Сатурн в Будинку 12

Така людина хворобливо чутливий, а тому схильний завбачливо відгороджуватися від інших. Якщо обставини не дозволяють йому усамітнитися, він живе з незмінно присутніх прагненням до довгоочікуваної ізоляції. Здатний насолоджуватися самотністю. Його творчі здібності розквітають лише тоді, коли йому вдається попрацювати на самоті. Правда, надмірна ізольованість може призвести до почуття самотності і страху. Оскільки така людина міцно пов’язаний загальноприйнятими звичаями і думками авторитетів, він схильний приховувати від інших свої проблеми і звично вважає, що всі налаштовані проти нього. Йому слід старанно виховувати в собі оптимістичний погляд на навколишній світ і світлі надії на майбутнє. Потрібно уникати егоїзму і старанно служити своїм близьким і всьому людству. Поразка планети може вказувати на ранню втрату батька. Така людина любить трудитися за лаштунками (в лікарнях, університетах, адміністративних офісів і торгових компаніях).

Нерідко він досягає визнання в якості психолога або благодійника. Неправильне використання енергій призводить до формування стійкого почуття самотності і глибоких депресій. Життя його сповнене зустрічами з недоброзичливцями. Втім, своїх ворогів він частіше вигадує сам і вони існують лише в його уяві. Служачи іншим і працюючи конкретно і практично, йому слід позбавлятися від численних і многотрудний психологічних проблем. Щастя така людина досягає в самоті і повній тиші. Характер потайний, зі схильністю до ізоляції і приховування власних позицій. Така людина прагне працювати таємно, а жити непомітно або окремо. Він сповнений печалі, страхів і розчарувань. Часто виявляється схильний помилковим звинуваченням і навіть позбавлення волі і ув’язнення. Не виключена можливість приміщення в неврологічну клініку. Вороги такої людини безчесні і нескінченно наполегливі. Вони не соромляться перед використанням будь-яких засобів у боротьбі з ним, а тому невпинно йому доводиться стикатися з зрадою, обманами і наклепами. До того ж він не володіє здатністю відрізняти друзів від ворогів.

В результаті з роками стає стриманим, недовірливим і боязким. Освоює різні методи опору і суперництва — від судів з сусідами до мистецтва створення оборонних укріплень. Його життя оточена плітками і сварками. Друзі часто стають ворогами. Схильність до меланхолії часто ускладнюється значною ворожістю оточення. Запаси волі такої людини дуже великі. Він може перемогти все і вся, але для цього йому потрібно навчитися застосовувати наявні сили. Є схильність до хронічних захворювань і тяжіння до сварок з домашніми. Життя такої людини, для того щоб бути щасливою, має бути наповнена спокоєм, справедливістю і працею. У певному сенсі він так чи інакше втрачає особисту індивідуальну свободу і незалежність. Його будинок — щось середнє між монастирською келією, емігрантської каютою і лікарняним ліжком. Супутник життя може відрізнятися слабким здоров’ям. Життя сповнене боротьби за існування, періодично нависає небезпека насильницької ізоляції від суспільства. Неприємності на кожному кроці переслідують такої людини до тих пір, поки він не подолає власну ревнивість і заздрісність.

Ви мрієте про ідеальну структуру. Ви хочете, щоб стиль вашої поведінки, ваш шлях планувався більш могутнім авторитетом, ніж ваш; фантазія має явно батьківську забарвлення. Ви марите про міцної влади, загальної дисципліни, навіть про обмеження. Вчителі та соціальні інститути надали сильний вплив на ваше життя. Втім, пошук авторитету поза себе вказує на жагуче бажання повернутися в дитинство, звільнитися від реальної проблеми самостійного прийняття рішення, який життєвий шлях обирати. Завдання — визнати необхідність структури, але не укладати себе у в’язницю і не принижувати себе, а знайти стабільність, яка вам потрібна.

Ви оточуєте себе таємницями, щоб підштовхнути розвиток вашої власної інтуїції. Але ваговитість вашого честолюбства ускладнює досягнення поставленої мети. Вас турбує можливість помилкового сприйняття. Ви хочете вийти за межі вашого его, але вас хвилює відсутність безпеки особистості. Ви можете потрапити в пастки наївної довірливості і жорсткого цинізму — тонути у вирі метафізичної лушпиння і перлах фальшивого містицизму і відкидати реальні інтуїтивні повідомлення. Завдання — наполегливо працювати над розвитком інтуїції, вивчаючи процес інтуїтивного сприйняття і його технічні особливості. По мірі розвитку здібностей ваша чутливість стане підвищуватися і в підсумку ви знайдете легковагість і витонченість.

Ваша робота ізолює вас від інших. Це може бути буквальне самота, як у випадку вченого або дослідника, що працює в монастирській обстановці, або метафоричне самота, як у випадку людини, який насправді не знає, яку кар’єру обрати і в результаті відчуває себе відрізаним від світу. Ваша реальна робота найчастіше проводиться за лаштунками, вдалині від трибуни соціального его. Пастка полягає в тому, що в деяких випадках роль професії стає настільки велика, що людина пригнічується кар’єрою, затуляється нею. Завдання — осягнути всі відгалуження вашої роботи, що виникають у міру проникнення хвиль вашої праці у світ.

Самовідданість — це ваш обов’язок. По-перше, ви побоюєтеся, що ваша доля — жертвувати, віддавати те мале, що ви, з вашим уявленням, володієте. Цікаво, ви боїтеся бути егоїстичним. Ви можете навіть вважати, що коли все сказано і зроблено, весь зовнішній лиск видалений, то ваша допомога буде розглядатися як удавання. Ці крайнощі служіння буквально розривають вас на частини, ви змушуєте себе віддавати, майже не залишаючи можливості винагороди. Ви працюєте понаднормово над самоочищенням, не завжди на рівні мотивів, на рівні поведінки — поза всяких сумнівів. Завдання — поступово оволодіти мистецтвом самовідданої допомоги, не приносить страждань; повільно навчаючи себе надавати допомогу такими способами, які одночасно допомагають і вам, а не принижують вас. Не треба надавати допомогу, якщо вона приносить вам шкоди; допомагайте, поки допомога дозволяє вам всебічно виявляти себе.

У минулих життях ви дуже тісно стикалися з відповідальністю і громадської владою. Можливо, у вас був великий офіс, ви несли відповідальність за інших людей або ви були підлеглим. Але сталося щось, що змусило вас відчути всю тяжкість відповідальності, всебічно неусвідомлюваної. Можливо, ви, так би мовити, «кидали кулі» на інших або куля міг бути обронен па вас. У будь-якому випадку неусвідомлювані патерни відображають собою теми влади, відповідальності і провини. Ймовірно, зараз ви відпрацьовуєте карму з вашим батьком або іншою авторитетною фігурою. Для вас важливо розкрити витончені ритми цих відносин — в минулих життях, на початку цього життя і зараз. Необхідно виявити будь-які ознаки байдужості, жорстокості або банкрутства у вашому способі владарювання або прояви честолюбства. Завдання — повністю простити себе і перетворитися в свідомого дорослої людини.


Залишити відгук