День Народження 19 Листопада: Знак Зодіаку — Скорпіон

Скорпіони, що з’явилися на світ 19 листопада, хочуть бути великими і залишити в світі помітний слід. Спираючись на відчайдушну сміливість, залізну цілеспрямованість і неприборкані амбіції, ви не втрачаєте можливості зустрітися лицем до лиця з проблемами і викликами долі. Якщо ви почали займатися якимось проектом, відволікти вас від нього неможливо. Терпіння не входить в список ваших достоїнств, а тому ви часто вплутуєтеся в бійку, не піклуючись про наслідки. Як лідер ви не заохочуєте ледарів і ледарів, оскільки в будь-якій справі завжди знаходитесь попереду.

Народжені 19 листопада повинні побоюватися нещасних випадків, які нерідко підстерігають їх у мить найбільшої самовпевненості. Вміння реалістично оцінити ситуацію допоможе знівелювати емоційні піки і прірви і знизить ризик раптових катастроф. Багато хто з народжених 19 листопада люто опираються інтроспекції і психологічному вдосконаленню, проте рано чи пізно їм доводиться зайнятися самоаналізом. Народжені в цей день схильні є що хочуть і коли хочуть, однак їх здоров’я набагато покращиться, якщо вони будуть приділяти більше уваги дієті і навіть вивчати спеціальну літературу по даному питанню. Як людям, активним за вдачею, їм буде корисна посилена фізична навантаження, особливо біг, аеробіка, теніс, бадмінтон та інші види змагальних єдиноборств.

Сповнені революційного духу, народжені 19 листопада зазвичай у всьому прагнуть до змін. Проте рядовий протест їх не влаштує. Будучи в душі реформаторами, вони повинні наполегливо створювати щось нове. Ці люди являють собою цікаву суміш радикального і консервативного, анархії і доброчесності. У їх житті завжди присутня тема контролю, навіть придушення — борються вони проти нього або самі здійснюють.

Знак Зодіаку 19 Листопада — Скорпіон

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які характеризуються наступними якостями: обережність, витримка, вірність, сильна воля, гордість, витривалість.

Планета Управитель: Плутон. Відповідає за зв’язок з глибинними психічними трансформаціями та процесами: психоаналіз, смерть і відродження, екстрасенсорний дар, глибинні зміни особистості. Вплив Плутона ідеально для психотерапевтів. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за підозрілість, а також відсутність відчуття спокою всередині самих себе.

19 листопада день народження відзначають Скорпіони. Вони, як і всі представники знаку, амбітні, проникливі, кілька потайливі. Не всі народжені 19 листопада вміють виражати свої емоції. Для них природним є приховування своїх намірів і почуттів. Скорпіони, які народилися 19 листопада, нетерплячі. Вони схильні до імпульсивних вчинків. Причому їх зовсім не хвилюють наслідки скоєного. Складний характер сприяє закріпленню за такими людьми слави бешкетників і сперечальників. Скорпіонів, які народилися 19 листопада, складно зрозуміти і прийняти такими, які вони є.

Народжені 19 листопада часто зайняті зміцненням або здійсненням своїх владних повноважень, причому це може відбуватися в сім’ї, соціальної групи або на службі. Вони неймовірно серйозно ставляться до таких питань, як делегування влади і встановлення її меж. У народжених 19 листопада часто виникають конфлікти різного ступеня тяжкості з тими, хто не згоден з їх методами, причому такі люди майже ніколи не сумніваються у своїй правоті. Їм цілком властиво ніцшеанство, що дозволяє виправдати свої дії словесно або за допомогою філософських принципів, що може бути загрожує повним розривом з основними суспільними цінностями. Тому народженим у День реформатора необхідно ретельно стежити за собою і бути відкритими для критики з боку оточуючих.

Народжені 19 листопада в більшості випадків відрізняються колосальної самовпевненістю, причому в цьому і полягає їх сила і їх слабкість одночасно. Багато хто з народжених в цей день рано чи пізно стають жертвою своєї зарозумілості і ризикують повністю зруйнувати своє життя, спокушаючи долю або ігноруючи її попередження. Народжені 19 листопада вірять у силу волі, особливо їх власну, але їм необхідно пам’ятати про обмеження і проявляти обережність. Народжені 19 листопада часто опиняються в положенні хрестоносців, б’ються заради благої мети. Їх політика і принципи зазвичай спрямовані на підтримку простої людини — і це незважаючи на виражену елітарність їх смаків. Коли народилася 19 листопада доводиться ділитися з оточуючими мудрістю і знаннями, їх дії, мабуть, найбільш ефективні. Завдяки своїм характером, часом задиристому, навіть драчливому, їм вдається не лише пробуджувати краще в людях, але також доходити до самої суті життєвих ситуацій.

