Меркурій в Будинку 12

Така людина вміє аналізувати чужі проблеми, цікавиться екстрасенсорикою і має особливого роду таємничим мисленням. Його розум проникливий і витончений, він любить працювати в самоті, так як на людях йому буває важко виразити себе. Він не надто впевнений у собі, але намагається це приховувати. Всі його рішення ґрунтуються на почуттях, а не на розумі, а тому слід побоюватися життя у вигаданому, уявному світі. При ураженні планети в дитинстві відзначаються труднощі в оволодінні читанням, часто дитинство проходить в чужій сім’ї або в інтернаті. Мислення перебуває під вираженим впливом підсвідомості. Такі люди почасти соромливі, а тому рідко говорять те, про що думають. Не з-за хитрості, але внаслідок особливої вразливості та уразливості вони часто приховують свої справжні настрої і міркування. Вони володіють хорошою інтуїцією і багатою фантазією. При невірному використанні енергій можлива невротична фіксація на переживання минулого і утруднення пристосовності до оточення і ситуацій.

Такі люди часто звертаються до вивчення езотеризм або медицини. Виявляють схильність до ризикованих пригод, пов’язаних з таємницями і небезпеками. Люблять розмірковувати над незвичайним, обожнюють таємниці і секрети, схильні до вивчення дивних предметів та загадкових обставин. Вони володіють неабиякими талантами, але часто їм бракує сили для прояву сприятливого наявних дарів. Рано чи пізно вони приходять до успіху, особливу користь отримують від відпочинку, розслаблення, спокою і самоти. Такі люди часто виявляються непослідовними і непостійними, що обмежує можливості їх самореалізації. Вони вельми красномовні і здатні проявитися як талановиті оратори, якщо в кінці кінців вирішили висловитися і пояснити оточуючим свою позицію. Схильні до занять медитацією і містичними дослідами. Їх таємні вороги вельми впливові, нерідко вони знаходяться під тиском сумнівів і нерозуміння шляхів розвитку. При неправильному використанні енергії схильні до обману, підлогів і розіграшів. Часто такі люди володіють хорошими математичними здібностями і вміють конструктивно мислити. Вони щасливі як посередники, торговці, перекладачі, адвокати, науковці, медики та банкіри.

При неправильному використанні енергії вплутуються в скандальні ситуації, бездумно критикують соціальні інститути стають жертвами злодіїв, наклепників і пліткарів. Такі люди схильні до закулісної секретної діяльності в установах і організаціях, прихованих від очей сторонніх і впливу громадськості. При неуважності вони схильні до нещасних випадків, при зарозумілості вони то і справа заводять нових ворогів, існує небезпека вигнання, примусу, насильства і вимушеного ув’язнення. Є схильність до глибокого проникнення в сфери мистецтва, літератури і музики. Дуже часто такі люди володіють вираженими паранормальними здібностями. Нерідко вони виявляються жертвами таємних змов, інтриг і анонімних наклепів. Дуже небезпечним для них є спілкування з кримінальними елементами і поганими людьми. Друга половина життя виявляється вдаліше, ніж перша, завдяки придбанню життєвої мудрості людина вирішує всі свої майнові та фінансові проблеми.

Ваше раціональне мислення є відкритим і натхненним екраном, на якому проектуються ваші мрії. Він простягається вглиб вашого підсвідомості і за його межі, в колективне несвідоме людства. Втім, комунікація часто призводить вас в замішання і створює непорозуміння. Іноді ви не знаєте, як словесно виразити себе, іноді інші люди не розуміють образність вашій мові. Досить часто ви невірно витлумачуєте те, що вони говорять, приєднуючи до їх словами образи вашої підсвідомості. Завдання — передавати ваші думки-мрії настільки ясно, наскільки це можливо. Усвідомте, що ваш розум іноді не належить вам, знайдіть невербальні способи комунікації.

Інтуїтивні повідомлення вдягаються у форму думок, наче вони є свідомим продуктом вашого власного раціонального мислення. Але це не так; вони є сигналами, які ви перетворюєте в патерни думок. Ваше власне мислення розвивається синхронно зі зміною патернів суспільства, тому ви є речником подій, що розгортаються на передньому краю життя суспільства. Ви природним чином приймаєте нові громадські словотворення, і ваше мислення з часом змінюється. Щоб підтримувати ясність мислення і звести до мінімуму небезпеку непорозумінь, ви повинні вчитися бути ментально спокійним. Завдання — зрозуміти, що ваш розум — це не просто раціональна машина. Прислухайтеся до інтуїтивним сигналів та розкрийте, звідки вони приходять і для чого призначені.

Ви відчуваєте потребу очистити свій розум від хаотичних думок інших людей, викинути ментальний сміття. Занадто рясне надходження інформації, або потужний інформаційний обмін, може перегріти ваш мозок. Якщо напруга не ліквідувати, то ваше мислення спотвориться. Це не означає, що вам треба припинити думати. Зупинити роботу мозку можливе не більше, ніж зупинити биття серця. Але ви можете на час відволіктися від ваших думок. Нехай розум слідує своїм шляхом, не звертайте на нього занадто пильної уваги. Вам не потрібно прочитувати» кожну думку. Направте вашу свідомість назовні, за межі какофонії мислення. Розлучіться з мисленням на деякий час, а коли ви повернетеся, то знайдете його свіжим і світлим.

ви любите знаходити рішення психологічним головоломкам, доставляє незручності іншим людям. Однак будьте уважні — не перетворитеся в машину, дає поради. Незалежно від того, наскільки чисті ваші мотиви, вас можуть розчавити спроби вирішити проблеми інших людей. Навіть якщо вам здається, що вони дійсно хочуть, щоб ви зайнялися їх турботами, ви виграєте, якщо дозволите людям знайти власне рішення у бесіді з вами. Залишатися нейтральним — це істотна сторона вашого служіння. Спонтанні періоди мовчання — «мовний пост» — дуже корисні, бо занадто рясна балаканина може зруйнувати ваше відчуття порядку.

Спосіб, яким ви пізнаєте світ, думаєте і спілкуєтеся, пов’язаний з патернами минулого життя. Ваша нервова система вже запрограмована на інтерпретацію життя особливими способами — способами, які зараз повинні бути усвідомлені. Причини непорозумінь у відносинах з іншими людьми нерідко ховаються в минулих інкарнацій. Вам не слід вважати, що процес спілкування простий і зрозумілий, особливо у разі конфлікту або утруднення. Припускайте протилежне, а саме: спілкування щось приховує від вашого погляду; досліджуйте це шляхом візуалізації, наочного представлення свого образу і образу іншої людини в обстановці минулого життя. Чим краще ви проведете розмежування між минулим і сьогоденням, тим легше досягнете взаємної згоди. Завдання — розбиратися з вашими минулими життями, знаходити джерела розбіжностей чи непорозумінь і, в підсумку, навчитися без перешкод осягати факти будь-якій ситуації поточної життя.


Залишити відгук