Хірон в 2 Будинку

Це складне становище, оскільки кармічне завдання аспекту — встановлення прямого зв’язку між внутрішнім і зовнішнім світом. Для початку людина має переконатися хоча б у тому, що його внутрішня робота над собою, зокрема, уточнення до оформлення загальної етики поведінки в середовищі, змінює самий характер цього середовища, а не тільки стиль взаємодії з нею.

В зовнішньому житті людини буде багато неординарних подій, які будуть зміщувати його з усталених поглядів на середу і вимагати зміни неспецифічної етики; наприклад, йому будуть створені ситуації, які необхідно буде вирішити, а наявні у нього уявлення про правильному поводженні виявляться для цього непридатними або недостатніми. Іноді зовнішній світ буде прямо-таки вибухати хаосом, ставлячи людини у повний глухий кут, вихід з якого може бути знайдено лише на межі реально можливого, способом, який (очима людини) майже неймовірний.

Тут від людини вимагається змінити ставлення до середовища, вийшовши за рамки соціальної загальної етики і прийняти на розгляд щось незвичайне, визнавши хоча б його існування (що саме, покажуть аспекти Хірона і його положення в знаку: Хірон у знаку води — незвичайні здібності людської психіки, в знак вогню — досліди з енергетикою, повітря — вивчення і робота з думками і т. д.) Особливу важливість цього аспекту має встановлення законів, керуючих подібними незвіданими властивостями зовнішнього світу і формування адекватної етики поведінки у відповідних зовнішніх ситуаціях.


Залишити відгук