Уран в Будинку 12

Ця людина прагне зруйнувати всі традиції і шаблони, зняти всі обмеження і ліквідувати будь-які перешкоди. Він постійно відчуває колосальне бажання звільнитися від вимог, що пред’являються йому суспільством. Його захоплює все містичне і романтичне. Він інтелектуальний і таємниче, любить діяти незвичайним чином, таємно й тихо. Схильний до безлічі таємних інтимних знайомств. Аспект сприяє досліджень та справах, що розгортається далеко від поглядів оточуючих. Невирішені підсвідомі конфлікти можуть суттєво обтяжувати такій людині життя. При нестачі самоконтролю і небажання його розвиватися він може стати найлютішим ворогом самому собі і все життя провести на самоті.

Нерідко така людина присвячує себе самого глибинного дослідження підсвідомості. Пошук вищого духовного досвіду приводить його до йогическим медитаціям і містичним занурень. Можливо наявність дару ясновидіння і особливих інтуїтивних здібностей. Часто такі люди стають справжніми духівниками-сповідниками для своїх друзів. Схильні до вступу в таємні організації. Можливий невротизм, пов’язаний із зайвою майже медиумической чутливістю. Відзначається схильність до визионерству. Інтерес до негативних магічним практикам може здорово нашкодити такій людині і привести його до великої плутанини і серйозних розчарувань. Можлива глибока відчуженість з ким-небудь із родичів. Схильності таких людей нерідко виявляються до скандального незвичайними. Їх життя сповнене таємних труднощів і непередбачених пригод./p>

Можливі дивні прояви неприязні з боку впливових осіб, вишукане підступність ворогів, несподівано обрушуються хвороби і катастрофічно раптове позбавлення волі. До таких людей багато відчувають дивну і малообоснованную заздрість і незрозумілу ревнощі. Їх життя оточена плітками і то і справа призводить до зустрічей з ворогами, яких вони самі вважали друзями. При виникненні масових стихійних лих такі люди схильні потрапляти в епіцентр подій. Їм взагалі слід побоюватися нещасних випадків, вигнання, ув’язнення в лікарню або попадання «за ґрати». Їх матеріальне становище дуже хитливо, а використання паранормальних психічних здібностей нерідко приносить шкоду.

Ваші мрії іскряться очікуванням незвичайного, надзвичайного, надприродного. У ваших мріях не існує ніяких заборон, можливо все. У фантазіях ви висловлюєте себе вільно, не звертаючи уваги на те, чи прийнятні вони чи ні. Судження інших людей нічого не значать, і навіть ваші власні судження про самому собі відкидаються. Пастка виникає тоді, коли фантазії переносяться в реальність. У мріях для вас не існує ніяких перешкод, але в реальному житті ви стикаєтеся з звичайним земним досвідом. Ваше рух може надовго зупинити невелика монетка, а ось у цегельну степу ви в’їдете» па швидкості 80 миль в годину. Уважно стежте за тим, що ви переносите з однієї сфери в іншу. Завдання — усвідомити за допомогою фантазій, що все в цьому світі не є таким, яким підноситься, що норми життя є просто ілюзії. Все в світі абсолютно унікально і не порівняти ні з чим.

Вас зачаровує розкриття нових душевних якостей (або взагалі дослідження того, що має відношення до психіці). Інтуїція — це візит із зовнішнього космосу, неочікуваний стрибок, руйнує звичайний процес логіки, неоновий напис, яка спалахує раптово в ночі. Вона або включений, або вимкнений, гаряча або холодна, ніколи ледь тепла. Завдання — пробудити ваше надсвідомість, яким би революційним воно не виявилося. Інтуїтивне сприйняття підриває вас, вириває вас з життя з корінням, щоб ви змогли знайти нову, більш родючий грунт для розвитку.

Інші люди вважають вас унікальним, навіть дивним, і ви прагнете знайти те, що робить вас відмінним від інших. Ви уединяетесь, щоб знайти «реального» себе. В самоті ви проявляєте інтерес до сфер таємничого і незвичайного, особливо до ментальних досліджень. Чим краще ви входите в контакт з вашим таємним «я», тим більше ви відчуваєте потребу розкрити його для інших людей. Завдання — не допустити вибраних осіб у ваш власний світ. Як тільки ваша довіра досягне таких розмірів, що ви відчуєте себе в безпеці з ними, поступово починайте розкривати свій внутрішній світ для суспільства. Мета — з’єднати «незаконне» і звичайне «я», щоб, зрештою, існувало тільки одне «я», прийнятне, але особливе.

Коли ви надаєте допомогу відкрито, не ставлячи ніяких умов, то відбувається щось особливе. Самовідданість — це ваш шанс вийти за межі земного існування. Не можна передбачити точну природу того, яку допомогу ви будете робити і яким чином; вона непередбачувана за формою і змістом. В дійсності, чим більш радикальні ваші дари, тим повніше розкриваються перед вами нові горизонти. Пастка — впертість. Ви стаєте подібні старанно священика, який має намір врятувати душі незалежно від того, бажають вони (або відчувають потребу) врятуватися. Пам’ятайте, що справжня допомога — це коректний відгук на потреби. Завдання — пробудити в собі волю більш могутню і величну, ніж воля его.

В цю життя тема незалежності перейшла з минулого життя. Можливо, ви були настільки старанним дисидентом, що відкинули інших людей. Розірвані угоди, раптові розлуки, як особисті, так і суспільні, — всього вистачало у вашому житті. Або ж ви були людиною, яка так бажав визнання інших людей, що приніс у жертву свою індивідуальність, запхнувши її у свою підсвідомість. У будь-якому випадку, тема свободи досягла такого рівня розвитку, коли стала очевидною необхідність перенесення патернів минулих інкарнацій у життя. Всякий раз, коли ви відчуваєте непередбачені розриви у відносинах, спонукання шокувати людей або бажання перекинути статус кво, значить, ви знаходитесь у потоці кармічних ритмів. Завдання — відновити цілісність особистої свободи, не підриваючи своє життя та життя інших людей. Вивчіть, що означає бути незалежним, навчитеся розрізняти продуктивні реформи і неусвідомлюване бунтарство.


Залишити відгук