Нептун в Будинку 12

Ця людина вкрай чутливий до підсвідомим процесам і взагалі до всього, що відбувається в зовнішньому і внутрішньому психічному світі. Часто він відчуває себе повним затворником. Любить мистецтво, можливий дар танцюриста. Для того, щоб не обманювати себе, йому треба навчитися дивитися прямо в очі реальності. Може бути дуже мудрим і володіти рідкісною здатністю інтуїтивно проникати в суть речей. Весь час прагне допомагати іншим людям, але часто його долає глибоке відчуття повної самотності. Успішний як лікар, соціальний працівник і психоаналітик. Володіє вираженою схильністю до релігійної містики. Інтуїтивно осягає природу підсвідомих процесів, а тому охоче віддається медитації і шукає шлях всередину самого себе.

Без праці згадує минулі втілення, володіє значним багажем духовних знань. Можливий талант ясновидця, цілителя, поета, музиканта і художника-сюрреаліста. Поразка планети схиляє до нав’язливим копанням в переживання минулого, потрапляння під поганий психічний вплив і втрати правильного напрямку в житті, що може призвести до стійких страхів, відриву від реальності, потьмарення розуму і важких неврозів. Така людина зазвичай є прекрасним медіумом, який може використовувати таємні методи для відокремлених досліджень психіки. Таким людям краще працювати у великих установах, їх робота повинна бути спокійною і захищеною від впливів недоброзичливців. Головний діючий фактор у житті таких людей — психічні впливу. Таким людям майже завжди приносять вигоду таємні операції, секретні переговори і неафішовані угоди. Вони можуть отримувати великі гроші за малу роботу, добре заробляти, творчо працюючи в сфері науки, створюючи книги або займаючись тіньовим бізнесом.

Часто такі люди виявляються вдалими педагогами та лекторами. Проявляється схильність до гуманітарних і езотеричних наук, до вивчення історії та участі в соціальній діяльності. Така людина зазвичай знаходиться в прекрасних стосунках з начальством і впливовими особами. Вміє домагатися свого при зіткненнях зі спецслужбами та державними установами. У виборі місця проживання і навколишнього середовища йому допомагають феноменальні здібності, вроджена далекоглядність і розвинена інтуїція. Поразка планети схиляє до нещасних випадків, втрати особистої свободи і самостійності, а також до небезпеки інвалідизації. Можливо ув’язнення в монастир, овдовение або насильницька ізоляція.

Ваші фантазії виділяють аромат справжнього жертви, відмови від его заради єднання з більш великими всесвітами, що знаходяться усередині і поза звичайного «я». Коли ви мрієте — в стані неспання або сну, — ви розчиняєтеся в просторі, де не панують контроль і воля. Ваші фантазії генерують цілий спектр образів — від видінь Другого Пришестя до чудового виграшу в лотереї. Пастки такі ж, як і для положення Венери в 12-му будинку, але більш витончені. Ви можете «об’їдатися» релігією, набиваючи себе доверху «другосортною духовною їжею». Також відзначимо, що «наочне уявлення» не замінює наполегливої роботи. Якщо ви бажаєте чогось досягти, працюйте на Землі, а не в іншому світі. Завдання — нехай мрії надихають вас, щоб буденні події знайшли сяючу ауру божественної присутності.

Все, що ви бачите, чуєте, пробуєте на смак, до чого торкаєтеся і що нюхаєте, все це пронизано інтуїтивними повідомленнями. Фактично, ваші сенсорні рецептори працюють на найрізноманітніших рівнях сприйняття. Вони одночасно охоплюють відчутні і ефірні рівні сприйняття. Тому у ваших відчуттях перемішано дійсне і магічне, особливо це позначається на основних каналах сприйняття. Ваша інтуїція працює невпинно, бо вона вплетена в природне бачення життя, і в цьому ваша перевага. Але з-за цього ви не відчуваєте сутнісної відмінності між інтуїтивним і неінтуітівним сприйняттям. Ви можете не усвідомлювати навіть сам прояв інтуїції, бо воно повсюдно. Ви прагнете приймати не окрему інформацію, а поглинати фундаментальний сенс. Завдання — бачити знак вищого сенсу у всьому, що ви сприймаєте; насолоджуватися магією життя.

Ваші усамітнення більше психічні, ніж фізичні. Вам зовсім не потрібно залишатися наодинці з собою, ви просто залишаєте ваше тіло і пливете в космос. Парадоксально, але ви відчуваєте ізольованість саме буденного життя. Коли ви віддаляєтеся від життя, то ви зливаєтеся з тим, що існує поза «я», тому навіть якщо вас ніхто не помічає, ви все одно єдині зі всесвіту. Пастка перевагу усамітнення реальному житті. Ви могли б стати стовідсотковим эскапистом, отмахивающимся від вимог життя і плинним в безформне простір небуття, яке, без сумніву, приємно, але в кращому випадку ілюзорно. Завдання — оновити вашу віру в магію допомогою медитативного усамітнення. Тільки не забудьте нагадати про цю віру іншим людям, що живуть в цьому світі.

Самовіддана допомога — це стиль життя, а не просто подія. Ваші дари більше духовни, ніж физичны; невідчутні, а не реальні. Вони також можуть бути романтичними або ідеалістичними по тональності. Коли ви виходите за межі его, то у вас зникає відчуття особистих кордонів. Це стан здатне налякати вас, якщо ви вважаєте, що ваша сутність розчиняється. Або ж ви возз’єднується з усім: з травою, з небом і землею. Пастка — надавати допомогу, не пропонуючи нічого реально; відкривати своє серце, але надавати неефективне сприяння; мати добрі наміри, але бути наївним. Завдання — зробити вашу допомогу достатньо відчутною, реально поділитися з людьми духовним даром.

У минулих життях ви досліджували межі, що відокремлюють реальне і нереальне. Ви були чарівником, що славиться спритністю рук, або йогом, що зупиняє биття серця, священиком, прагнуть врятувати душі, або шарлатаном, які продають зміїний жир, справжнім містиком, устремляющимся до божественного сяйва, або шизофреніком, укладеними в психіатричну лікарню. Ваші відносини з людьми були сповнені співчуття і щирою допомогою обману і жорстоких розчарувань. У кожному разі істинно одне: ніщо ніколи не було по суті таким, яким поставало перед вашим поглядом. Зараз настав час вийти з тіні па світло. Всякий раз, коли ви покладаєтеся па ваше кармічне минуле, життя перетворюється в замішання. Життя подібне фантазії, мрії; прийміть це якість життя, але не стаєте його жертвою; пам’ятайте, що за кожною ілюзією варто реальність і ілюзія — за кожною реальністю.


Залишити відгук