Хірон у Будинку 11

Обличчя групи завжди невидимо. Ця людина може грати роль групового блазня, але повинен при цьому намагатися, щоб його жарти і загадки викликали не тільки дружний сміх, але й обертали погляди групи в нестандартному напрямі. Він може це зробити, а на низькому рівні іноді сплутати всі відносини і справи і занурити групу у суцільну хаос; правда, вийшовши з нього, група може стати якісно інший. Опрацювання дає людині роль групового просвітителя; зараз, наприкінці XX століття, коли роль і можливості групової роботи переосмислюються і різко зростають, цей аспект є дуже перспективним.

Людина може навчити групу спрямованих на медитаціям, підключення до різних важливим для неї інформаційно-енергетичним каналам та більш осмисленому взаємодії з власними і чужими егрегорами. Навпаки, група може заводити його розвиток в рішучі тупики, вихід з яких він повинен шукати нових, нестандартних поглядах на себе і групову роботу, а також свою роль в колективі. З цією людиною в групі не нудно, але він може надто придушувати її своїми витівками, концепціями і поглядами, які здадуться більшості неймовірними, неприйнятними або нереалізованими; опрацювання аспекту полягає в тому, щоб ці думки спростовувати на практиці.

З друзями цій людині щастить, у них, як і у нього в їх присутності, оригінальне почуття гумору і нестандартні погляди на все, що завгодно, і незгасимий інтерес до літаючим тарілках і взагалі контактів з позаземними цивілізаціями.


Залишити відгук