У книзі їх життя головною цінністю є істина і її поширення. Народжені 19 листопада — абсолютно «від світу цього». Вони добре розвинені фізично, піклуються про своїх сім’ях і йдуть в ногу з часом. Як правило, вони прекрасно інформовані про останні події, проте їм не варто ганятися за сенсаціями і сліпо слідувати всім вимогам моди. Для них важливо сповідувати традиційні цінності і впливати на близьких людей в спокійній, не істеричною манері. Тільки тоді їх дія буде тривалим.

Чоловік Скорпіон — народився 19 Листопада

Чоловіки, народжені 19 листопада — можуть пишатися наступними відмінними рисами: такий кавалер — проникливий, володіє інтуїцією, таємничий, інтригуючий. Чоловіки-Скорпіони легко підкорюють жінок своєю харизмою і чарівністю. Скорпіони люблять робити широкі жести – вони не скупляться на подарунки і сюрпризи, стосунки з ними – справжня буря пристрастей і переживань. Чоловіки-Скорпіони не терплять заперечень і не йдуть на компроміси, вони максималісти, які звикли отримувати свого будь-якою ціною. Часом ця цілеспрямованість межує з одержимістю.

Жінка Скорпіон — народилася 19 Листопада

Жінки, народжені 19 листопада, володіють наступними властивостями: така дама — маніпулятор, пристрасна, складна, впевнена в собі, мудра, приваблива. Жінкам-Скорпіонам нудно перебувати в рівних стабільних відносинах, їм постійно потрібні нові емоції та переживання, тому якщо партнер не дає їй цих емоцій, вона влаштовує сцени або шукає новий об’єкт любові. У відносинах жінка-Скорпіон чекає преклоніння і беззаперечного виконання всіх його бажань. Вона звикла бути в центрі уваги, вона постійно в русі, легко вливається в нові компанії і може підтримати будь-яку розмову.

День Народження 19 Листопада

Люди, що з’явилися на світ 19 листопада, відносяться до Скорпіону за знаком зодіаку. Рішучі особистості з величезною силою волі і самовладанням. У теж час з дуже м’яким характером і добросердечностью. Завжди ставлять перед собою високі цілі та на шляху руху до них не забувають допомагати іншим. Народжені 19 листопада знак зодіаку Скорпіон, завжди твердо стоять на ногах. Володіють правильними життєвими принципами і цінностями. Ці особистості звикли жити справжнім, прекрасно володіючи інформацією про те, що відбувається навколо. Вони вміють пристосовуватися до щохвилинним змін з притаманною їм легкістю.

Цілеспрямовані особистості, народжені 19 листопада знак зодіаку Скорпіон, мають ревністю в досягненні фінансового благополуччя і поваги з боку оточуючих. Натхненні їх спрямованістю послідовники супроводжують їх на обраному шляху. Серед народжених 19 листопада знак зодіаку Скорпіон, велика кількість грамотних керівників, які завоювали авторитет співробітників. З ними легко і продуктивно працювати. Вони ніколи не залишають підлеглих наодинці з труднощами і завжди надають посильну допомогу. У своїй сім’ї, вони вибирають аналогічний стиль поведінки: очолювати і допомагати. Хоча їх домочадцям не завжди подобається подібне опіка і вони намагаються вирватися на свободу, по більшій частині це стосується дітей.

Взагалі питання влади варто для них дуже гостро. Для зайняття лідируючої позиції докладається чимало зусиль, а згодом і для утримання зайнятої позиції. Вони сприймають тільки повне підпорядкування собі, як в робочій сфері, так і в сім’ї. Досконалість, для народжених 19 листопада знак зодіаку Скорпіон, є ключовою позицією. Для них прийнятні лише поняття корисності та раціональності. Всі изжившие себе принципи повністю виключаються з їх життя. Руйнуючи все, що більше не представляє для них цінності, натомість запроваджуються інновації. Принцип їх життя полягає в заміні або вдосконалення старого на нове.

