Плутон в Будинку 12

Така людина повинна звільнятися від усіх своїх страхів і цілеспрямовано отримувати комплекси з підсвідомості. Для цього йому знадобиться багато терпіння та вдумливості. Він має радикально трансформувати свої внутрішні судження й думки, хоча для цього йому доведеться змінити весь хід власного життя. Найкраще він працює, коли робота його прихована від чужих очей, це дозволяє йому бачити обмеженість оточуючих і знаходити несподівані можливості. Поразка планети може сприяти виникненню психічних порушень і змушувати відчувати біль інших як свою власну. Така людина відчуває нагальну потребу ясно усвідомлювати зміст своєї підсвідомості і розшифровувати його.

Він наполегливо цікавиться психологією, езотеризмом і містикою, володіє даром глибокого розуміння інших та здатність до яснобачення. Здатний ефективно допомагати нещасним, талановита в медитації, вміє розгадувати окультні таємниці і вдосконалювати інтуїтивну здатність. Часом він сприймає думки, почуття і мотиви ближніх майже телепатично. Подібна чутливість змушує його усамітнюватися, а тому для досягнення своїх цілей він змушений інтригувати і діяти приховано. Якщо така людина цілком занурений у власні проблеми і ігнорує погляди і поняття інших, він ні на крок не просунеться у своїй роботі. Можливі активні таємні вороги, постійна небезпека невротичного зриву і загроза входження в контакт з тяжкими психічними силами. Такій людині потрібно уникати навіювання, наркотиків і магії, тобто все, що сприяє встановленню контакту з нижчими астральними сутностями.

Часто такі люди страждають серйозними захворюваннями і потрапляють в нещасні випадки. Можливі насильницьке укладання під варту або не залежить від їх власної волі зв’язок із злочинним світом. Такі люди схильні до вільних професій або роботі в закритих секретних установах. Можлива співпраця з контррозвідкою, членство в таємній організації і любов до роботі з надсекретними документами. Розвиток духовних здібностей дозволяє досягти великого успіху в мистецтві астрології і хіромантії. Можливі високі досягнення в художніх ремеслах і прикладному мистецтві. Таємні вороги періодично своїми підступами отруюють життя такій людині. Випробування, які він зазнає, зовнішньому спостерігачеві не помітні. Нерідко його обтяжують глибокі моральні проблеми, що робить його, на перший погляд, дуже нещасним і немов обділеним долею.

Вам нерідко здається, що в звичайному житті ваш вплив пренебрежимо мало, тому ви мрієте про всемогутність. Ви уявляєте, як через вас протікає явна міць. Пасток дві. По-перше, ви можете захиститися на мріях про управління, використовуючи фантазії для задоволення фрустрированных мотивів его. Результат — ця міць обертається проти вас, якщо проявляється в реальному житті. По-друге, ви можете використовувати фантазію, щоб уникнути контакту з силою, що ховається у вашому підсвідомості. Якщо настільки легко отримати задоволення з допомогою мрій, то навіщо працювати над удосконаленням реальному житті? Завдання — очистити ваше его за допомогою фантазій. Потім, освятивши енергію, свідомо проявити її в реальному світі.

Чиста інтуїція потужна, глибока й загадкова для вас. Тут є енергія бога Шиви, знищує сферу проявленого, стираючого магнітного всі записи, сметающего те, що віджило своє. Пастка полягає у використанні подібної інтуїтивної мощі в особистих цілях. Але ця енергія просто не може бути підпорядкована контролю его. Вона зруйнує вас подібно дракону, поедающему свій хвіст. Завдання — нехай ця енергія тече туди, куди хоче, у зовнішній світ або до деяких пластів вашої особистості. Що повинно бути знищено. Якщо це буде зроблено граціозно, то па місці зруйнованого виникнуть нові життєздатні форми.

Ви уединяетесь, щоб увійти в зіткнення з витоками вашої могутності. Втім, ізоляція буває і примусовою, покритої пеленою секретності, хоча причин для подібної поведінки може і не бути. Ви дуже потайлива людина, навіть якщо і не маєте намір бути таким, бо ваші почуття заховані від інших людей і від вас самого. Самотність — це гігантський вихор напруги. Якщо ви віддаляєтеся від життя без достатньої підготовки, то ви можете вивільнити настільки велика кількість потужних архетипів, що зіткнетеся обличчям до обличчя з небезпекою знищення себе. Завдання — визнати, що навіть у цьому випадку ви належить перед Богом. Наберіться сміливості і знищіть драконів, що живуть у вашому підсвідомості, і перетворіть темні енергії, ховаються там, ніжний світло. Станьте палким дослідником вашої душі і відсвяткуйте перемогу вашого преображення.

Самовідданість може вселяти страх. Коли вона опановує вами, подібно землетрусу оголює ваше его. Ви відчуєте присутність безмежної сили, якщо у своїх діях будете виходити не з мотивів виживання. Але пам’ятайте про пастки. Зрідка ви відмовляєтеся допомагати. Таке непокору гранітною скелею спрессовывает вашу потреба у вивільненні з клітки его, в кінцевому рахунку викликаючи потужний вибух руйнують вас страждань. Або ж ви допомагаєте, внутрішньо переживаючи цей процес. Така поведінка спотворює ваш розвиток, бо воно змушує вас вважати себе егоїстичним тоді, коли в дійсності це не так. Завдання — очистити себе, пропонуючи людям вашу глибинну міць повністю, без приховування, і таким чином звільнити ваш дух з в’язниці его.

У минулих життях вас зачарував співіснування добра і зла в справах людських. Часом ви були найбільшою чеснотою, використовуючи всю свою міць для поліпшення життя світу. В інші моменти часу ви підпорядковувалися глибинного зла, маніпулюючи людьми, підкоряючи їх своїй волі. Дуалістичність панування і підпорядкування запечатана у вашому кармічного минулого. Від такої потужної боротьби більше не можна ухилятися, тому даний патерн перенесений у справжнє життя. Ви повинні з’єднати в одне ціле дві полярні сили, стати ні добрим, ні злим, а просто цілісною людиною. Ангельське і демонічне — все це вже було в еволюції вашої душі. Зараз настав час зайняти центральну позицію, охопити всі крайності. Немає ні чорного, ні білого, а тільки люди, які прагнуть жити в гармонії.


Залишити відгук