Нептун в Будинку 11

Така людина або дружить з усіма підряд, або веде себе абсолютно антисоціально. Він схильний до чого не зобов’язуючим зв’язків і любить дружити з диваками. Це щедрий людина, що виявляє схильність до інтриг і махінацій. Його передчуття зазвичай збуваються, і в світі мрії він може збудувати грандіозні плани, які повинен виконати інший. При ураженні планети він невірно міркує про майбутнє і може серйозно розчаровуватися в друзях і колег. Дуже делікатний в групових зв’язках, схильний до надзвичайно тісним, майже ідеальною дружбу. Щедрий і відкритий друзям, натомість отримує духовне керівництво і безкорисливу підтримку в здійсненні цілей. Прекрасно розуміє потреби оточуючих, схильний до участі у гуманістичних філософських і групах, обожнює таємні товариства, любить секретні зборів. Поразка планети приводить до нього брехливих друзів і безліч таємних ворогів, роблячи дружні відносини ненадійними.

Такій людині потрібно дуже обережно вибирати собі друзів. Погана компанія може виявитися згубною для нього і привести до вживання наркотиків та алкоголю. Можливі надмірна відірваність від життя, надумана идеалистичность і тяжіння до порожнього проведення часу і богемному способу життя. Така людина схильна до нещасливим прихильностям, дивним і нез’ясовним притяжениям до невдахам і психічно хворим людям. Уявні друзі часто зраджують його, а радники ненадійні і приносять одні втрати. Нерідко такі люди тяжіють до нічних барах і всякого роду таємним розважальних закладів. Цей аспект надає сильний вплив на друзів такої людини, на його опікунів, спонсорів і меценатів. Гармонійна планета приносить користь і вигоду, пов’язану з ними, уражена планета провокує небезпечні і фальшиві ситуації. Часто такі люди дуже талановиті, доброзичливі й сумлінні. Вони тяжіють до романтичних контактів, їх уяву занурює їх в світ ілюзій і мрій.

Ви вірите в силу колективної діяльності, і ви прагнете зануритися в соціальне середовище. Однак остерігайтеся вашій довірливості. Вас можуть звабити і використовувати в своїх цілях: омана може бути або чисто маккиавелиевским, або зовсім ненамеренным з боку тих людей, які виявляються не дуже чесними в своїх мотивах або поведінці. Ваше найкраща якість в даному випадку — готовність до всебічного участі в житті групи, у вірі і довірі. Ваше найгірше якість — майже релігійний запал, що виявляється в прагненні залучити інших людей у групу.

Ви можете інтуїтивно відчувати, яким інші люди очікують побачити вашу поведінку в соціумі. Якщо це почуття глибоке і прекрасно розвинене, то ви можете без зусиль пристосовуватися до цих вимог, часто навіть несвідомо. З іншого боку, ви можете відчувати сильне замішання в соціальній взаємодії, вважаючи, що і вашій поведінці чогось бракує, щось не гармонує, як якщо б ваші шкарпетки були різного кольору або розстебнулася блискавка на брюках. Пастка — впадати в тиху істерію, вважаючи, що інші люди таємно насміхаються над вами. Тому не намагайтеся бути тим, ким ви насправді не є. Завдання — бути самим собою.

Ви прагнете бачити найкраще в людях. Основою дружніх відносин є всі найвеличніше, що робить нас натхненним і в чомусь майже наївним, майже романтичним у поводженні з друзями. Вас притягує люб’язність н краса в людях, як фізична, так і духовна. Вам подобається, коли ваші друзі є творчими мрійниками, бо цим вони підтримують вашу власну віру. Однак усвідомлюйте, що світ не завжди зсередини такий, яким виглядає зовні. Так як найчастіше ви будуєте дружні відносини, беручи за основу ваші домисли і фантазії, а не реальні якості друзів, то вас може розчарувати розбіжність реального поведінки друзів і ваших уявлень про них. Не зводите друзів на п’єдестал, вони можуть впасти на вас. Ви не потрапите в біду, якщо будете прощати людям їх недосконалість, проте пам’ятайте, що зграя безпритульних собак не є життєздатним соціальним колом. Не віддавай себе на поталу. Пропонуйте вашу дружбу, але не душу.

Ви розчиняєтеся у творчому процесі групи, плекаючи магічну мрію сплавлення всіх членів групи в єдиний творчий джерело. Ви впливаєте зазвичай в одному з двох напрямків: підняти групу на новий рівень розвитку через усвідомлення її духовної мети або тонко підірвати її продуктивність допомогою вашого власного внутрішнього замішання. Ваша творча роль — за допомогою власного бачення вказати групі духовний напрямок розвитку.

Ви вірите в романтику. Ви не можете її бачити, спробувати на смак, торкнутися до неї або понюхати її, але якимось незбагненним чином сама всесвіт виливає на вас свою любов через вашого коханого. Ця глибинна витонченість є центральною в досвіді прийняття любові. Ви хочете, щоб з вами поводилися м’яко, з невимовною ніжністю, не дуже серйозно н з невеликим числом фізичних дотиків, ви хочете потонути в океані любовних виливів. Ви хочете, щоб ваш коханець прилетів на килимі-літаку і забрав вас на небеса. Любов є щось не від світу цього, вона більше ніж життя. Але чи реальна вона? Чи насправді трапляються ці чарівні миті, або це просто примарні відображення в дзеркалі? Це ваше життя або романтична новела? Ви знайшли Бога або втратили здоровий глузд? Зазвичай вас це мало турбує, але ваше завдання — роз’єднати ніжну духовність і ілюзії эскаписта.


Залишити відгук