Оцінка оточуючих їм ні скільки не важлива. Це досить самовпевнені особистості, не сумніваються у власних силах. Вони дуже рідко можуть звернутися за порадою до свого оточення. Що не заважає їм дуже критично ставитися до своїх друзів і домочадцям. Вимогливі до себе, вони і їм не дають спуску. Скорпіони, які народилися 19 листопада знак зодіаку Скорпіон, відрізняються відмінним здоров’ям. Серед багато прихильників здорового способу життя. Вони ретельно стежать за раціоном і викроюють у своєму стрімкому темпі життя час на спорт. Хто як не вони можуть бути незаперечним прикладом. На їх стиль життя можна і треба рівнятися.

Любов і Сумісність

У любові ви проявляєте себе палким, але вимогливим коханим. Ви переслідуєте об’єкт своєї пристрасті з неослабною завзяттям, проте можете не поспішати вступати у тривалі стосунки до тих пір, поки не переконаєтеся, що вашій ймовірного партнера можна довіряти. Якщо ж ви уклали романтичний союз, то стаєте відданим і надійним.

Ідеальною парою для Скорпіона стане представник сузір’я Риб або Раку. Риби – такі ж чуттєві, але легко поступаються лідерство, стануть вірними супутниками, здатними гасити надмірну запальність своєї другої половини. Раки, готові віддавати більше, ніж отримувати, також підходять Скорпіонам, які будуть цінувати загадковість і благородство коханого. Найскладніше Скорпіонам буде побудувати відносини з Овнами, Левами і представниками свого знака. Два природжених лідера будуть постійно боротися за владу в парі, що рано чи пізно призведе до завершення роману. Ні один не захоче піти на поступки або скоритися. Однак у цих випадках можливий короткий, але яскравий і пристрасний роман.

Робота і Кар’єра

Людині, що народилася 19 листопада, судилося стати великим. Кожен домагається успіху у своїй сфері. Хтось стає відомим музикантом, кого знають в професійних колах. Для народився 19 листопада вкрай важливо реалізуватися. Здібності, закладені природою, необхідно розвивати. Самостійно представник знака може з завданням не впоратися. Йому необхідна допомога і підтримка близьких. У дитинстві народилися 19 листопада можуть бути вкрай невпевненими у собі. Залізну цілеспрямованість, віру в свої сили і таланти вони набувають, як правило, у юності чи молодості. Тоді ж починається їхня кар’єра.

Скорпіон, народився 19 листопада, по натурі лідер. Він прагне у всьому бути попереду рідних, друзів, колег. Це дозволяє представнику знака досить швидко зробити кар’єру. Як керівник Скорпіон справедливий, але іноді надмірно вимогливий і строгий. Представник знака не терпить ледарів, заколотників, працівників недовірливих і постійно сумніваються. Члени його команди проходять жорсткий конкурсний відбір. Але це в підсумку йде тільки на користь справі.

Здоров’я і Хвороби

Самовпевненість – головний ворог здоров’я Скорпіона, народився 19 листопада. Найчастіше нещасні випадки з представником знака трапляються саме тоді, коли він впевнений у безпеці своїх дій і ситуації. Травми можуть бути дуже серйозними. Скорпіонам не рекомендований екстремальний спорт. Та й до звичайного водінню автомобіля їм слід ставитися з максимальною відповідальністю. Ще одна небезпека для здоров’я Скорпіона – емоційна нестриманість. Звичка встрявати у бійки може виявитися фатальною. Далеко не завжди Скорпіону вдається виходити з них переможцем.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, миролюбні, цілеспрямовані натури. Це добродушні чуйні люди, вони завжди прийдуть на допомогу, коли це необхідно. На них можна покластися, вони не зрадять і не підведуть. Вони наполегливі в рух до намічених цілей. Вміють зацікавити оточуючих людей і повести за собою. Особливо успішно можуть проявити себе в науці і політиці, релігії, мистецтві. У грошових справах їм супроводжує успіх і удача.

Поради Скорпіонам, Народженим 19 Листопада

Нестриманість та агресивність Скорпіона зовсім не найкращі якості. Навіщо вихлюпувати негатив на роботі і вдома, якщо можна, наприклад, зайнятися єдиноборствами? І тілу користь, і душа спокійна. Ви безсумнівно є підтримкою для своєї сім’ї, але не забувайте про те, що у ваших домочадців є свої ідеї та життєві принципи. Дайте їм більше свободи до самовираження. Повірте, вони будуть вам дуже вдячні. Влаштовуйте хоч іноді для себе паузи в роботі і прагнення. Дотримуючись швидкісного темпу життя ви виснажуєте себе. Проведіть частіше вечора з сім’єю або в компанії друзів. Умійте відпочивати – це теж дуже важливо. Дізнайтеся ціну тиші. Охолодити свій запал.


Залишити відгук