Юпітер в Будинку 11

Сам ставить перед собою цілі й досягає їх з мінімальним зусиллям. Товариський, любить життя, обзаводиться безліччю друзів і знайомих, завжди готових запропонувати йому свою допомогу. Успішно працює у великих організаціях, групах і клубах. Розсудливість чудово поєднується з розвиненою інтуїцією. Обзаводиться великою родиною і проявляє велику відданість їй. Подорожі приносять йому велику користь. Поразка планети схиляє до паразитизму та експлуатації друзів. Цілей досягає завдяки дружнім стосункам та групової підтримки. Милий з друзями, часто думає про благоденство людства. Друзі люблять, щедрі і завжди готові допомогти. При ураженні планети їхні поради не застосовні на практиці. Дружба допомагає спільній роботі і успішному здійсненню великих планів при взаємній повазі. Часто групова діяльність переслідує благодійні і гуманні цілі, служачи релігійним, виховним і братнім потреб. Така людина щасливий у винахідництві, науці та організаційних заходах.

В гіршому випадку відзначається тенденція підводити друзів, вважати їх любов природним справою, та й дружбу заводити заради власної вигоди. Віддані друзі і благородні, серед них багато видатних людей. Прибуток досягається завдяки знайомим, які мають гарне положення. Такі люди зазвичай популярні і користуються гарною репутацією. Їх шлюбний партнер плідний і детолюбив. Завдяки протекції та підтримки оточуючих всі їх бажання і надії справджуються. Воліють дружити з сильними і впливовими знайомими. При ураженні планети людина не схильна дотримуватися правил гри, а створювані їм механізми взаємодії швидко розбудовуються. Тоді розширення особистих контактів успіху не приносить, а плани терплять крах. Навколо такої людини завжди багато доброзичливців, спонсорів і меценатів. Їх опікують високопоставлені державні, політичні та духовні особи, які мимоволі направляють цієї людини на накреслений долею шлях. Головний успіх приходить у співпраці та співавторстві. Можливий ранній шлюб і передчасне вивчення специфіки сексуальних відносин. Така людина може бути успішним дипломатом, надійним адміністратором, масштабним керівником, талановитим дослідником і популярним політиком.

Ваша соціальна чутливість настільки спонтанна, що групи колом і поруч бажають взяти вас до себе. Часто вони самі приходять до вас, а ви не йдете до них. Подібні сприятливі можливості не так-то легко реалізовуються для вас, тому що вони ставлять перед вами завдання заслужити визнання і схвалення і скористатися шансом розширити ваші соціальні горизонти. Насправді, реальна пастка полягає в поданні, що якщо вас раніше звали вступити в групу, то покличуть і в майбутньому. Не втрачайте настільки реальні можливості.

Чуття на відповідну поведінку дано вам від природи, воно майже подібно шостого почуття. Ви, здається, інстинктивно знаєте, як діяти практично в будь-якій соціальній обстановці. Вас цікавить, про що думають інші люди, але ймовірно, не дуже. У кращому для вас разі, критика зісковзує з вас, як з гуся виду, але остерігайтеся пасток самовдоволення. Кожна людина час від часу самовдоволено примружується, і ви не виняток, тому терпляче переносите неналежну поведінку або яка неделікатність, які іноді приносять вам страждання. Завдання — нехай ваше м’яке соціальне почуття зробить життя інших люден більш комфортабельною і зміцнить, таким чином, ваше положення в групі.

Ви легко зав’язуєте дружні відносини. Ви розумієте і приймаєте людей, що дозволяє вам бути хорошим другом, і ви сподіваєтеся, що інші люди будуть аналогічно розуміти і приймати вас. Ви готові бути доброзичливою навіть у важкій ситуації, і це передається людям, які, в свою чергу, відповідають тим же. Але так відбувається тільки в тих випадках, коли вони впевнені, що ви розкриваєте свої найкращі якості. Ваш соціальний коло — це барометр. Якщо він великий і наповнений життям, це означає, що ви успішно працюєте з натальними Сатурном (опечатка?Юпітер?). Якщо ж він слабкий — небудь ви знаходитеся в ізоляції, значить ви втрапили в капкан. Або ви ігноруєте ваш Сатурн(?), тобто не прикладаєте достатніх зусиль для підтримки дружніх контактів, або настільки напружено працюєте над вирішенням Сатурніанських(?) загадок, що у вас не залишається енергії для харчування самого себе задоволеннями. Розслабтеся і насолоджуйтеся вашою дружбою.

Ви неодноразово виявляєте себе залученим в роботу творчих організацій. Вміючи передбачити хід групової думки, ви впливаєте на результати творчості, а паралельно вас визнають неоціненним для групи джерелом проникливості. Керівництво всім творчим процесом приємно, воно веселить вас. Ваша творча роль — бути джерелом ентузіазму для групи, розкривати перед нею перспективи розвитку, оновлювати життя групи.

Відчуття, що вас люблять, ґрунтується на позитивному баченні вас іншими людьми. У першу чергу це відноситься до вашої мудрості. Коли ваша мудрість визнається іншими, ви відчуваєте себе коханим. Проте якщо з вами поводяться як із звичайною людиною, то ви не визнаєте присутності любові, навіть якщо вона й існує. Ви хочете, щоб ваше его погладжували. Коли ваш коханець захоплюється вашим спонтанним самопроявлением, то ви відчуваєте, що він чи вона любить вас. Якщо ж відносини натягнуті, або обмежують вас, то це почуття зникає. Коли взаємини з людьми розширюють коло соціальних контактів, ви відчуваєте себе коханими. Якщо ж у цих відносинах сильно проявляються власницькі інтереси, то відчуття наростаючої ізоляції руйнує любов. Коли ваша чесність не піддається сумніву, то ви знаходитеся в потоці любові. Однак будь недовіру або обвинувачення у відношенні чистоти наших мотивів або дій викликає образу. Ви не любите, коли вас перевіряють. Завдання — знайти людину, який поділяє ваше бачення оптимізму і вільного самовиявлення, а після того як вас обдарують визнанням, зберегти вірність вашому коханому.


Залишити відгук