Астероїди в Будинку 12

Вісь шостого і дванадцятого будинків символізує особисте і безособове служіння. У дванадцятому домі Чорна Місяць впливає на несвідоме людини, спотворює його уявлення про милосердя та жертовності, перешкоджає моральному очищенню і звільнення від старого і непотрібного. Вона може викликати психічні порушення і хронічні хвороби, залучити до інтриги і таємні справи, визначити самотність, обмеження або перебування в ізоляції.

Якщо у дванадцятому домі викликані дією Чорної Місяця спотворення активні, людина ініціює інтриги, бере участь у таємних товариствах. У нього з’являється нав’язлива схильність оточувати все ореолом таємничості. Таке положення Чорної Місяця може визначити вибір професії, пов’язаної з розвідувальними службами, лікарнею, в’язницею. Чорна Місяць спотворює уявлення про жертовному служінні і милосердя. Під її впливом людина вчиняє безглузді і недоречні жертви, стає чиїмось таємним покровителем, виявляється завзятим учасником або навіть організатором закритій релігійної секти або сумнівної псевдооккультного суспільства.

Якщо прояви Чорної Місяця у дванадцятому домі пасивні, людина може відчувати несвідомі страхи, пов’язані з самотністю або з вимушеним обмеженням волі, наприклад, з перебуванням у лікарні. Він несвідомо уникає всього містичного і таємничого, того, що лежить за межами реального світу. Чорна Місяць у дванадцятому домі перешкоджає встановленню зв’язку зі сверхсознанием і заважає почути голос згори. Людина відчуває вплив щільних шарів колективного несвідомого, інколи вважаючи, що він є обраним провідником вищих світів. Такий вплив Чорної Місяця робить людину навіюваною і керованим на несвідомому рівні.

Перебуваючи у дванадцятому домі, Чорна Місяць робить неминучим деякі пов’язані з ним події. Це можуть бути хронічні захворювання, психічні порушення, перебування в лікарні, місцях ув’язнення або еміграції.

Дуже сприятливе становище. Сприяє опрацюванню духовних завдань через усамітнення, посилює вищу інтуїцію (особливо у з’єднанні з Місяцем і Меркурієм). Це таємні нитки долі, якими людина може управляти. Якщо Селену в поганих аспектах, вона дає можливість користуватися таємними секретами інших людей, але не в упередженої формі. Це талановиті слідчі, детективи, щасливі шпигуни. Часто така Селену вказує на приховану життя, яку людина ретельно оберігає від інших. Таким людям не можна просуватися службовими сходами. Якщо ж людина обере шлях соціалізації, то у нього з’явиться небезпека духовної деградації.


Залишити відгук