Сонце в Будинку 11

Така людина прагне займатися тільки своїми власними справами і в підсумку добивається всього, чого захоче. Любить компанії, веде активне громадське життя, у нього безліч друзів. Такої людини не лякають труднощі, він хороший як організатор і керівник, здатний надихнути інших і захопити їх своїм інтересом. Нерідко такі люди знаходять себе в наданні різних послуг оточуючих, або виявляються лідерами і першопрохідцями в якій-небудь новій сфері діяльності. Вони виявляють особливий інтерес до дружби і співпраці, а також до наукових досліджень, винахідництва та вивчення езотеризм. Навколишні високо цінують такої людини і допомагають йому і засобами, і своїм впливом. Є можливість заслужити широке визнання завдяки творчим досягненням в духовній сфері, знайденим в поодинці або в колективній творчості. Такі люди дуже тяжіють до неформального лідерства. Вони відрізняються вираженим гуманізмом, любов’ю до ближнього і повагою достоїнств людини.

Речі і явища вони розглядають у світлі знання світових законів, що надають рівний вплив на все, що відбувається. Їм чужі упередженість, перевагу чи пристрасть. При негативному використанні енергії вони прагнуть маніпулювати друзями і знайомими, керовані самокорисливим інтересом, або піддаються їх маніпуляціям і виявляються спочатку використаними, а потім залишеними напризволяще, тобто введеними в оману особою, що має таємні плани. Такій людині дуже небезпека «копати яму іншому», так як всі злі задуми неодмінно обертаються проти нього самого. Такі люди відрізняються ясними і відомими прагненнями і мріяннями. Вони шанобливо ставляться до начальства, а також до всіх тих, хто лояльний в думках, чесний у намірах і володіє почуттям власної гідності і багатством. Вони воліють спілкуватися з тими, хто має владу і гарне положення. Завдяки дружнім спілкам та вмінню співпрацювати вони отримують можливість реалізовувати всі свої плани і досягати широкої популярності, шани і поваги оточуючих.

Такі люди виглядають щасливими і оптимістичними. Вони честолюбні, але точно порівнюють амбіції і надії з реальними можливостями. Як друзі — надійні, шляхетні й постійні. На шляху будь-якого співробітництва їх чекає громадський успіх. Часто вони пов’язані з видними представниками соціальної еліти. Їх інтереси вільно чи мимоволі захищаються могутніми і впливовими людьми. Нерідко вони мають багатих спонсорів та доброзичливих меценатів, які допомагають їм просунутися вперед і вгору, завоювати авторитет і хороше соціальне становище. Такі люди прагнуть створити навколо себе творчу робочу групу з людей, що вільно обираються ними самими. Нерідко їх широкі плани отримують підтримку і симпатії високопоставлених осіб, які схильні надавати значну протекцію проекту. Дуже важливо остерігатися хибних і фальшивих друзів, корисливих спонсорів і остерігатися зради і нещасних випадків.

Групи — це сфера життя, де ви сияете. Втім, вправляйтеся в дипломатичності, бо ви можете витратити себе по дрібницях, стаючи в позу начальника або головного. В рівній мірі намагайтеся уникати сильного ототожнення з групою, щоб не створити психологічну кліку, поділ група/все-що-поза-групи, «ми і вони». Ці пастки спочатку створюють відчуття більш стійкого положення, більш безпечного і більш впевненого, але з плином часу вони можуть вичерпати вашу енергію і поставити під загрозу здійснення вашої життєвої мети. Пам’ятайте, що кожна людина на планеті є член однієї і тієї ж групи: людства. Завдання — знайти своє місце в соціальній реальності, хай групи допоможуть вам визначитися з найважливішими темами вашого життя і здійснити їх.

Ви дуже соціальні, ви не створюєте власних стандартів поведінки, ви вбирає правила відповідного поведінки безпосередньо з навколишнього середовища. Як тільки змінюється соціальна група, то разом з нею змінюється і ваше відчуття коректної поведінки. Як правило, знак і аспекти Сонця можуть значно доповнити ці міркування, але у будь-якому випадку ви будете відчувати, чого інші люди очікують від вас. Що незмінно, так це акцентування гідності. Основні пастки полягають у надмірній гордості вашим «ідеальним» поведінкою. а також в пихатому реагування на критику. Завдання — знайти спосіб злиття вашого внутрішнього «я» з самим кращим зовнішнім поведінкою, так, щоб одне підтримувало інше.

В дружніх взаєминах ви поглинаєте життєву енергію. Підтримка справжніх друзів — це дуже важлива умова здійснення вашої життєвої мети. Немає друзів, немає життя. Ваш соціальний коло величезний н різноманітний. Вам недостатньо мати одного або двох друзів для задоволення потреби в контакті. В рівній мірі, якщо всі ваші друзі однакові по складу розуму або орієнтації в житті, то ви обмежуєте можливості реалізації вашого життя. Вам може здаватися, що ви будуєте чудовий світ, але згодом ви виявите ущербність вашого Божественного дару. Лояльність важлива для вас, втім, конфліктів, що розгортаються навколо тим гідності і влади, не минути. Не дозволяйте брати верх гордості. Будьте самим вірним другом для інших люден, у вашому розумінні, а потім прослідкуйте, як вони ставляться до вас.

Ваша міць зростає, коли ви творчо працюєте всередині групи, і ця сила, ця енергія доступна не тільки вам, але й іншим членам групи. І хоча це творчість є, за визначенням, спільним, ви бажаєте лідирувати. Стримайте ваші амбіції, змиріться. Ваша творча роль — бути джерелом живлення творчого самовираження групи, забезпечити її як силою, так і метою.

Проявляти до вас любов — значить звертатися з вами шанобливо. Також це означає, що інша людина звертає на вас увагу; якщо люди кажуть, що люблять вас, але потім вас ігнорують, то ви не відчуваєте себе коханим, навіть якщо ви знаходитесь глибоко в серці у цих людей. Прояви турботи повинні бути потужними і всеосяжними, вони повинні пронизувати ваш життєвий центр. Цікаво, щоб відчувати себе коханим, ви повинні любити. Ви не можете уявити собі, що хто-небудь любить вас, якщо ви не відчуваєте до нього любові. Рівною мірою парадоксальним той факт, що ви не сприймаєте залицяння людини, якщо ви ще не обрали його своїм коханим. Так, ви сприйнятливі до лестощів (іноді навіть занадто…), але якщо ви не любите людину, то його компліменти відносите на рахунок дружби. Ті ж, хто люблять вас, повинні знати, що їх любов приймається вами. Завдання — спочатку стати люблячим, а потім дозволити любові, яка приходить до вас у відповідь, насичується ваш життєвий центр, поки ви не расцветете.


Залишити відгук