Астероїди в Будинку 11

Вісь п’ятого та одинадцятого будинків символізує взаємозв’язок між творчим самовираженням особистості та груповою діяльністю. В одинадцятому будинку спотворені Чорної Місяцем якості проявляються в відношенні до універсальних цінностей. Вони зумовлюють ідеали, мрії, надії і уявлення про щастя. Чорна Місяць впливає на відносини людини з однодумцями, визначає його місце в їх колі і характер громадської діяльності.

Якщо в одинадцятому будинку Чорна Місяць діє на активні прояви, людини повністю поглинає громадська діяльність. Від прагне об’єднати навколо себе близьких по образу думок людей з метою очолити якесь починання. Однак багатообіцяючі проекти можуть виявитися безрезультатними через їх нереальності. Під впливом Чорної Місяця людина деколи надмірно дбає про свою популярність в групі однодумців, намагається виділитися і зайняти серед них провідну позицію, не терпить поруч із собою іншого лідера.

Людиною рухає непереборне бажання змінити все довкола, він схильний вселяти друзям нав’язувати свої ідеї і плани їх реалізації, але плани часто засмучуються, сформовані групи зживають себе і розпадаються. Якщо в одинадцятому будинку Чорна Місяць посилює пасивність, мрії та ідеали людини в основному зумовлені середовищем, йому важко знайти друзів і однодумців. Незважаючи на незадоволеність життям, він не намагається нічого змінити. Бувають випадки, коли під впливом Чорної Місяця людина не виносить взаємодії з колективом і йому ненависне все, що пов’язано з груповою діяльністю.

Під впливом Чорної Місяця в одинадцятому будинку обставини життя часто складаються так, що мрії виявляються нездійсненними, плани нереальними, а друзі ненадійними. Чорна Місяць спотворює прагнення й ідеали людини, його уявлення про щастя.

Забезпечує допомогу і підтримку з боку друзів. Селена виводить людину на такий колектив, у якому він може здійснити свою духовну місію. Якщо Селену в поганих аспектах, вона змусить людину жити для інших. Людина буде віддавати більше, ніж отримувати.


Залишити відгук