцінка призводить до розчарування, тому що завдання полягає в тому, щоб не просто відчувати себе добре, але перетворювати легкість соціального контакту в реальну, земну вигоду. Леді Удача завжди з вами, але не потрібно прив’язуватися до неї і залежати від її примх.

Власність тут стає ареною можливостей. Ви отримуєте подарунки, але навряд чи вони є результатом дії «щасливої долі». Вони приходять до вас завдяки вашій чудово розвиненою інтуїції і в рівній мірі прекрасно розвиненим громадським взаємозв’язкам. Вам необхідно використовувати переваги, що надаються соціальними відносинами, для придбання володінь і великодушно звертатися з особистим майном. Не утримуйте його, не чіпляйтеся за нього, тому що завдання полягає в тому, щоб зрозуміти фундаментальну правду старої приказки: «Що легко прийшло, легко і пішло».

Накопичення грошей асоціюється з позитивною позицією і широким розвитком умінь і навичок життя в соціумі. Ці якості повинні перебувати у вільному використанні і не обмежувати зростання вашого соціального положення, збільшувати можливості самовираження в соціальних сферах колективного життя і роботи. Пастка полягає в розтраті особистих коштів, спочиваючи мертвим сном на лаврах або сподіваючись, що доля подарує вам невичерпний водоспад грошей. Завдання: створити безперервно розширюється сетеподобную основу взаємодій шляхом постійного вкладення в соціум надходять до вас коштів.

У випадку положення Юпітера у 2-му будинку, як і у випадку Меркурія, можна говорити про ментальної орієнтації у роботі. Проте ментальність відрізняється тим, що вона істотно концептуальна, а не аналитична; знання цілісного стану справ більш важливо, ніж рішення специфічних проблем. Як і у випадку Венери, існує тенденція йти шляхом найменшого опору при вирішенні завдань. Це положення планети прекрасно підходить для роботи у сферах, що мають мережеву структуру, тому що ви маєте схильність до соціальних видами робіт і перевершуєте інших людей у мотивації, по організаційним та управлінським здібностям. Завдання — обходити перешкоди подібно воді. Не дозволяйте собі загрузнути в болоті або дати перегородити себе греблею, бо для вас вирішальним є психологічне відчуття вільного руху. Насвистывайте під час роботи.

Ваш чуттєвий досвід є всеохоплюючим і повноводним. Дотик розглядається як спосіб спілкування з іншими людьми, і отримується в результаті насолода є явним доказом вашої участі у спільній соціальній роботі. Ви відчуваєте легкість і невимушеність, природність у поводженні з вашим тілом. Це може призвести до захоплення атлетизмом; рух здатне доставляти вам витончену радість. Існує схильність, як і для Венери або Місяця, до вживання прекрасною їжі заради отримання суто чуттєвої насолоди, а також повагу соціальних ритуалів гурманства або історії живлення. Ви не пропускаєте жодного фізичного стимулу для отримання насолоди, бо в даному випадку моральні обмеження вельми слабкі, але це може призвести до пастці впадання в крайнощі та нездорової тенденції вживання вашого тіла, щоб скористатися іншими людьми. Завдання — повністю довідатися про всіх способах самовираження, які може розкрити зіткнення, але зробити це так, щоб облагородити себе.


Залишити відгук