Венера в Будинку 11

Така людина має безліч друзів, більшість яких належать до протилежної статі. Вони допомагають йому в кар’єрі та особистому житті. Нерідко супутником життя стає людина його професії. Багато знайомих серед художників і музикантів, фінансистів і психологів. Він успішно працює в клубах, молодіжних об’єднаннях та благодійних організаціях. Схильний до надмірного ідеалізму, а тому для здійснення своїх цілей йому потрібно стати більш реалістичним. При неправильному використанні енергії часто помилково вибирає друзів, що згодом приносить безліч розчарувань. Такі люди дуже люблять обговорювати сповідувані ними погляди і цінності з групою приятелів. Вони привітні з друзями, які в свою чергу намагаються виправдати їх надії і виконати бажання. Супутник життя зазвичай вибирається з кола знайомих і друзів. Нерідко дружба переходить в любов і навпаки. Допомога друзів деколи приносить чималий прибуток, сприяє розширенню популярності і допомагає задовольняти майнові і духовні потреби інтереси. Доброзичливо налаштовані жінки надають допомогу на кожному кроці. Шлюб виявляється цікавим і плідним.

Поразка планети може бути пов’язано з неприємностями, що випливають з непомірності розваг у колі знайомих. У цьому разі друзі можуть виявитися ненадійними і надмірно ексцентричними і приносять з собою скандали, втрати і розчарування. Багато спокуси приходять саме через таких людей, якщо немає схильності контролювати енергії аспекту. У цих випадках можливий розвиток надмірної ревнощів, упередженість суджень і схильності манипуляционно отримувати вигоду з розташування оточуючих, або життя на утриманні одного. Нерідко професійний успіх пов’язаний з протекцією, що надається знайомими, та рекомендаціями друзів, меценатів та спонсорів. Можливо заступництво високопоставлених державних чиновників і відомих політичних діячів. Саме таким чином можуть здійснитися мрії і надії. Успішними обіцяють бути заняття науковими дослідженнями, технічним винахідництвом, літературою та мистецтвом. Нерідко такі люди стають провідними режисерами, психологами, астрологами, сценаристами і езотерикою. Виняткову інтуїцію і багата уява вони поєднують з щирим гуманізмом, оригінальна вигадка поєднується з чудовою здатністю до рукоділля і точному виконанню задуму.

Вам подобається цілісний досвід соціалізації, всі його аспекти, н мало що в житті приносить вам більше задоволення, ніж участь у роботі групи. Ви вливаетесь в групу легко, природно н з комфортом. Посередництво — це ваша природна роль в групі. Однак допускайте неминучість виникнення конфліктів, тому що це людей конфліктують навіть в самих спокійних організаціях. Завдання — «змащувати» механізми громадських організації грацією і чарівністю, але не компрометуючи особисті цінності.

Ви насолоджуйтеся суспільними ритуалами, і з нетерпінням чекаєте можливості продемонструвати ваше чуття, нюх на вище суспільство. Ви особливо гармонійно пристосовуєтеся до офіційних зібрань з ретельно розробленими правилами поведінки, тому що «хитрощі двору» (або серйозні, або подібні з «мильною оперою») є джерелом насолод. Ви сприйнятливі до того, яким би хотіли бачити вас інші люди, бо ви хочете подобатися, але уникайте пастки штучності. Завдання — бути одночасно практичним і щирим.

Дружба з’єднана з особистою любов’ю. Тут існує велика ймовірність перетворення дружби у любов і навпаки. Вас можуть залучати артистичні особистості, потужно притягує фізична краса, а також ті, хто віддано служить красі. Ви поважаєте соціальні ритуали. Ваші дружні стосунки приємні, солодкі, їм властиве м’яке витонченість. Ви хочете, щоб ваші друзі постійно насолоджувалися вами, а також доставляли вам насолоду. Завдання — зробити ваш соціальний коло джерелом і віддушиною для любові та краси у вашому житті.

Спільна творчість має високий пріоритет і доставляє вам величезне задоволення. Ваш талант — доводити до блиску ідеї і структури, які генерують інші члени групи. Будучи сприйнятливі до гармонії, ви «сглаживаете гострі кути», заспокоюєте конфліктуючі его людей і в потрібний момент нагадуєте групі про необхідність дозволити творчого процесу статися, а не створювати його з шумом і гуркотом. Ваша творча роль — чудово оформити самовираження групи.

Ви відчуваєте себе коханою, коли визнають вашу красу, коли вас засипають подарунками або любов’ю. Ви можете вимагати, щоб вас помістили на постамент, хоча ви занадто умудрены досвідом, щоб виявляти такий надмірний егоїзм. Проблемою є щирість. Вам подобається бути зачарованим, і звичайно, ви зачаровуєте у відповідь. Бути коханим — це роль, яка вас приваблює. Проте чи дійсно люблять вас ваші шанувальники, або ж вони просто грають роль, прикидаються? Ви знаходитесь у них в серці або просто заплановані за сценарієм? Можливо, між тим і іншим немає абсолютно ніякої різниці, хоча це залежить від знака, в якому знаходиться Венера, і аспектів до неї. Завдання — сприйняти архетипи шанувальника і коханого у всій їх красі, але потім відсторонитися від ритуалів любові і відчути фізичних осіб, які можуть перетворити любов у щось більше, ніж танець. Зрештою, любов — це таїнство.


Залишити відгук