Марс у Будинку 12

Така людина щосили прагне допомагати страждаючим і нещасним. Нерідко він стає хорошим головним лікарем лікарні чи заслуговує на вдячність і подяку начальником в’язниці. Добре зберігає таємниці, а тому може досягти успіху в ролі слідчого або ревізора. Можлива міцна зв’язок з законом і правосуддям. Енергія швидко виснажується. При ураженні планети відзначається схильність до придушення бурхливих емоційних реакцій. Нерідко такі люди несвідомо стають в опозицію загальноприйнятому порядку і суспільного ладу, надаючи їм значний опір. Нерідко це виливається в пригніченість, схильність до самогубства і нещасних випадків. На дії та устремління такої людини сильний вплив справляє динаміка підсвідомості. В шлюбі і творчості такі люди тяжіють до самотності та ізоляції від світу. Вони прагнуть діяти таємно, намагаючись уникати відкритого опору середовища. Вони ретельно приховують свої мотиви, бажання і погляди, відзначається схильність до таємних любовних пригод. Люблять працювати у великих установах, в яких можна загубитися і успішно приховати свою індивідуальність.

Поразка планети вказує на схильність до закулісної боротьби і таємних змов. Велика небезпека ув’язнення у в’язницю, лікарню або психіатричну клініку. Такій людині потрібно частіше давати простір напружено стримуваної агресії, в іншому випадку вона деформує психічні структури. Велика небезпека схильності наклеп і скандалів. Віроломство ворогів дозволяє їм використовувати недоліки в репутації і слабкість престижу. Можливий недолік щирості і об’єктивності. Неприємності, зокрема, пошкодження організму та обмеження свободи пов’язані з надмірною імпульсивністю, активністю таємних ворогів і тяжінням до безглуздих пригод. Ранні роки такої людини відзначені багатьма труднощами, проблемами і неприємностями. Напружені і сильні почуття переважають над розумом і проявляються дуже рано, обумовлюючи неврівноваженість натури і надмірне зарозумілість.

Такій людині часто доводиться робити поїздки. Нещастя може бути заподіяно підлеглим або співробітником. Велика небезпека помилкових звинувачень і наклепів. Часто неприємності пов’язані з анонімними листами і таємними доносами. Поразка планети проявляється в підвищеній дратівливості, у ворожому ставленні до власної сім’ї, схильності грабежів і крадіжок і небезпеки обмеження волі. Велика небезпека насильницької смерті і самогубства. Дуже небезпечні необачність у рішеннях, вибуховість та агресивність в діях. Така людина зобов’язана розвивати в собі чесність, благородство і почуття справедливості. Часто цей аспект пов’язаний з дивними пораненнями, слабким здоров’ям, нещасними випадками і якими-небудь фізичними вадами. Такій людині необхідно остерігатися скандалів, бійок, фінансових крахів, шахрайства і помилок.

Вашим фантазіям властива примітивна настирливість. Жар заповнює ваші мрії. Вони є вмістилищем життєвих образів мужності, створених у процесі еволюції людини. Хоча було б абсурдно припускати, що у всіх ваших фантазіях присутні агресія або бою, однак така тенденція існує, тому навіть добрі мрії можуть звертатися до мужності у вашій душі. Криза, конфронтація, конфлікт, небезпека, бажання — це все символи вашої уяви. Завдання — розпізнати і підключитися до цих образів заради більш ефективної діяльності в реальному житті. Особливо важливий тут перехід від мрій до звичайної свідомого життя.

Ви хочете отримувати інтуїтивні повідомлення прямо зараз, негайно. Однак ви подібні спортсмену, який виконує в команді особливе завдання. Велику частину часу ви знаходитесь па бічної лінії, чекаючи, коли вас внесуть у інтуїтивну гру; ходіть вперед і назад як запасний гравець, ніколи не знає наперед, коли його покличуть забити переможний гол, але розуміє, що він повинен бути готовий до гри у разі виникнення кризової ситуації. Цікаво — якщо ви підкоряєтеся водійству вашої інтуїції, то в кризовій обстановці ви «расцветаете». Спробуйте проконтролювати ваше его, і ви втратите себе. Завдання — дозволити собі йти туди, де треба знищити демонів.

Вам складно мати справу з гнівом, як зі своїм власним, так і з гнівом інших людей. Відкритість, прямота подібних спонукальних емоцій можуть нести руйнування, тому вони мають схильність обгрунтовуватися в глибині душі. Найкраще ви їх відчуваєте, знаходячись на самоті. Ця особливість може працювати проти вас в ситуаціях, що вимагають свідомої діяльності, але він також може працювати па вас у кризовій обстановці, будучи додатковим джерелом енергії. Фізична активність загадкова, майже медитативна. Ви чудово працюєте самостійно, за лаштунками, але вашій роботі заважають точно визначені строки та розпорядок роботи. Втім, ви можете досягти блискучого успіху, воскрешаючи руїни «планів, на які покладаються найкращі надії». Завдання — використовувати усамітнення для встановлення контакту з джерелом вашої енергії. Увійдіть в зіткнення з ним, а потім винесіть його в реальне життя.

Вас знову й знову привертають ситуації, де енергія просто кипить в глибині під поверхнею. Ви можете виявити себе бере участь у конфронтації, які створені не вами, бо ви є громовідводом для вивільнення зачаїлися, заблокованих або неусвідомлюваних сил. Ваші власні бажання часто не контролюються свідомою волею. Це може призвести до безладного барахтанью, ні до чого не приводить, або, в рівній мірі, це може означати виконання надзвичайного доручення, подібно до того як командос виконує секретну місію. Собака-ватажок вашої упряжки прислухається до голосу вищого господаря і за його покликом піднімає упряжку в потрібний момент часу і відправляє в потрібному напрямку, в інші ж моменти часу вона може просто лежати і спати, не реагуючи на ваші вигуки «Вперед!». Завдання — вступати в контакт з напористими енергіями тоді, коли вони з’являються, незалежно від того, яким чином вони виникають; дозволити їм проявити себе, не забуваючи кінцеву мету — спокій духу.

Ви не досягли якість мужності в минулих життях. Можливо, ви були чоловіком або взаємодіяли з чоловіками, не завершивши спільно розпочату справу, і все це проявляється зараз, в цьому житті. Напір, злість, енергійність, дія і бажання — все це недостатньо повно зрозуміле або сприйнято; старі патерни необхідно розкрити до того, як ви знайдете цілісність. Ґрунтуючись лише па положенні планети в будинку, не можна сказати точно, які ритми минулого проявляються зараз, проте знак, керований будинок і аспекти до Марса допоможуть вирішити цю проблему. Завдання — утримувати накопичені енергії, а потім вивільнити їх у ситуаціях, що вимагають потужних, але керованих вибухових проявів енергії.


Залишити відгук