Уран в Будинку 11

У такої людини безліч незвичайних і оригінальних друзів. Він прагне допомагати людству незвичайними способами. Його життєві цілі яскраві і цікаві. Він є ким завгодно, але тільки не конформістом або консерватором. Легко відшукує нових друзів і знайомих, але зважаючи дивною сором’язливості уникає по-справжньому близьких відносин. Іншим здається снобом і зарозумілою людиною. Хоче бути оточеним приємними людьми і відчувати їх захоплення. Прагне прийняти в своє оточення митців, політиків і винахідників. Ставлення до сексу незвичайне, можливий ряд сексуальних проблем та інтимних труднощів. Такий людина відкрита для світу, так як схильний дотримуватися традицій і масових думок, а істин і фактів. Він солідарний з передовими людьми і налаштований на гармонічне співробітництво з прогресивно мислячими творцями. Інтуїтивно сприймає закони і принципи світобудови. Активно цікавиться природознавством і езотеризмом. Незвичайні друзі то і справа дають йому поживу для розуму і живлять його душу пікантним різноманітністю.

Така людина схильна входити до групи, що переслідують гуманітарні та наукові цілі. До кохання і шлюбу він відноситься дивно, як-то необов’язково і неупереджено, майже богемно. Потреба в нових враженнях і нових ідеях заважає йому задовольнитися однією-єдиною інтимною зв’язком. Почуття справедливості робить його терпимим до аналогічного поведінки інших. Поразка планети схиляє до нещирості і нестійкості в дружбі і забуття своїх обов’язків. В цьому випадку людина намагається егоїстично використовувати інших у реалізації своїх безвідповідальних і непрактичних соціальних ідеалів. Правда, це нерідко виходить йому «боком». Такі люди схильні дружити з письменниками, фокусниками, езотерикою і великими менеджерами. Друзі приносять такій людині несподівану користь, передаючи нову інформацію та подаючи широкі надії. Можливі раптові і непередбачені розриви дружніх відносин, малозрозумілі романтичні прихильності і імпульсивні знайомства, неминуче закінчуються незабаром холодним відчуженням. Така людина схильна до еротичних афер і інтимним скандалів, що визначає його нелюбов колишніх друзів. Друзі в його оточенні з’являються раптово, і так само несподівано зникають.

На першому місці в житті такої людини варто свобода духу і особистості, незалежність і самостійність. Його життя сповнене эксцентризма, раптовості, оригінальності і несподіванки. Інтимна зв’язок можлива лише при наявності спільних інтересів і схожість світоглядів. Дружба перевага надається усім іншим видам партнерства. Спілкування завжди здійснюється на яскравому духовно-інтелектуальному фоні. Активну роль у житті людини відіграють меценати і спонсори. Раптові знайомства визначаються властивій такій людині поспішністю, імпульсивністю і необачності. Така людина строго підкоряється велінню своєї долі, а тому не любить переглядати та обговорювати свої вибори. Багато зустрічі в його житті носять явно фатальний характер. Зате своїх друзів він вибирає за власним розумінням. Особливого успіху такі люди досягають у вільних і гуманітарних професіях, у художньому ремеслі, літератури і поезії, в психології, эзотеризме, в наукових дослідженнях і секретних службах. Така людина має отримати особисте завдання — і надалі виконувати його абсолютно самостійно, без втручання з боку.

Положення Урану в 11-му будинку говорить про те, що участь у роботі груп важливо для вас, однак не можна сказати, коли таке трапиться. Ви входите в групу моментально і також раптово залишаєте її. Ваша роль в організаціях — роль непередбачуваної людини, перекидача статус кво. Ви виходите на сцену, коли група готова до зміни. Завдання — виробляти максимальний ефект при мінімальному руйнуванні; зберігаючи в душі почуття людинолюбства.

Вас набагато сильніше турбує прояв вашої індивідуальності в свавільної діяльності, ніж здобуття визнання через відповідну поведінку. Ви дуже добре обізнані, чого від вас чекають інші люди, втім, їх надії вас не особливо зворушують. Фактично, парадокс полягає в наступному: ви вважаєте, що вас повинні приймати, не вимагаючи від вас будь-якого пристосування до інших людей. Ви можете знайти погану славу, навмисно перекидаючи громадські плани, лише б зробити ефект. Тому уникайте пастки нанесення шкоди самому собі — «покарав мужик бабу — повісився». Завдання — бути незвичайним, але в той же час привабливим для інших людей.

Ви хочете, щоб ваші друзі були незвичайними, тому вас притягує до людей з яскравою індивідуальністю. Вони можуть бути відверто ексцентричними, але це особливо чарує нас. Вони можуть бути геніальними або божевільними вченими або революціонерами, ким завгодно, однак їх мислення має бути оригінально або незвично. Ваш соціальний коло динамічний, він має слабку стійкість. Друзі з’являються і зникають, ваші взаємини з ними вкрай мінливі. Ви можете майже миттєво дуже тісно зблизитися з людиною, але щось здатне розірвати цю близькість так само швидко. Це не є проблемою, поки ви пам’ятаєте, що мета дружби у вашому житті — направити вас до нових горизонтів свідомості, пробудити і навіть іноді струснути вашу життя. Ви хочете, щоб друзі розкрили вашу соковитість, і так чи інакше це збудеться.

Ви — стороння людина, яка раптово з’являється на мистецькій сцені; ви — революціонер, який підриває статус кво: ви — «біла ворона», чия проникливість і осяяння провокують раптові і часто бурхливі злети групового творчості. Хто був той чоловік у масці? Ваша творча роль — охороняти групу від застою, направляючи її до нових звершень.

Чекайте несподіванок в любові. Залицяння приходить зовсім несподівано, на подив раптово, воно пробуджує у вас піднесений стан буття, ніби до цього ви й не жили. Це змінений стан свідомості, настільки поляризоване, що воно не може довго зберігатися. Так н відбувається. Відчуття, що вас люблять, може зникнути так само швидко, як н виникнути, втім, процес зміни стану також цінний. Любовні відносини виникають н зникають рівномірно, не збивають вас з ніг. Деякі з ваших самих піднесених видів любовного досвіду короткочасні, вони подібні несподіваним зустрічам, «летючих голландців». Більш тривалі відносини піддаються численним випробуванням. Спочатку на шляху з’являється гора, потім гора зникає, потім… Безпека для вас не грає ніякої ролі. Любов повинна відключати вас від буденності. Завдання — нехай досвід прийняття любові струсне вас, переведе на більш високі обороти. Вивчення мінливої природи даного досвіду дозволяє зрозуміти, в чому полягає ваша унікальність.


Залишити відгук