Меркурій в Будинку 11

Розум такої людини активний і оригінальний. Він любить нові ідеї і намагається мати справу тільки з культурними і високорозвиненими друзями. Володіє тонко розвиненою інтуїцією. При вирішенні важливих питань нерідко виявляється ідеалістом. Друзі та знайомі мають для нього величезне значення. Він дружить з ними заради досягнення спільних цілей. Любить ділити з друзями знання, а тому дружба швидше інтелектуальна, ніж емоційна. Він дуже товариський, позбавлений забобонів і марновірств, воліє дружбу з молоддю і людьми вільних професій. При неправильному використанні енергій схильний до критичності, цинізму, ексцентричності і непрактичність. Якщо при цьому він не буде уважно вибирати друзів, серйозні проблеми можуть виникнути, і навіть скандали. Такі люди прекрасно почувають себе в суспільстві, проявляють інтерес до спілкування та обміну досвідом, вчать інших і охоче вчаться у всіх. Вони правдолюбивы і неупередженими, їх мислення оригінально і орієнтоване на наукові дослідження, гуманістичні ідеали і філософські концепції. Часто такі люди захоплюються астрологією і езотеризмом. Друзі зазвичай поділяють їх інтереси, а тому відносини з ними рівні і привітні.

Вони вміють дружити з усіма, незважаючи на походження людини й образ його думок. Відкритість всьому людському розширює горизонти і дозволяє зрозуміти потреби інших. При невірному використанні енергії вони виявляються відірваними від реальності, починають дбати лише про власний добробут, важко входять у контакт з групою, маніпулюють друзями і виявляють дивну сліпоту до корисливості знайомих. Такі люди обзаводяться безліччю знайомств, але постійних, вірних друзів у них не так вже багато. Друзі приносять справжню користь, сприяючи натхненню такої людини і його інтелектуальному розвитку. Нерідко вони дружать з літераторами, журналістами і науковцями. Пошкодження планети робить знайомства порожніми, неспокійними, ненадійними. Тоді друзі стають причиною хвилювань, неприємностей і втрат, вони виявляють дивну легковажність у трактуванні фактів, не виконують даних обіцянок і дають хибні поради. У цьому випадку на таких друзів не можна покластися і заручитися їх допомогою у скрутну хвилину. Такі люди володіють чималим організаційним талантом і здатні вигадувати нові способи отримання грошей, у реалізації яких неабияку допомогу надають їх розумні друзі. Поразка планети схиляє до запеклих дискусій, суперечок і невпинним звинуваченнями всіх і вся.

Вас дуже цікавить те, про що думають інші люди, і навіть більше того — те, що знаходиться всередині «колективного розуму» групи. Вас цікавить життя найрізноманітніших культур, вам властиво невичерпної бажання брати участь у роботі різних організацій. Чи ви товариською людиною — це залежить від інших факторів (таких, як положення Сонця і Венери), але будь-який варіант акцентує обширність ваших взаємодій. Завдання — розширити мережу вашого спілкування до таких розмірів, поки ви не станете взаємодіяти зі всякою соціальною групою, створюючи, таким чином, гігантську інформаційну платформу для вашого розуму.

Вас зачаровує спектр соціальних угод. Який виделкою їсти страву, як послати діловий лист, що вибрати з гардеробу на коктейль — ці невеликі деталі соціального життя нескінченно цікаві для вашого розуму. Найбільше важливі серед них угоди у сфері комунікації: як розмовляти з певною людиною, що можна говорити, а чого не слід. Вам подобається інтерв’ювати інших людей, пізнавати, про що вони думають. Не має значення, чи дотримуєтесь ви своїм власним правилам коректного поведінки, або виробленим іншими, не забудьте лише їх вивчити. Пастка — плітки, а завдання — оволодіти політикою інформаційного спілкування.

Дружба ґрунтується на розумі н готовність до комунікації. Зовсім не потрібно, щоб ваші друзі були наиглубочайшими мислителями у світі, але дуже добре, якщо у них швидкий і податливий розум і різнобічні інтереси. Якщо вони не насолоджуються бесідою, то реально не є вашими друзями. Вам подобається контактувати з дуже великою кількістю людей, з числа яких ви могли б зібрати компанію, тому ваш соціальний коло дуже великий і різноманітний. Більш за все ви зацікавлені у розвитку основи дружніх стосунків, н ви прагнете не відставати від життя ваших друзів. Вам не властиві соціальна сприйнятливість, тому стежте, щоб не захопитися плітками, не звертаючи уваги на правду. Якщо розглядати тільки дане положення планети, то можна відзначити поверховість дружніх відносин. Звичайно, немає нічого поганого в такій поведінці, тому що ваше завдання як друга — підтримувати рух життя, розвивати ментальні контакти з людьми. Будьте активні в дружбі. Вирушайте куди-небудь з друзями, робіть що-небудь разом з ними. Але найголовніше, чудово проведіть час.

Спільна творчість ментально. Це зовсім не обов’язково означає, що ви є мозковим центром групи; ви вбирає і розвиваєте думки, що витають поруч з лідером групи. Ваша присутність сприяє вільному обміну ідеями, а також дискусіям про їх відносної цінності. Ваша творча роль — поширення ідей і забезпечення конструктивної критики заради ідеального самовираження групи.

Ви хочете, щоб почуття кохання виражалося в словесній формі. Навіть звичайна розмова, якщо вона досить приваблива, може інтерпретуватися як містить ознаки любові. Ви сприйнятливі до любезностям. Що для вас важливо, так це відчуття збудження, массиронання нервової системи. Любов може поставати у вигляді чудової гри в хованки. Цілком можливо для вас почувати улюбленим однією людиною і бути готовим до пристрасного прийняття любовного потоку, який може раптом вилити на вас інша людина. Ви акробат, здатний одночасно жонглювати численними поверхневими романами. Завдання — зрозуміти, що любов виражається за допомогою розуму, але виходить з серця.


Залишити відгук