Місяць у Будинку 11

Така людина відрізняється від всіх свободою від забобонів. Він завжди залишається неупередженим і об’єктивним, хоча досить часто змінює поставлені перед собою цілі. Вміє співпрацювати з людьми, володіє хорошими організаторськими здібностями. Має безліч друзів і знайомих, з якими полягає в хороших відносинах, що сприяє надання ними допомоги йому. Є небезпека зав’язування дружби з хибними друзями. Дуже велика потреба в колективній діяльності і дружніх зв’язках. Знайомства зав’язуються легко, але контакти частіше виявляються нетривалими. Надії, цілі і бажання залежать від настроїв. В оточенні такої людини завжди багато жінок. Нерідко дружні зв’язки встановлюються на межі сімейного кола. Настрій істотно залежить від думки і реакції друзів. Такі люди терпіти не можуть самотності і потребують періодичного перебування в галасливій веселій компанії.

Вони залишаються одні лише в тому випадку, коли потрібно відновити розбалансовані почуття. Коло знайомств досить широкий, але тривалих прихильностей небагато. Дружні зв’язки в основному вироджуються в звичайне приятельство, або виявляються надзвичайно короткими. Така людина успішно спілкується з дітьми і підлітками. Аспект вельми сприятливий для активного суспільного життя і широкої популярності. Не виключені зради друзів і роз’єднання з ними з незначних приводів. Але незважаючи на всі розчарування така людина знову прагне в дружні союзи. Він схильний заводити велику родину, відрізняється хорошим самовладанням. Можливо, що мати походить з відомого роду. Такі люди завжди свіжі і нові в спілкуванні, доброзичливі і радісні. Охоче беруть участь у роботі органів представницької влади. Необхідний дуже уважний підхід до вибору друзів і шанувальників. Завдяки цьому аспекту несподівано можуть здійснитися заповітні мрії та потаємні бажання молодості.

Щось, що живе у ваших дитячих нмпрннтах, сформував сильну емоційну тягу до групової безпеки. Ви виросли, відчуваючи себе н безпеки серед людей. Це стадний інстинкт, потреба належати. Пастка полягає у втраті індивідуальності. Пам’ятайте, що за приналежність треба платити. Завдання — дозволити собі ввійти до складу цілеспрямованих соціальних груп, емоційно «склеїти» людей.

Думки інших люден значимі для вас, бо ви бажаєте, щоб вас прийняли в групу. В результаті, наша перша інстинктивна реакція на тиск групи — пристосуватися, засвоїти той кодекс поведінки, який видається найбільш коректним. По мірі того як зростає ваше відчуття безпеки в групі, ви можете змінити свою поведінку, надати йому більш оригінальні або творчі форми, але якщо вас критикують, то ви негайно відчуваєте спонукання повернутися до колишніх форм поведінки, в клітку. Пастка — відмова від вашої незалежності, тоді як завдання повною мірою відчути взаємодія, яка створюється загальними соціальними ритуалами.

Дружба виникає па основі «хімічного потягу», а не свідомого вибору. Ви не аналізуєте дружні відносини і не вибираєте друзів згідно спеціальній групі критеріїв. Друзі задовольняють вашу емоційну потребу в контакті. Лише дане положення планети не може вказати, дружні відносини надійними чи ні, але в будь-якому випадку ви покладаєтеся на своїх друзів і пропонуєте їм покладатися на вас. Друзі повинні бути сприйнятливі до ваших почуттів. Ваш соціальний коло — це ваша друга сім’я, тісно спаяний, злита в глибині. Зміни у стосунках з людьми виникають через флуктуації емоцій. В ідеалі у вас достатньо друзів, так що ви можете вільно курсувати від людини до людини при виникненні подібних змін.

Ви відчуваєте себе виховують, коли працюєте у злагоді з іншими людьми, і ви могли б легко зайняти місце матері-ігумені у творчій групі. Ви не задаєте напрями розвитку групи, але ви плекаєте і охороняєте той напрямок, у якому рухається група, особливо в моменти протікання і неопределеиностн творчого процесу. Ваша творча роль — надавати підтримку самовираження групи і захищати її.

Вам властиво сентиментальне ставлення до прийняття любові. Романтика — це основа ваших фантазій: мерехтіння свічок, м’яка музика, вогонь у каміні. Вам необхідна ніжність, ви хочете, щоб вами володіли і забезпечували безпеку. Бути коханим — це відчуття настільки важливо, що його можна було б назвати емоційним голодом, н це почуття може створювати різноманітні пастки. Кращий час для закупівлі продуктів — коли ви не голодні, бо тоді ви купуєте тільки те, що вам потрібно. Якщо ж ви відправляєтеся в магазин голодним, то ви можете вдатися до гульні. Те ж саме і з прийняттям любові. Коли ви відчуваєте потребу в любові, то це найгірший час для походу в магазин», тому що справа може скінчитися романтичної версією придбання непотрібних продуктів. Шанувальники повинні мати табличку з написом; «Увага -любов здатна стати звичкою і нашкодити нашому здоров’ю». Завдання — задовольнити потребу любові такими способами, які сприяють цілісності і розширюють свідомість.


Залишити відгук