Венера в Будинку 12

Такий чоловік добрий, милосердний, чутливий і легко надихаємо. Він здатний насолоджуватися самотністю, завдяки якому поповнює свої «енергетичні батареї». Життя такої людини протікає гладко, без пертурбацій і зайвих складнощів. Він постійно відчуває глибоку потребу чогось служити і для кого працювати. Це жертовна, співчутлива і небайдуже до потреб інших натура. Такої людини привертає вивчення езотеризм, він прагне пізнати глибинне значення життя і любові. Сором’язливий і вразливий, схильний до таємної любовному зв’язку, при вимушеної втрати свободи відразу упокорюється зі своєю долею. При неправильному використанні енергій може полюбити невільного людини, що може зробити його любов нещасної і привести до розчарувань і почуття втрати. Він віддає перевагу тиху обстановку, схильний до замкнутості та самотності. Особисті зустрічі і соціальні контакти встановлюються і проводяться ним таємно, далеко від цікавих поглядів. Саме сором’язливість може привести його до тривалого самотності і розчарування в любові.

Поведінка і почуття відчувають потужний вплив підсвідомості, яке може приносити не тільки натхнення і прозріння, але і тугу, перемішані зі страхами. Ця людина привітний і чуйний, він сповнений співчуття до стражденних і готовий надати допомогу всім, що опинилися в скрутному становищі. Він тяжіє до романтичних пригод, любить розгадувати таємниці природи, обожнює занурюватися в дослідження езотеричних практик, схильна цікавитися проблемами медицини і хімії. З любов’ю і ніжністю доглядає за тваринами. Він отримує прибуток завдяки своєму непомітного стану і скритної політиці. Нерідко такі люди пов’язані з гуманітарними закладами і службами соціальної допомоги. Таємний любовний зв’язок може призвести до ворожості жінок. Можливий ранній шлюб з подальшим загорянням любові до іншої людини. Небезпечна зайва любов до тілесних і почуттєвих задоволень, так як немає схильності до помірності і самодисципліни.

Така людина схильний допомагати іншим таємно, не афішуючи надається їм підтримку. Його щастя може погубити сліпа ревнощі і легковажне ставлення до дотримання моральних норм. Часто така людина стає жертвою зради і обману з боку коханого і ділових партнерів. Він підкреслено таємничість і демонстративно загадковий. Перебування на самоті сприяє творчої творчості. Така людина схильна до ведення таємних справ, секретних операцій і закулісних переговорів. Гармонійно стоїть планета зберігає його від загрозливих небезпек і нещасних випадків, приносячи свого роду «щастя в нещасті». Найбільшого успіху така людина досягає вільної професії, особливо на ниві поезії або живопису. Він щасливий як декламатор, психіатр, казкар, психотерапевт і фантаст. Схильний глибоко цікавитися психологією, сповнений пристрасного інтересу до медитативним просторам і незвіданих світах.

Положення Венери в 12-му будинку говорить про те, що фантазія є для вас невичерпним джерелом насолоди. Задоволення можуть бути настільки чудові, що ви віддасте перевагу фантазію реальності. Теми ваших мрій — особиста любов і ідеал жіночності. У реальному житті любов має багато пасток. Ви закохуєтеся в нерозвинену красу або обольщаетесь гарними образами, які створені засобами косметики. А інші люди спокушаються вашим незримим випромінюванням. Не стаєте об’єктом фантазій для людей з ущербною любов’ю. Завдання — нехай виникають ваші фантазії, але не потворствуйте їм надмірно, повідомте світу про важливість відданою турботи. Розвиваючи ці мрії, але не піддаючись їх спокусам, ви тим самим допомагаєте нам більш глибоко осягнути любов.

Щоб ваша інтуїція працювала ефективно, ви закохуєтеся» (або того), що є джерелом інформації для інтуїтивного сприйняття. Це не примус, це природний спосіб вашої роботи. Однак здобуває любовний контакт з джерелом інтуїтивних повідомлень лише па час прийому інформації; коли прийом закінчено, треба від’єднати від джерела і переключитися на наступну «любовний зв’язок». Пастка полягає у фіксації па об’єктах, що передають інформацію. Ви можете так закохатися в деякі джерела інтуїтивних повідомлень, що спробуєте зав’язати з ними контакти. Вам це користі не приносить, і часто роман закапчивается розчаруванням. Завдання — нехай любов і інтуїція пливуть в єдиному потоці, подібно бджолі, перелетающей від квітки до квітки, займаючись перехресним запиленням світу.

Ви віддаляєтеся від світу, щоб випробувати задоволення, і справді, ви вже навчилися доставляти задоволення вашої власної компанії протягом тривалих періодів самоти. Оскільки любов приходить до вас не з цього світу, але зовні його, то особисті взаємозв’язки на деякий час розриваються. Усамітнення робить ваше серце більш люблячим, немов ви провели час наодинці з коханою людиною. Пастка — почуття відгородженості від життя, і коли любов змінюється розлукою або розлученням, то страждання зачіпає вас більш глибоко і різко. Завдання — розглядати ваше віддалення від життя не як втеча, але як набіг або дослідницьку експедицію. Висліджуйте жіночну сприйнятливість у примарній обстановці усамітнення, і коли ви її знайдете, то винесіть її ніжність в світ.

Особиста любов підпорядкована вселенської любові — це віддача без думок про винагороду. Ви бажаєте кохати, аніж бути коханою; вам властива настільки велика відданість, яку ваша особистість навіть уявити не в змозі. Вселенська любов перетікає з вищих джерел в нижележащие. Вас, як провідника цього потоку, направляють до тих людей, які відчувають брак любові. Якщо ж ви наполягаєте на взаємодію з людьми на основі «штучно створеної або нав’язаної любові, то тим не менш романтичні відносини складаються, однак для вас вони закапчиваются сильним болем і стражданням, коли завдання виконується і вас від’єднують від об’єкта вашої любові. Ваше горе вчить вас. Завдання — любити відкрито, в повну силу, але легко, граціозно і велично. Любов, яку ви відчуваєте, реальна, проте не прив’язуйтесь до конкретних людей. Повірте, ваша краса буде визнана не просто однією людиною, але всіма.

Ваші взаємини з жінками мають кармічну природу, те ж відноситься до питань, турботи і любові. Теми сприйнятливості і насолоди ще не зрозумілі вами. На ваші жіночні риси впливають минулі життя, також можна сказати, що в минулих втіленнях у вас були тісні контакти з жінками, в яких ви закохуєтеся в житті нинішньої. Дослідіть ваші сподівання щодо жінок. Чи є вони для вас джерелом задоволення, всього насолоди, всієї естетичної краси в житті? Якщо це так, значить, ви до них міцно прив’язані і, таким чином, накликає на себе біду. Проявляються знову і знову в любовних відносинах патерни поразки, через омана і зраду? Завдання — розпізнати і звільнитися від кармічних ритмів в любові або сприйнятливості, вилікуватися, очиститися від них, знайти стійкість.


Залишити відгук