Місяць у Будинку 12

Це спокійний, сором’язливий, чутлива людина, охоче відступає від свого в скрутну хвилину і не любить опинятися в чужому і незнайомому оточенні. Йому необхідно час для того, щоб розкритися і перейти до вільного прояву емоцій. Він живе у світі своїх мрій, йому подобається робота, що дає можливість усамітнитися. Він жертвенен і самоотвержен, гарний як вихователь і заботник. Правда, занадто сильно прив’язується до людей і прив’язує їх до себе. Відзначається схильність до таємних любовних зв’язків. Підсвідомість такої людини настільки активно, що його весь час мучать уявні загрози. Настрій і реакції залежать від досвіду раннього дитинства і поточного стану підсвідомості. Проявляється інтерес до інтуїтивним переживань, сором’язливість часом приймається за скромність, а надмірна чутливість призводить до необхідності навмисної ізоляції від оточення.

Сугестія для таких людей дуже небезпечна. Вони схильні до дивацтва і відрізняються вираженими тенденціями до розвитку невротичних розладів. Люблять все таємне, таємне і приховане. Дуже романтичні і піднесені. Переважання почуттів над розумом є причиною зав’язування нерозсудливих любовних зв’язків, які приносять лише горе і збитки. Життя сповнена перешкод і обмежень. Вигідною виявляється робота, яка передбачає ізоляцію від оточення і творче усамітнення (лікарні, науково-дослідні інститути, таємні лабораторії тощо). Значний прогрес в душевному житті можливий завдяки вивченню езотеризм. Таким людям деколи бракує твердості і наполегливості, що приводить їх до нерозумних вчинків, результатами яких виявляються порожнє занепокоєння, всякі неприємності, тяготящие душу секрети, надумані страхи і неприязнь жінок.

При неправильному використанні енергій відзначається загроза бути схильним до висновку, примусову відставку і насильницького лікування в клініці. Ці люди настільки ранимі й чутливі, що бояться оточуючих. Вони завжди хочуть зробити більше, ніж можуть, а тому схильні до хитрощів і подменам. Можливо просування в теології і філософії. Нерідко діти таких людей виявляються болючими і не дуже щасливими. Володаря цього аспекту чекають великі випробування в любові і сімейного життя. Вони повинні керувати своїми контактами і любовними зв’язками виключно тверезо, розсудливо і раціонально. Їх життя сповнене прихованих небезпек і таємних ворогів. Вони завжди повні секретів і таємниць, в самоті їх життя виявляється більш щасливою і плідної — без неприємностей і без розчарувань.

не зовсім комфортно у власному тілі; щодня вам необхідно відпочивати від самого себе. Занурення в фантазії дозволяє омолодити, влити сили в ваше прагнення бути людиною. Воно необхідно, і якщо такого занурення не відбувається, то ви емоційно турбуєтеся. Уявіть, що ви перебуваєте в утробі, у повній безпеці, що вам не загрожують занепокоєння. Ви можете не усвідомлювати вашу потребу звільнення від тиску звичайному житті і в результаті ви здатні перейти на режим автопілота, мріючи несвідомо і не отримуючи емоційного задоволення. Завдання — плекати себе свідомими фантазіями. Мрії є джерелом вашого існування, тому частіше відвідуйте його. Тільки не звалитесь у нього і не потонемо.

Ваша інтуїція інстинктивна; все питання в тому, як ви її використовуєте. Импринты, створені в дитинстві вашою матір’ю або іншими людьми, які виконували материнську роль, виховали високу сприйнятливість до невідчутної інформації. А зараз ваш інтуїтивний радар є вашою другою натурою. Інтуїтивне сприйняття може витіснити страх і замішання безпекою і впевненістю в собі. Пастка кордону. Ваші власні емоційні стани часто переплітаються з інтуїтивними посланнями. Ви можете ототожнювати себе з відчуттями, які насправді не є вашими, або вважати, що ваші почуття є посланнями. Завдання — розпізнати, що є істинно вашим в емоційному просторі, відокремити особисті відчуття від інтуїтивної інформації.

незалежно від життєрадісності вашої особистості і насиченості вашому житті, ви стаєте душевно більш м’яким далеко від світу. Усамітнившись, ви поринаєте в потік емоцій, які спливають з глибин на поверхню: вони поглинають вас то там, то тут — то в один, то в інший. Вам необхідно знизити швидкість і з’їхати на узбіччя дороги життя заради самозаспокоєння, щоб ви змогли осягнути таємниці буття. В даному випадку сон «лагодить износившуюся тканина турботи». Відпочинок чарівний своєю, якщо ви перебуваєте у своєму природному потоці, але якщо ваш сон турбують або ж взагалі не дають спати, то ви жахливо страждаєте, истощаетесь майже миттєво. Тоді ви повинні свідомо віддалитися від життя.

Ваші материнські почуття проявляються досить легко і настільки рясно, що інші люди можуть розглядати вас як людину «мягкосердечного», симпатії якого легко заслужити. Так воно і є. Ваша сила походить не з жорсткого поводження. Навпаки, ваша сама величезна сила полягає у вашої глибинної готовності відчути труднощі в житті інших людей і м’яко надати допомогу. Уникайте надмірної скромності; фальшиве смирення але приносить нікому користі. Давати притулок бідним, утішати хворих і заспокоювати схвильованих — це всі акти співчуття. Але не дозволяйте співчуття знищувати вас. Будьте затишною гаванню в шторм, емоційним бакеном, маяком, провідним інших людей до берега. Визволяти з біди — це не ваша задача, вам необхідно давати притулок, щоб інші змогли врятувати себе самі.

Патерн ваших емоцій і потреб дуже сильно прив’язаний до інших реальностей, що просочилися в це життя і вимагає, щоб ви їх зрозуміли і вирішили проблеми, які вони ставлять перед вами. Існує потужна і глибока кармічна зв’язок між вами і вашою матір’ю, а також іншими людьми, які виконували материнську роль і функцію виховання у вашому житті. Уважно досліджуйте ці взаємини, так ви зможете намацати патерни «з минулого». В минулих втіленнях існувала тенденція до несвідомого або звичного поведінки; ви, схоже, насправді не відали, що творили. Ці ритми були втілені в даній життя, щоб ви могли звільнитися від них і повністю розвинути здатність свідомого прийняття рішень.


Залишити відгук