Сатурн в Будинку 11

У такої людини мається безліч друзів, за яких він несе особисту відповідальність. Він настільки розважливий і стриманий, що йому нелегко наблизитися до кого-небудь. Хоче, щоб його поважали всі ті, кого він вважає рівними собі. Це бажання деколи перевершує навіть його потреба в любові. Невпевненість у власних силах намагається відшкодувати працьовитістю і постійною зайнятістю. Глибоко відданий друзям та ідеалам. При неправильному використанні енергії бажання можуть залишитися нездійсненими, що підсилить відчуття самотності і покинутості. Така людина любить вдавати з себе дуже важливу персону. Така людина вміє любити, але погано приймає любов інших, вважаючи за краще відкритості приховування у власній шкаралупі. До учасників групового процесу і до друзів він ставиться дуже відповідально. Для розвитку своєї кар’єри і зміцнення положення прагне перезнайомитися з усіма важливими і впливовими людьми. Поразка планети схиляє до використання друзів в особистих цілях і заради честолюбства.

загалом така людина лояльний і послужливий з друзями, а вони допомагають йому розширювати кругозір і рости інтелектуально. Він володіє розвиненим почуттям справедливості, яка допомагає йому вбачати взаємозалежності між людьми. Він щиро сповідує принцип рівноправності в групових відносинах, а тому вибудовує організаційну структуру групи так, що кожен може отримати вигоду з співпраці з усіма. Ця людина любить заводити дружбу зі зрілими, літніми людьми, які досягли високих посад і значущих посад — спілкування з ними сприяє його дозріванню. Карма такої людини пов’язана з тими, з ким він вимушений був мати справу в минулих життях. Друзів у такої людини зазвичай небагато, зате вони дуже близькі, вельми вчені, серйозні і мудрі. Нерідко друзі виявляються старше його самого. Нерідко доводиться піклуватися про потрапили в біду знайомих і тривало надавати їм фінансову підтримку. До молодшим ця людина ставиться по-батьківськи. Він любить авторитетно розповідати перед широкими аудиторіями. Оточення сприймає його неадекватно, суспільство часто налаштоване по відношенню до нього негативно.

Він володіє талантом організатора і лідера, але відрізняється недостатнім вихованням, а тому наполегливість поєднується з нетерпимістю, що і призводить до серйозних конфліктів. Такий чоловік не повинен позичати гроші у інших, або давати поручительство за кого-або — наслідки будуть досить несприятливі для нього. Такі люди нерідко отримують сприяння меценатів і спонсорів і обзаводяться протекцією опікунів і благодійників. Дружбу вони розглядають як глибоку прихильність, що потребує яскравого самозречення. Надії і очікування таких людей часто виявляються оманливими і помилковими. Можливі підступ і зраду з боку знайомих, зайва відвертість може призводити до чималих втрат. Все життя така людина повинен остерігатися фальшивих друзів і підступних благодійників. Його власні самовпевнені виступи часто сприймаються оточуючими вороже. Натура його складна, вдачу крут, а характер неуживчив. Можливі часті напади ліні і апатії.

Положення Сатурна в 11-му будинку говорить про те, що ви маєте величезне бажання проявити себе у групі. Частково воно виникає із-за страху, що ви ні до якої групи не належите, що суспільство відторгне вас. Вам не слід, перебуваючи в групі, відразу брати на себе величезну відповідальність. Просто будьте в групі, не в центрі, а десь на периферії. Потім повільно і послідовно просувайтеся до її центру за допомогою виконання в групі все більш активних ролей, проте вам слід братися за них тільки тоді, коли ви відчуваєте здатність їх зіграти. Не робіть занадто різких і швидких рішень. Ваша роль в організаціях — турбота про справу. Навіть у самих соціальних по духу групах існують прагматичні обов’язки. Ви ідеально підходите для їх виконання; ви можете обурюватися, відчуваючи, що виконуєте роль двірника, але якщо ви проявите наполегливість, то можете стати королем.

Соціальні угоди відіграють важливу роль у вашому житті. Ви можете розвивати чесність, прямоту, щоб стати справжньою опорою спільноти, шановним і викликають захоплення своїм досконалим почуттям терпіння, педантичним увагою до коректному поводженню, але перш за все вам необхідно усунути будь-боязнь остракізму, класової або сімейного. Ви можете вести себе так, ніби вас не турбує, що думають люди про ваших діях, але, по правді кажучи, вас це дуже турбує, іноді навіть занадто. Уникайте пастки самознищення заради прийняття групою. Завдання — повірити, що ви здатні стати соціальним людиною, і крім того, що ви прекрасні такою, якою ви є насправді.

В дружніх взаєминах ви серйозні й обачні. Така поведінка може бути наслідком складності встановлення дружніх контактів в дитинстві, залишила шрами на вашій душі. Ваша обережність може змусити вас закрити серце, замінюючи сердечність більш прагматичним підходом, сконструйованим заради здобуття безпеки і соціального стану, до якого ви так прагнете. Однак не прив’язуйтесь занадто сильно до безпеки вашого соціального кола. Особливо не створюйте кліку, переконуючи себе в тому, що ви н ваші друзі займаєте престижне соціальне становище. Бачення вашого соціального кола як панівного над іншими людьми згодом неминуче призведе до різкого краху. Не кидайтеся напролом у дружбу; розвивати дружні відносини поступово. Якщо ви будете прощати себе та інших людей, ви знайдете те сталість, яке вам так необхідно. Зрештою, якщо ви хочете мати надійних н вірних друзів, то спочатку вам самому необхідно стати надійним і вірним другом.

Ви дуже серйозно ставитеся до спільної творчості. Ви відчуваєте важкість тягаря, немов ви один робите справу. Пам’ятайте про те, що члени групи про це почуття не знають, бо ви схильні у відповідь на контакт з ними скидати потік тривоги і занепокоєння. Якщо групу спіткає невдача, то ви відчуваєте її як свою власну, а не як провал всіх. Коли група домагається успіху, то ви можете не відразу прийняти визнання, яке, як ви відчуваєте, повинні прийняти. Ваш особистий успіх досягається в результаті тривалої роботи, після довгого періоду часу, по мірі того як ви навчитеся працювати з іншими людьми, залишаючись в той же час собою. Ваша творча роль — забезпечувати порядок у групі н відчутність експресії групи, бути скелею надійності.

Ви хочете, щоб любові супроводжувала визначеність, впевненість, щоб ніщо не надавалося на волю випадку. Відчуття відсутності безпеки має дуже глибоке коріння, тому ви неодноразово піддаєте випробувань люблячих вас людей, даючи їм в руки всі можливості відторгнення вас. І тільки коли вони проходять всі тести, тільки тоді ви дійсно починаєте розслаблятися і довіряти їх любові. Ви побоюєтеся, що ваш батько не любив вас, тому, ставши дорослим, ви відчуваєте присутність любові тоді, коли люди владно звертаються з вами. Дисципліну можна переплутати з любов’ю, а в крайніх випадках навіть холоднокровне відторгнення може бути перекручено тлумачитися як прояв до вас любові. Це протиріччя між любов’ю і честолюбством, між любов’ю та боргом. Романтика може залучати, але ви не довіряєте їй. Чого ви жадаєте, так це безпеки, відчутної підтримки і надійного любові.


Залишити відгук